מחר זה קורה!

נ6וששש

New member
ערב טוב ארז באנרגיות חיוביות!

היי ארז! קודם כל ברצוני לומר לך שאתה בנאדם מדהים , ישר , אמיתי ובעל אינטואציות נכונות! נורא נורא התאכזבתי כשהודחת ונורא הופתעתי שגואל נשאר! לדעתי ולדעת הרבה מהעם לך היה מגיע להישאר עד הסוף ולזכות ויהי מה!!אין לי מושג למה קרה אחרת! כמה שאלות ארז... האם האמנת שתודח? ואיך הרגשת כיצאת בחוץ? התאכזבת או שחשת הקלה? מה הרגע הכי משמח שעבר עליך בבית? ואיזה רגע היה הכי קשה? האם אתה מסוגל לשמוע קולות ברמה חלשה או שבכלל לא? והאם יהיה אפשרי ליצור איתך קשר ידידותי? אשמח מאוד אם תענה לשאלות ולא תפספס אותך! באהבה והערכה רבה..נטלי! /tapuzforum/images/Emo13.gif אגב היית תמיד אקסייט לגמרי!

ארז היקר

למדתי לחבב אותך במהלך העונה ואני בהחלט חושבת שהגיע לך להיות בגמר. עם זאת, אכזבת אותי בכמה דברים: בהצקות שלך לאלין, שהיא בחורה מאוד מתוקה שלא היה לה דבר נגדך עד שיצאת עליה (קראת לה דו פרצופית וטיפשה בלי שעשתה לך כלום) ודבר שני- שהתחברת לאנשים הלא נכונים, שבהחלט התחברו אליך רק אסטרטגית. הם לא היו לך חברים אמיתיים (כן, אני מדברת על סער, איילה, תומר, שרה) בניגוד לדייר אחד- אלירז שדה שתמיד דיבר אליך בגובה העיניים. אני מקווה שמחוץ לבית אתה יודע לבחור חברים. אני מאחלת לך בהצלחה בהמשך דרכך.

רומן14

New member
לארז היקר

מה קורה אחי אתה בן אדם מאודדדד אבל מאודדדדדד כיפי ואהבתי אותך כול העונה אין עלייך בעולם עשית לנו את כול העונה היתה דמות מאוד בולטת

ננוש9

New member
לארז המקסים שלום

אני אוהדת אלירז המקסים וכאב לי מאוד שהודחת אתמול היה מגיע לך בהחלט להיות בגמר והדחתך גרמה שוק טוטלי אצל רבים מאיתנו הוספת המון צבע, והצלחת להצחיק אותנו עד דמעות אני שמחה שנהנתה בחברת אלירז המקסים שהתנהג אלך כאל בן אדם שווה וידע להעמיד אותך על טעויותך. ראינו שבזכותו חלו בך המון שינויים וחבל באמת חבל לי על עזיבתך. נצבט לי הלב כשיצאת מבית האח הגדול אני מאחלת לך כל טוב שתצליח בכל אשר תלך

מייליי

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif ארז אהוב ומתוק../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

קודם חייבת לציין שהייתי בהלם כשיצאת ודמעות הציפו אותי והגרון נחנק , אתה מדהים ומיוחד תזכור זאת !!! איך תמנף את התקופה הזו כדי להתפרסם יותר ? מציעה לך לקבל קמפיינים גדולים , לשחק בסרט (יש לך את זה) ואל תהיה שאנן ובעיקר אל תיעלם לנו כי אנחנו כבר מתגעגעים !!!
... חברה שלך מתוקה ואתם זוג נפלא
אוהבת מאד מייליי

miracle8dl

New member
../images/Emo20.gifהיי ארז

כמו רבים אחרים, התאכזבתי כשאתה הודחת ולא גואל אתה בחור מקסים ונוגע ללב (לפעמים באמת קצת קוליקו אבל העיקר שאתה מודע:) התאכזבתי מאוד כשבחרת את הצד של סער . יכול להיות שכבר הספקת להתעדכן עד כמה סער לא אהוב (בלשעון המעטה) בחוץ. אתם לא ראיתם משם את מה שראינו מפה סער ממש שחקן.. הוא ליכלך עליך לא פעם אחת ואחרי הנאום המרגש שלך "אינני כמוכם" הוא הראשון שאמר שלא סתם בחרת בתזמון הזה ושהוא לא קונה את זה רק שתדע שגואל צדק בדבר אחד. באמת אלירז תמיד היה זה שנשלח להגיד לך את האמת בפרצוף כי הוא התנהג אליך באופן שווה כמו לכולם. סער רוב הזמן אמר לך את מה שתרצה לשמוע ולא את האמת סער לא בחור חיובי אבל אין לי ספק שלא אוכל לשנות את דעתך. גם כשאלירז הדיח אותך הוא עשה את זה לגמרי בלית ברירה ובצער כי לא הייתה שום אופציה אחרת. אז בכל מקרה, מקווה שתמנף את הקריירה שלך. אתה באמת מרגש ומתוק. אני מכירה הרבה אנשים שבכו בגלל ההדחה שלך בהצלחה לאלירז ביום חמישי בעזרת השם

omer719

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo27.gif לתשומת לבכם ../images/Emo18.gif../images/Emo37.gif../images/Emo41.gif

נאלצנו למחוק מהשירשור הזה הרבה הודעות לא קשורות, ואיתן נמחקו כמה הודעות לארז ששורשרו למקום לא מתאים. השירשור הזה בראש הפורום, והוא נהיה כבר עם 300 הודעות כשבעצם בערך 100 מתוכן מכילות שאלות. בבקשה. ויכוחים, דיעות, שאלות - בשירשורים המתאימים.

יפיתפ

New member
לבחור הכי מקסים על כדור הארץ../images/Emo222.gif

קשה לי מאוד שאתה בא להתארח פה ולא נמצא בגמר! אם יש אחד שהגיע לו להיות וגם לנצח זה רק אתה
אני דורשת ממך לקבל תוכנית בוקר ולהמשיך בשיחות בוקר המרתקות שלך והכנת האוכל לפני הפרוגרם הקבוע
הבטחת בתוכנית שאתה מאשר את כל מי שמבקש חברות בפייסבוק שלך, אז עוד כמה ימים אחרי שתחזור לשגרה, אשלח לך בקשת חברות
תמשיך להיות מקסים,מצחיק,מרגש,תמים וחייכן כמו שאתה והעולם תמיד יחייך אלייך.
יפית

הופתעתי שהיה צריך להגיד לך שאין הצדקה להכאת

אישה. גם אם אדם הוא בעל לקות מסויימת. ממך זה מה שנחרט לי בזיכרון.

חידוד לתגובה: חיפשת צידוקים ואין צידוקים.

חזרת ואמרת לאלין אני מסכים איתך, אבל ניסת להגדיל את התחום אולי ככה ואולי ככה אבל אני מסכים איתך. לא הבנתי מה היה הלך המחשבה שלך. אבל השיחה הזו עשתה לי רע לגבייך.

bluebird60

New member
שלום ארז, מאז שהודחת אני לא צופה בתוכנית

ולא איכפת לי מי יזכה, למרות שאלירז הוא הפייבוריט שלי. לא יתכן שגואל נשאר ואתה הודחת, משהו פה מסריח, מי סימס לגואל? איפה שלא הסתובבתי אף אחד לא סבל אותו וכולם אמרו שהוא רכלן ומלכלך, וכולם ציפו שתהיה בגמר. הצטערתי שלא דיברת יותר ולא סיפרת על עצמך, ולכן בעצם לא יכולנו להכיר אותך. מ"פרוגרם" ו"קוקוליקו" אי אפשר באמת להכיר בן אדם. רק לקראת הסוף, כשהיו מעט אנשים ויכולת ליצור יותר שיחות עם תושבי הבית, התחלנו ממש להכיר אותך. למה לא סיפרת לנו כלום בשיחות הבוקר עם האח הגדול? לא דיברת על עצמך, לא סיפרת כמה קשה לך בתוך הבית, לא הסברת מה אתה חושב על גואל, אמרת שאלין מטומטמת אבל לא הסברת למה, ולכן כולם היו בטוחים שאתה סתם מתעלל בה. רק בסוף התגלה שהיא כל הזמן תקעה בך מבטי סלידה כי הזכרת לה את אבא שלה, אבל זה היה מאוחר מדי.

Thingummy

New member
../images/Emo39.gifארז, אתה אדם נחמד, הגון, מצחיק ואמיץ!

ראיתי את הקושי שלך בבית האח הגדול ונהניתי לראות איך אתה הולך ונפתח כמו פרח. חבל שזה נקטע מוקדם מדי, סימסתי לך והייתי בטוחה כמו כולם שתהיי בגמר. בהצלחה בכל מה שתבחר לעשות, אם זה דוגמנות, אם זה בתחום הקולינרי, או בכל דבר אחר. שמעתי את הפינטוזים שלך על ארוחת בוקר: חביתת פטריות וגבינה, שלושה אספרגוסים חלוטים, סלט נבטים, תות שדה בקצפת וזה נראה לי תפריט חלומי (שכחתי מה זה היה, נדמה לי שרק באספרגוסים דייקתי
) בהצלחה רבה!

ארז היקר היה מגיע לך להגיע למליון או לסוף

ארז היקר נהניתי לראות אותך מהתחלה ועד הסוף היה בך משהו שהקסים והדהים אותי האמת שלך , האמיתות במשחק שלך, כיצד ידעת לנתח כל אחד ואחד את גואל המגעיל - הסכסכן והמסכן האולטימטיבי - צדקת בזה שראית בו אדם עויין כלפיך ולא אמיתי אלין המפונקת והמגעילה - שמרגע שראתה אותך כאילו "הזכרת לה את אביה" גם לי היה אב חרש אילם אבל זה לא השפיע עלי להיפך ראיתי בך אדם מיוחד וכנה היודע לעמוד על שלו. אלירז - שחשב שהוא הכל יכול - שמי שלא סר למרותו חטף "ברוגז" ועליהום.. והוא שאחרי שגרם לך להרגיש לא נוח שהעמדת אותו להדחה - לא ויתר והשנאה התהומית הראתה מי השבוז האמיתי העמיד אותך להדחה - אדם מגעיל ביותר את החברות עם סער ואיילה ראיתי והיתה בו כנות גדולה ואני מאמינה שתמשיכו להיות חברים טובים רואים שזה היה אמיתי - ושימותו הקנאים. ארז יש לך חברה מקסימה , אתה אדם ערכי ואמיתי - מגיע לך מקום ראשון וימים יגידו שגם בלי המליון יצאת גדול. ארז שאלותי הם: מה התחושות שיצאת מהבית?, מה המסר שלקחת לחיים? מהן התובנות ממשימת האח הגדול והבית? לסיום ארז אני הכי אוהבת אותך בעולם, שמור על הזוגיות שלך, וחווה כל מה שתרצה אוהבים אותך ואת סער ואיילה בית שמש וחולון \

ניצנץ63

Well-known member
שלום ארז

ראשית, אני רוצה לפתוח את דבריי בכך שהתאכזבתי שאתה הודחת ולא סער, שלטעמי ולטעם רבים תרם הרבה פחות ממך ליצירת אוירה כייפית ונעימה לצופים במשך כל התקופה הזו. מעבר לכך אני חייבת להוסיף שלטעמי השתמשת יותר מדי בססמאות ומנטרות חסרות עומק ופחות בלהקשיב ולהפנים את הביקורת של דיירי הבית, ולדעתי זו היתה גם הסיבה שבגללה הודחת. הרבה מאד פעמים קיבלת ביקורת בונה, הרבה יותר מכפי שניתנה לאחרים. רוב דיירי הבית התייחסו אליך באדיבות ואמרו לך את האמת שלהם ואתה בחרת פעם אחר פעם לנאום ואז לקום וללכת (מעבר לעובדה שלא תרמת באופן מלא כמו אחרים את חלקך במטלות הבית, דבר שקומם גם את הקהל נגדך כמו גם נגד איילה). השאלות היחידות שיש לי אליך הן בנושא יחסיך עם גואל: 1. האם כיום, אחרי שהודחת, אתה מודע סוף כל סוף לנזק שעשית לגואל כשחשבת שיש לך אינטואיציות ולפיהן המרדת את האחרים בבית נגדו? האם אתה מבין שבהשפעתך גם סער והאחרים לקבוצה דיברו עליו רעות ושפכו את דמו? (והאמת שלא באמת היתה לך סיבה, כי גואל לא דיבר עליך רעות, לפחות לא לפני שאתה התחלת עם העליהום עליו). 2. האם אתה מבין כיום שטעית ושאתה צריך להתנצל בפני גואל? 3. האם אינך חושב שהתחלת לגלות יחס הגון יותר כלפי גואל מאוחר מדי? האם היית מתנהל אחרת מולו אם יכולת לחזור בזמן אחורה? אני חייבת להוסיף שגואל אולי דיבר וריכל, אך גם אחרים עשו זאת בלי סוף, גם חבריך הטובים, סער, איילה, תומר ושרה. גואל מעולם לא פגע בך כפי שפגעת בו, וחבל שהשתמשת ב"נכויות" ובחסרונות שלו כדי להלבין פניו, גם ברבים וגם בפניו. חבל שהיית כה מודע לאיך מתבוננים האחרים על הנכות שלך ולא השכלת להבין שגם אתה לא צריך לשפוט בעיות של אנשים אלא לגלות כלפיהם את אותה מידת סבלנות שאתה מצפה לקבל. הסיבה למה אתה הודחת וגואל נשאר אינה רק בשל כמות האנשים שהצביעו אלא המסר שהועבר דרך ההצבעה: עשית לגואל רצח אופי שבגללו גם הקהל שנא אותו וקרא לו "נחש" וחיפש אותו על כל דבר הכי קטן שיצא לו מ מהפה, אך בסופו של דבר הקהל השפוי החליט לחזק אותו ולתת לו את הקולות בדיוק מהסיבה שמאחורי כל העליהום שעשית עליו עמד רק הרצון שלך להתקדם במשחק תוך דריסת אחרים. המלצה שלי אליך ארז - את המסיכה תקפיד להוריד גם אתה, כי במהלך שהותך בבית נוכחנו לראות שאתה היית האדם בעל הכי הרבה דמויות ופנים! שיהיה בהצלחה!

למעלה