מחר זה קורה!

אסתי69

New member
את רק מוכיחה שאת לא מבינה מה את רואה

אם סער מניפולטור אז מה אלירז?. מלך הערסים והשקרנים

GIOVANINI

New member
שאלה לארז אקסייט

1) מה אתה אומר על זה שאלירז העמיד אותך להדחה אחרי ששבוע לפני הוא כעס עליך ונתן לך הרצאה שהוא החבר הכי טוב שלך יותר מאיילה וסער ושלא היית צריך להעמיד אותו להדחה, ובסוף הוא שם אותך להדחה שוב אחרי? וארז מקווה שראית על הפלזמה שראיינו אותך אסי וארז, מי באמת כאב לו שיצאת(סער) ומי המשיך כאילו לא קרה כלום וחגג רק את עלייתו לגמר(אלירז) כאילו לא כרגע הודחת, וזה אחרי שהוא אמר שהוא הכי אוהב אותך בבית שבוע לפני. וארז מת על האנרגיות חיוביות ואקסייט

2תפארת

New member
שלום ארז

אני בכלל לא נהניתי מההתנהלות שלך בבית. דיברת הרבה שטויות ללא הגיון , המשפטים שלך לא היו קוהרנטים. אני לא מאמינה שעברת איזשהו תהליך , חיובי או שלילי. נשארת אגואיסט ולא פיתחת יכולת לשתף פעולה בחברה מגוונת. מצד שני , היה לך לפעמים חוש הומור ,ובאמת יש לך כשרון משחק (בחקירות) זה לא גרם לי לשנות את דעתי בקשר לאופי שלך. מאחלת לך הצלחה בחיים עם אינטואיציות הרבה יותר טובות.

השרדותי

New member
ארז מתים עליך אתה וסער מסמלים את האמת תתבע את

ההפקה על עריכה מגמתית לטובת גו-אל שלושה פריימים שונים לנחש+ צילום בגין התפילה, משהו מוזר מאוד ומגמתי וחבל כי לנחש אסור היה להיות בגמר, אוהבים אותך ומצטרפים לדעתך רק 4444444 כי נשארה רק אמת אחת בבית.....

rolli1

New member
ארז

למה התחברת לצד של הרעים? בגלל זה הצופים העיפו אותך. למה אתה לא שם מכשיר שמיעה?

../images/Emo243.gifשאלות לארז!../images/Emo243.gif

אנחנו אוהדי אלירז בבית האח הגדול רוצים לדעת למה בגדת באלירז בבית האח הגדול, האדם שהכי אהב אותך והכי תמך בך בבית האח הגדול, ולמה התנהגת ללייני, אחותו הקטנה של אלירז בבית האח הגדול בגסות רוח וברוע לב בבית האח הגדול!

להפקה מהר להחזיר לנו את ארז ולהעיף את גו-על

השבוע הזה יהיה משעמםםםםםםםם

שלום ארז יקר.

קודם כל תודה לך על הטוטאליות שבה הבאת את עצמך מולנו, קהל הצופים. דרוש אומץ גדול כדי להיות יכל לכך, במיוחד בדרך המיוחדת שבה אתה התמודדת עם כל המראות שהציבו בפניך שאר הדיירים. אז שוב, תודה. צפיתי באדיקות בשידור החי, 24 שעות ביממה כמעט, עקב תאונה שהשביתה אותי כליל. קשה היתה לי התחברותך עם סער, תומר, שרה ואיילה. קבוצה של אנשים מחרחרי ריב ומדון. קשה היה לצפות בך הולך שולל אחר דמותו של סער אשר היווה דוגמה שלילית ביותר לאיך לנהוג ולהתעמת עם מצוקות שונות. ראיתי את הפעמים שניסית להחדיר בו הגיון ופשטות, את הרגעים שניסית להראות לו כמה הוא עיקש וילדותי. צפיתי בך מתבונן בו ורואה את עצמך, באגרסביות, בעקשנות אפילו באנוכיות. אך לא ראיתי אותו מכה על חטא, לא ראיתי אותו נותן לך קרדיט אמיתי כשם שנתת לו. הרגישות שלך היתה לו לחולשה. פעמים רבות שאלתי את עצמי מדוע בחרת להיות לצידו גם כשהבחנת שליבו אינו טהור, שליבו אינו שלם. סער הקרין סביבו כעס ואטימות, ההיפך ממה שליבך ביקש למצוא במקום המטורף הזה. אתה שאפת להבין מה ניתן לך ללמוד ומולך עמד סער שסירב ללמוד, סירב לגדול. רגישותך נגעה בי ואני חושב שאתה אמיץ ביותר. חבל לי בבחירתך את סער, איש המדון והכזב. אבל אין מה לעשות, כל אחד בוחר לו את שבקשה נפשו. שיהיה לך טוב, רק טוב ושתשכיל לבחור באנשים שיאירו אותך ולא יחשיכו. ודע ארז, אלירז העריך אותך ביותר וראה בך שלל מראות שניתן ללמוד מהן צפיתי בכם שעות רבות ובשבוע האחרון הוא התקרב אליך וביטא את אהבתו הכנה אליך. רציתי שתדע זאת מאדם חף מאינטרס. שוב, תודה והמשך לעשות חיל.

ועוד דבר קט

מקומך בגמר היה הכרחי, עברת טלטלות נפשיות, למדת לסלוח ולהצטער, התרחבת. אין לי מושג מדוע אינך בגמר ודמויות כמו גואל וסער כן. לאח הפתרונים. בכל אופן, מבחינתי זו אכזבה גדולה. רציתי לראות אותך עם אלירז ואלין, יושבים שמחים ומרוגשים ולא לוקחים את המעמד כמובן מאליו.

susu281

New member
ארז היקר../images/Emo25.gif

לא הרגשת שאלין בחורה סתומה שסתם פולטת משפטים וגם כדאי שתוריד את כמות הביצים כי כמות הכולסטרול בהם היא קטלנית.

ארז היית מקסים והגיע לך להיות בגמר.

את אלין כל העם אוהב והיא מקסימה ורק בודדים מערייצי איילה מדברים מגעיל כי הקינאה כואבת להם. רק שתדע אלין הייתה ממש בסדר איתך ובחיים לא אמרה עלייך דברים רעים רק אם היית פוגע בה הייתה מאוד נעלבת. להבדיל מאיילה שממש לא הייתה נחמדה לאף אחד חוץ מסער שהייתה דבק אליו ואפילו קילקלה לו במשחק. ארז המון בהצלחה ואתה היית צריך להישאר וגואל או סער היו צריכים להיות מודחים ובטח שלא אתה. בהצלחה.

lolibror

New member
"אני גם מאוד אוהב את אלירז ואני רוצה שהוא גם

מהכתבה: "אני גם מאוד אוהב את אלירז ואני רוצה שהוא גם ינצח", מבהיר ארז.

Sימה2

New member
ארז חשוב שתדע- סער שיקר לך בחצי מהדברים שסיפר

לך על אלירז ...... האיש מקנא באלירז "רצח" . ניצל את התמימות שלך . אלירז סיפר לך תמיד אמת !!!!!!!!!!!!!! עובדה שכל החברים של סער הלכו הביתה, וזה סימן שהקהל בבית יודע משהו על זה. תחשוב על זה ותיבדוק בסרטים מהאח הגדול. ב ה צ ל ח ה בהמשך חייך

נחמה58

New member
sימה 2

למה להגזים למה להגיד שסער סיפר שקרים אני לא מתה על סער אבל למה סתם להשמיץ בן אדם וזה לא נכון סער היה הכי אמיתי עם ארז ואוהב אותו מכול הלב

למעלה