מחר זה קורה!

נליאו

New member
היי ארז

יש לי מספר שאלות אלייך שהייתי מעוניין שתשיב עליהן: 1.האם אתה מרגיש שהיית יכול להגיע למקום יותר גבוה? הופתעת שאתה הודחת ולא גועל? 2.האם הרגשת לאורך הדרך שהיית חלק משמעותי בקבוצה או בודד ומנותק? 3.בתחילת התוכנית סער העיר לך לגבי הלקות שמיעה, האם ההערה הזאת השפיעה איכשהו על טיב היחסים בינכם? 4.למה לדעתך היה לך חוסר תקשורת עם אלירז ואלין? שיהיה לך בהצלחה בהמשך הדרך

XXXRONXXX

New member
ארז, חבל שלא הגעת עד הגמר.

בחודשיים הראשונים לא הייתי בעדך כי לא הצלחתי להתחבר אליך ולא אהבתי את היחס שלך לאלין. אבל בחודש האחרון, בעיקר אחרי השיחה עם אלירז, שינית את התנהגותך לחלוטין וגיליתי בן אדם טוב, נחמד ומצחיק. טוב היה לראות שאתה ואלין השלמתם כי לגמרי פספסתם אחד את השנייה. שניכם בני אדם נפלאים שפשוט לא הצליחו לתקשר. מאוד רציתי שתגיע לגמר וחבל מאוד שהודחת, ההתמודדות שלך בקבוצת אנשים שומעים הייתה מדהימה. השאלה היחידה שאני יכול לשאול אותך - האם אתה לא מרגיש שאלירז ראוי יותר לזכות, למרות שסער הוא חבר טוב שלך?

Tea Leave

New member
ארז ../images/Emo140.gif

היית מדהים והוספת המון צבע וחיים לבית
השאלה שלי היא האם כבר הספקת לראות את החיקוי שלך בארץ נהדרת?

doritushh

New member
ארז ייצגת את קהילת החרשים בכבוד רב../images/Emo47.gif

כולנו גאים בך ומורידים בפנייך את הכובע. אף אחד לא מאמין שיצאת בהגינות וכולם בטוחים שגואל היה צריך ללכת במקומך. עלה והצלח איש יקר

ספיישיל

New member
../images/Emo41.gifלארז דה דרזנר!../images/Emo41.gif

רצית בעיקר לפרגן לך-בשיא הכנות ובאנרגיות חיוביות אם היה מישהו שאכזבה ענקית הציפה אותי זה היה אתמול שהוציאו אותך. צרחתי מאכזבה:"לאאאאאאאאאאאאאא!" מבחינתי גם אם לא אתה היית זוכה מקום ראשון, מבחינתי, לפחות הגיע לך מקום שלישי. אבל איש יקר אתה הזוכה הכי גדול והכי מנצח של כל תוכניות האח הגדול. נדהמתי לראות את התהליך המדהים שעברת ובכיתי מהתרגשות בסצנה עם מיכל. יש לכם קשר מדהים ויפה של נשמות תאומות. אני חושבת שקשר בינאישי של אנשים מוגבלים הוא קשר הרבה יותר עוצמתי מקשרים שלנו. חולה עלייך אוהבת אותך ואם אתקל בך ברחוב אחבק אותך כי מגיע לך אהבה עצומה!!!!! אני חושבת שהבאת את הפן הגאה של קהילה מוגבלת שיכולה לנצח כקהילה שווה. יש לנו בחברה עוד הרבה מה להתקדם וללמוד להיות רגישים אליכם אבל בהחלט הבאת צעד למודעות הישראלית ואני גאה בך. אז לסיכום יש לי שאלה קטנטונת:"מאיפה יש לך כ"כ הרבה בגדים מדהימים????(אם מותר לי לשאול...) והאם קסטרו סיבסדו לך בגדים כפרזנטור שלהם?? אני מקווה ומאחלת לך לראות אותך בתעשיית המשחק (חוץ מהדוגמנות שיש לך את זה בענק בכל מיקרה) ומקווה לראות אותך בסרטים ישראליים, בהצגות,בטלנובלות כי יש לך את זה ביג טיים ו.......אל תגיע כ"כ רחוק כדי שניראה אותך עדיין (קיינד אופ ספיצ') אוהבת סמדר.

קשה מאד לקבל את העובדה שארז אתמול הודח מבית

האח. לא הגיוני ולא ניתפס שבנאדם שהוסיף כל כך הרבה צבע לעונה הזו לא בחמישיית הגמר. מאד כאב לי שאתמול השם שלו עלה וגם עכשיו טוב שיש רק שבוע כי הבית ממש לא אותו דבר בלי ארז. חבל

tint1

New member
ארז, מספר שאלות, אשמח אם תענה.

לא מובן לי החיבור שלך לאביב סביון. 1. אתה יודע לילה אחד שהוא לא נתן לאלירז לישון. תוך כדי הוא (וסליחה על הביטוי.. לא נעים..) תקע לך נוד בפרצוף (כן כן) מ-מ-ש בפנים שלך תקע נוד (יש צילומים). ואז אלירז מאוד מאוד מואד התעצבן וכעס על אביב. אז אביב שאל את אלירז:" למה אתה לא מגיב ככה כשאני מפליץ על בנצי?" אז אלירז ענה:" כי זה לא פר מה שאתה עושה, ארז לא שומע את זה ואתה מנצל את הלקוי שלו, בנצי יכול להגיב לזה וארז לא." ואביב בתגובה אמר:" אם ככה אני אשתדל להפליץ על ארז פליצות מסריחות- שאפקט הריח יעבוד" 2. מדוע התעללת באלין גם כשביקשה ממך להפסיק? כשיצאת היא מאוד הצטערה ואמרה לאלירז שהיא מאוד שמחה שהיתה בינכם שיחה נעימה לקראת הסוף. 3. סער הלאה אותך בשקרים על אלירז למה בחרת להאמין לו?? יכולת לברר אמיתות הדברים עם אלירז. (למשל, סער סיפר לך שאלירז אמר שהוא שמח שסער עצוב. הציטוט המדוייק של אלירז: "השמחה שלי זה עצב של אחר (סער)" והפירוש.. כשאלירז "הודח" וחזר.. אלירז שמח וסער היה עצוב לראות שאלירז חזר!) חבל שאינך בגמר. בהצלחה בהמשך דרכך!! אשמח אם תענה לי על השאלות.

abcd80

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif לארז המקסים, בשם כל קהילת החרשים

הבאת כבוד וגאווה בכך שהעלית את המודעות . אני בתור חלק מהקהילה הזו (ואגב גם מכירה את אחיך :) ) - רוצה לומר לך כל הכבוד לך על ההתמודדות היפה שלך ועל התהליך היפה שעשית לאחרונה. ההדחה שלך מאוד הפתיעה אותי ורבים נוספים , והיינו בטוחים שגואל הולך הביתה ! בכל אופן, אתה עשית כבר את המיליון האמיתי בכך שהתמודדת יפה עם הקשיים והעלית את המודעות לחרשים. לצורך ההמחשה, אומר לך שלאחרונה כשהייתי במועדון נחשב בתל אביב, שומעים הסתכלנו עלינו וניגשו אלינו, אמרו שהם מתים עליך וסימנו לנו באנרגיות חיוביות ! וזה רק מקרה אחד מיני רבים . וזה שווה הרבה יותר ממיליון מרשרשים בכיס

../images/Emo24.gifגם את ייצגת כאן נאמנה את קהילת החרשים

ושלא תחשבי שלא סימסתי לו בטירוף! לרגע היה לי משבר אחרי שהצביע להדחת אלירז, אבל התאוששתי ממנו במהירות ואחר כך קראתי שקופרמן הדיח אותו לזה. מסכן ארז...
אני עצובה מאד שהוא הודח, הגיע לו להיות בגמר ולא לגואל הנכלולי בעל חיוך ה"ג'וקר" כלשונו של ארז.

abcd80

New member
../images/Emo24.gif ארז צריך לדעת שאת מאוד פירגנת לו כאן

במיוחד אחת כמוך שלא הכירה בכלל את עולם החרשים, הפגנת פה ידע רב ורגישות מאוד גבוהה לנושא. רק מעטים כמוך ידעו לראות מעבר לחזות החיצונית של ארז.. ואכן רבים מאוד עצובים על הדחתו, אפילו אלה שלא תמכו בו.. אתמול במסיבת פורים ענקית שארגנה עיריית אשדוד (בה אחי עובד), לא הפסיקו לדבר על ההדחה והיו בשוק מוחלט לגמרי ! ובכלל זו אכן אכזבה גדולה שארז לא הגיע לגמר, אבל מצד שני רואים תוצאות בחוץ. כעת מסתכלים על לקויי שמיעה בצורה אחרת, וזה מאוד מורגש . והכל הודות לארז דה דרזנר

yhaim

New member
ארז ריגשת את כל המדינה

אתה המועמד הכי צבעוני שהיה עד כה באח הגדול אני עדיין מתקשה להאמין שהודחת אתמול. אתה מבחינתי עשית את העונה וניצחת בגדול בהצלחה מכל הלב.

לארז היקר

קודם כל רוצה להודות לך על זה שעשית לי ולעוד הרבה את העונה. שנית מאד מאד מאוכזבת שגנבו לך את המקום בגמר . אתה יכול להבין מכל התגובות שההדחה שלך היתה הפתעה גמורה. אין פה היגיון שאתה בחוץ ומישהו שהוא הרבה פחות אהוד ממך בגמר וקיבל יותר קולות בגמר וזו מאד מעציבבבבבבבבבבבבב אתה בנאדם יחיד ומיוחד. מקסים. בשבילי אתה המנצח מאחלת לך המון הצלחה בהמשך וכח להמשיך לכבוש פסגות עד הסוף ויהי מה!!!!!!!

שלום לארז המלך ../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif

ארז היית ענק, חדרת ללבבות של כולנו. אתה מהווה השראה למוגבלים בכל רחבי הארץ למרות שלא הגעת לגמר, אתה המנצח הגדול. השאלה שלי לגבי גו-אללללללללל קודם כל צדקת לגביו, הוא באמת דו פרצופי, לא רק עלייך הוא ריכל, אלא על כל דיירי הבית. השאלה היא כזאת, בשבועיים האחרונים נראה שהתקרבת לגואל, האם עדיין חשדת בו בכוונות הלא טהורות שלו,? למרות שהיית נחמד אליו, כי הוא המשיך לרכל מאחורי הגב. שיהיו לך חיים מקסימים יש לך חברה יפהייפה

balbala5

New member
סער לא היה עצוב על ארז זו היתה הצגה למצלמה...

סער היה עצוב שלא נותר לו מאחורי מי להתחבא !! ואם ארז היה באמת חשוב לסער - הוא לא היה דואג לשתול במוחו מידע מוטעה תוך ניצול ציני של חרשותו !!! ההתנהגות הסערית השפלה הזו עוררה בי וברוב הצופים שאט נפש !!! אני מקווה רק שארז התעורר אחרי שיצא מהבית ומבין שכל מה שאלירז דיבר איתו היה האמת לאמיתה !!! ושסער ואיילה ניצלו אותו לטובת המאבק שלהם באלירז אלין וגואל !!! כי אם לא צפויה לו עוד דרך קשה מאוד .

למעלה