מחר זה קורה!

ארז החמוד, יש לי שאלה 1

קודם היה מגיע לך יוצר מפותנה סער וגואל ביחד להיות בחמישיה והיה לי עצוב שהלת, אבל לא יעזור אם נבחוש בזה. יש לי שאלה אחת בעקבות הרבה שרשורים שהיו פה- מה הגובה של אלירז שדה? כול אחד אומר פה משהו אחר אבל לא באמת יודעים. האם אלירז יותר נמוך מסער או פותנה? מה הגובה של אלירז? תודה רבה ארז החמודד של העונה

‏ ‏/tapuzforum/images/Emo210.gifארז. את האמת.

לא הכי אהבתי אותך שבעולם וזה בעיקר כי התנפלת -סתם- על אלין וגואל.. אבל עוד אמת היא שכשעזבת במוצאי שבת זה ממש עשה לי עצוב! רציתי לראות אותך בגמר.. קבל /tapuzforum/images/Emo24.gif ואשמח אם תגיב במילה או 2 רק כדי שאדע שקראת את זה /tapuzforum/images/Emo13.gif בהצלחה בהמשך ואמן שיתנו לך תפקיד ב``רמזור``..

תומר אח של ארז אל תרימו ידיים

תבקשו בדיקה של הסמסים לא יכול להיות שגועל עקף את ארז יש פה משהו מסריח לא סתם גועל כבר ביום חמישי דיבר בבטחון מופרז על הגמר ויותר מזה הוא רואה את עצמו במקומות הראשונים יש שמועה שהאקס שלו עובד בהפקה וניתנה לגועל עבודה בעונה הבאה להיות האח הגדול כל מי שראה את התוכנית קיבל בתדהמה שגועל נשאר וארז הודח

24שעות1

New member
ארז ותומר משפחה מקסימה שהתאהבנו בכם

ארז - אהבתי אותך בחודש האחרון בבית מרגע לרגע יותר. גיליתי אדם שהוא חבר , וחבר אמיתי ללא צביעות. דע לך, שבחודש האחרון , מלא אנשים התאהבו בך, ראו כמה אתה אכפתי, רגיש וגבר גבר. החברות האמיתית והכנה שהיתה בינך לבין איילה ובעיקר עם סער, הראתה לכולנו ארז גדול מהחיים, סער כואב, וכאב את עזיבתך באמת באמת מכל ליבו ונפשן. אנחנו רואים זאת, זה דבר שאי אפשר לביים ולהציג בניגוד לאחרים שם בוילה.שהצביעות והחוסר כנות בין ארבעתם זועקת לשמים. אהבנו אותך ושמרהו עליך ועל סער כולנו. אני בטוחה כמו הרבה הרבה אנשים, שקיבלת הרבה יותר אסמסים מגואל . הרבה אנשים חושבים כך. גואל כפי שאפיינת אותו לאורך כל התקופה , גם לנו מבחוץ צופי ערוץ 20 שצפו כמעט 20 שעות ברצף , לא טעית באבחנת , קלעת בול לגביו. מאחלת לך ולמיכל אושר אושר ובריאות ומאמינה שתצליח בגדול

Angel Of Moon

New member
מצטערת לאכזב אותך

אבל הוא ממש לא קלע בעיני גואל. ארז היה מיוחד והצטערתי מאוד שהוא עזב, העדפתי שסער האינפנטיל יילך. אבל לגביי גואל הוא המנצח מבחינתי, הוא בעיני בנאדם מבריק, כנה, אינטליגנט בצורה יוצאת דופן, ולא מפחד להביע את דיעותיו גם אם זה לא נראה למישהו והוא עושה את זה בטוב טעם ולא בבהמתיות וצעקות. גו-אל למיליון

איילתח

New member
ארז המהמם שלנו../images/Emo99.gif

ארז אתה מדהים
כל מילה טובה שנאמרה עליך, תוסיף עליה עוד מיליון מחמאות וגם זה צנוע כדי לתאר את אישיותך הנפלאה
מאחלת לך רק טוב, אושר ושמחה - ותדע שהודחת במרמה ובעוון, אבל החיים יחזירו לך טוב כפליים. באהבה רבה איילת

DANAAJ

New member
לארז המדהיםםם אתה../images/Emo47.gif../images/Emo106.gif

בכל פעם שהיית משתמש בשם השנוא עלי גו-אעללל הייתי צוהל. על זה רק מגיע לך
ראיתי את ההתמדדות הקשה שלך בכל יום, הייתי פריק שלך. בכל יום הייתי מקליט את השעות בהן אתה קם, (אני הייתי עדיין ישן.חחח) וצופה בך מחדש מדבר עם האח, לא פעם העלית חיוך בעיני. במיוחד באותו בוקר בו התעוררת אחרי 8 חחח, ואמרת לאח "האח יש בעיה" אין אתה פשוט מדהים. למדתי דרכך חלק משפת הסימנים. חכה תראה כמה הצעות אתה תקבל, ותווכח עד כמה אנשים אוהבים אותך. אני עדין לא קולט שהדיחו אותך. מיכל יפיפיה
מגיע לך את כל האושר שבעולם אתה ענק.

ady18

Well-known member
שאלות

עם מי הכי הסתדרת ? עם מי הכי פחות הסתדרת? מה היה לך הכי קשה? מה החוויה הכי קשה שהייתה לך? למי התגעגעת? עם מי מהמתמודדים תשמור על קשר? ומי תרצה שינצח בגמר?

תגובה

עם מי הכי הסתדרת ? עם מי הכי פחות הסתדרת? מה היה לך הכי קשה? מה החוויה הכי קשה שהייתה לך? למי התגעגעת? עם מי מהמתמודדים תשמור על קשר? ומי תרצה שינצח בגמר? אנרגיות חיוביות לך 1)סער אביב 2)גו----אל 3)התמודדות עם הקשיים 4)חוייה קשה עם סער בתחילת התוכנית 5)סער איילה תומר אביב אלירז 6)סער ,אם אלירז ינצח אשמח גם מאוד

Circus1

New member
ארז אתה בנאדם מקסים!!

אתה הוספת המון לעונה הזאת, למרות המגבלה שלך הכנסת הרבה שמחת חיים לבית והצלחת להתמודד עם הקשיים שעמדו בפניך ואני מאוד מעריכה אותך על זה! אבל מה? חבל שהאינטואיציות שלך לגבי הדיירים היו מוטעים ולא כל כך נכונים..לא באמת ידעת לקרוא את האנשים שמסביבך כי אלירז הוא בחור מדהים ואמיתי ואלין ילדה מקסימה טובת לב שלא יודעת לשח, (שמחתי כשעשית שיחה עם אלין ושסדרתם את העניינים ביניכם לפני שעזבת.) אני מאוד מקווה שעכשיו כשאתה מחוץ לבית אתה תצליח לראות את זה ובאמת תוכל להבדיל בין הדייר האמיתי והלא אמיתי בבית. אני מאחלת לך רק אושר והצלחה כי זה באמת מגיע לך - יש לך כוחות אדירים, אני חושבת שמישהו אחר לא היה מצליח להחזיק מעמד כל כך הרבה כמוך! כל הכבוד! המשך יום טוב באנרגיות חיוביות - ויהי מה !!!

לדעתי האינטואיציות שלו מאוד נכונות כי הן

נובעות מהנסיון שלו בחיים עם אנשים, דרך ראיית העולם האמנותית. ארז אתה היית הרבה יותר טוב לאלין ולאלירז מאשר איך שהם התנהגו אליך!! אתה פשוט מלך!!

ממממיק

New member
ארז שלום.יש לי כמה שאלות./tapuzforum/images/Emo41.gif

קודם כל אני חייבת להגיד שאני אוהדת של אלירז ואלין,אך הייתי מאוד רוצה לראות אותך בגמר,ביחד איתם,ואני חושבת שהגיע לך להיות שם,יותר מגואל. כי אתה בן אדם מקסים,עם לב טוב,מצחיק,קצת משוגע(בקטע טוב וחיובי),ואני בטוחה שתשאר בלבם של האנשים עוד הרבה הרבה זמן,כי אתה בן אדם מיוחד.השאלה הראשונה שלי: 1.האם תוך הימים שאתה נמרא מחוץ לבית הספקת לשנות דעה לטובה או לרעה לגבי דייר כלשהו,ואם כן אני אשמח לדעת לגבי מי ומה. 2.אם היית צופה,והייתה בידיך אפשרות לבחור 5 הפיינליסטים,במי היית בוחר אתה מבין כל המתמודדים שהיו? 3.ולמה אתה חושב שסער יותר אמיתי מאלירז? 4.ומאוד מעניין אותי לדעת בעד מי מיכל(חברה שלך) מבין אלה שנשארו?אבל תהיה כנה/tapuzforum/images/Emo13.gif אשמח לתשובות.ושיהיה בהצלחה בכל דרכיך.../tapuzforum/images/Emo13.gif

ממממיק

אנרגיות חיוביות לך!!!!! תוך ימים ספורים מאז שיצאתי מבית האח הגדול לא שיניתי דיעה אין אין לראות בכך כי ליבנתי את היחסים עם אלין בצורה חיובית ביותר אני הייתי בוחר בשני מתמודדים סער ואלירז,אני לא חושב שסער יותר אמיתי מאלירז ולא שופט אותם על סמך זה אין תגובה , אקסייט מטורף לך הכי שיש

N o a m V

New member
שאלות לארז

קודם כל אני אגיד שמאוד הופתעתי שהודחת ולמרות שלא הייתי ממש בעדך כל העונה רציתי שתיהיה בגמר. 1. האם היתה לך אסטרטגיה כלשהיא להיות המצחיק של העונה, כמו שבובליל היה בעונה הקודמת ? כי הזכרת אותו דיי הרבה . 2. בוא תסביר לנו מדוע הצקת לאלין ??? זה בגלל שהיא היתה הכי צעירה אז אפשר לעצבן אותה חופשי ?? או אולי בגלל שהיא הזכירה לך את חברה שלך ?? אולי אתה מקנא בה ?? חבל שגילית אותה רק בסוף..... שיהיה לך בהצלחה בהמשך דרכך....

ארז- הגדול מכולם- כנסו והגיבו

אם למישהו היה מגיע לזכות זה לארז יש לו לב טהור ונשמה ענקית והוא לא עשה רע לאף אחד נכון אומרים שהוא קצת אגואיסט אבל אל תשכחו שהוא חי בעולם של דממה עולם שבו הוא לבד רוב הזמן ולא שומע מה הולך סביבו ולכן הוא קצת פחות מחובר לאחרים הוא לא היה כמו רובנו צבא, באוהל עם עוד 20 חברה הוא לא רגיל לחיות עם עוד אנשים ביחד אבל הוא בן אדם רגיש בצורה בלתי רגילה חבל שהמדינה שלנו לא מוכנה עדיין לקבל את השונה אם כבר אז לו מגיע לזכות

מיכלי455

New member
סתם אחד271 ארז עשה 3 שנים צבא למרות שלא הי

היה חייב. ולדעתי הוא חיי בחברה של אנשים חרשים ואילמים והרגיש יותר בטוח בחברתם, ואפשר להבין אותו.אנשים בבית ריכלו עליו וליכלכו עליו לידו ולא שמע . וזה ממש כאב .והרגיז . אבל סכ"ה הוא היה מקסים והשתלב מצויין לא ניראה לי שחירש אחר היה , נכנס כל כך חזק לעם בכל מקום כואבים את לכתו , ממש אנשים בכו . וכעסו כי היה מגיע לו ובגדול. בשבילנו הוא היה והישארק המלך עם הנשמה הכי גדולה.ואוהבים אותו מאוד.

לארז מתומך נורמלי ../images/Emo13.gif

היית תותח בבית, באמת. שאפו. אני חושב שאתה חתיכת דמות, מעניין שונה ומרתק וזה בכלל בלי קשר לכך שאתה לקוי שמיעה. הנה השאלות: 1. ראיתי שמאוד אהבת את אלירז בבית, והקטע שלכם במקלחת עם הבכי שלך היה מאוד מרגש. מה דעתך באמת על אלירז? ידעת שיש לו כל כך הרבה אהדה בחוץ? 2. מה בעצם חשבת על המצב בחוץ מבחינת פייבוריטים? הבנת מי הפייבוריטים או שהופתעת כשיצאת לשמוע על אהדת הקהל המוחלטת לאלירז ואלין? 3. מאיפה נולדו כל הביטויים האלה (ויהי מה, אנרגיות חיוביות, גו- אל)? הבאת אותם מהבית או שהם עלו לך בבית האח הגדול ? 4. אתה תותח
שיהיה בהצלחה.

למעלה