מחר זה קורה!

janik6

New member
תפסיק לעוות את המציאות

בסופו של דבר אלירז הדיח את ארז ושמח שהוא הודח בעודו צועד במדרגות לעומת זאת סער היה מאוד עצוב בהדחתו למרות שעלה גמר. אז מי הוכיח חברות ונאמנות?

סער היה עצוב כי כל המחנה שלה נגוז , ולא בגלל

שארז עף ,וגם ראינו את הבכי הצבוע ולא אמיתי שאיילה עפה, סער פשוט משחק מול המצלמות,עורך דין שמציג את עצמו מגעילללללל

janik6

New member
לסער לא היה באמת מחנה

אלירז לפחות לא הסתיר את השמחה שלו מול המצלמות שארז עף מה שסער לא עשה אז מה אתה עושה צחוק מעצמך..מי זה בכלל אלירז כאילו שהיית מתחבר אליו במציאות לסער מעולם לא היה מחנה הוא הגיע לגמר בזכות עצמו..איילה הייתה לצידו כבר בשבוע הראשון עוד לפני שמישהו הכיר את אלירז...שרה ותומר שאני בעצמי מודה שהם נחשים ושמח שהם הודחו נצמדו אליו כי הבינו שהוא אדם אמיתי ופופולרי. סער אף פעם לא ליקק לאנשים כדי להתקדם לעומת אלירז שגייס את הילה גואל אלין ופותנה אליו כדי להסית נגד סער ואיילה.

שמחה לאיד אופייני לאלירז ואלין לא לסער

אלירז לפחות לא הסתיר את השמחה שלו מול המצלמות שארז עף מה שסער לא עשה אז מה אתה עושה צחוק מעצמך..מי זה בכלל אלירז כאילו שהיית מתחבר אליו במציאות לסער מעולם לא היה מחנה הוא הגיע לגמר בזכות עצמו..איילה הייתה לצידו כבר בשבוע הראשון עוד לפני שמישהו הכיר את אלירז...שרה ותומר שאני בעצמי מודה שהם נחשים ושמח שהם הודחו נצמדו אליו כי הבינו שהוא אדם אמיתי ופופולרי. סער אף פעם לא ליקק לאנשים כדי להתקדם לעומת אלירז שגייס את הילה גואל אלין ופותנה אליו כדי להסית נגד סער ואיילה.

24שעות1

New member
חשבון סגור -שכחת להוסיף את העיקר

אלירז הסיט והסיט והסיט מהבוקר ועד לפנות בוקר. בכל רגע ורגע שהיה ער , דאג לרכל , ללכלך להשמיץ את סער ואיילה היו לו בפה. אם המיליון היה לפי כמה לכלך וריכל עליהם , היה לוקח מקום ראשון בגדול, ויוצא עם הרבה הרבה מיליונים

../images/Emo244.gif סער, אביב לא רצה להשתמש באסימון עבור

השירותים !! אל תעוות את המציאות ואל תנסה לבלבל אותנו !! ובסוף כשאביב קיבל את האסימון בלילה מהעשירים - איילה העירה את אלירז ואמרה לו שיעדכן את העניים בנוגע למתן האסימון, ואלירז ענה לה: בשביל זה אתם מעירים אותי? תעשו מה שאתם רוצים !

להכנס!!כך נראה גבר

סער פרח כשהיה לו מחנה שהוא יצר במו ידיו. עד שהמחנה נמוגגגגג... ככה נראה גבר ס-ג-ו-ר.פתטי...

אתה תגיע רחוק ובטוח. שאלה:

האם לאחר שתקרא את כל הכתבות לכאן ולכאן תשנה דעתך כלפי סער או שאתה ממשיך לאהוב ולכבד אותו? מאחלת לך הצלחה בהמשך דרכך. עם מיכל היקרה לצידך. עם החברים הנאמנים שלך ומשפחתך אמך ואחיך גם יחד. אתה הקסם של האח הגדול!!!! אוהבת אותך ומעריצה אותך.

למעלה