מחר זה קורה!

balbala5

New member
סער רק מתחיל לקלוט מה מחכה לו בחוץ!

כשיצא הוא יצטרך לראות את עצמו כפי שהוא נראה במשך 3 וחצי חודשים - ותאמינו לי התמונה שהוא יראה תהיה עגומה למדי ! הוא שקרן, מניפולטיבי, שלא בוחל בשום דבר כדי לקדם את עצמו במשחק . וזה כולל : תקיעת סכין בגב של החברים שלך. שקרים עזים על עצמו ועל אחרים. הכפשות חוזרות ונשנות . איומים, אלימות, עצבנות, דיכאונות, שינויי מצב רוח חדים. רמיסה של חלשים. ניצול לרעה של בעל מום .

מינת רשימת תכונות אנושיות, מצביע על זה שסער

בן אנוש כמו כולנו. כל אדם יכול להיות טיפוס דכאוני כל רשימת ההאשמות לא הוגת, סך הכל אם היית סגור שם,תחת עדשת המצלמות, רחוק מכל הקרובים והחברים שלך במשך 100+ יום לא נראה לי שהיית מתנהג בצורה רגילה. אני אישית לא אוהבת את הטיפוס כי לדעתי הוא מתנהל לפי האגו שלו בעיקר. הוא חושב שהוא גבר-גבר אבל בסוף למדנו להכיר שהוא מתנהג כטיפש ותינוק[ראינו את זה בריבים עם איילה] אגב, ליפול לרשת של איילה היה נאיבי וטיפשי מצידו... הוא התנהג בצורה בלתי מכבדת כלפי חברתו בחוץ ודפק את הזוגיות הזו, מי יודע...עם כל האגרסיביות הוא בטח גם גמר לעצמו את הקריירה.

24שעות1

New member
ארז כולנו ראינו את ההתפרצות של אלירז עליך

בגלל העמדתו להדחה, כולנו ראינו אותך מתרסק ובוכה ובכינו איתך. כולנו יודעים מיהו אלירז- אסור לחלוק עליו ולחשוב אחרת ממנו. למה לא אמרת לאלירז שגם הוא מצביע בהדחות. הוא אף פעם לא פספס הצבעה,

מיכלי455

New member
אמילוזא ארז קורא שפתיים וראה את כל הרכלויות ש

של גועל.והכיר אותו לפני כולם . וראה שהוא כל הזמן מוציא לשון הרע.

מיכלי455

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifארז נשמה , חבר אתה חסר לנו

גואל הוא לא מפלצת, הוא יותר גרוע

גואל הוא בנאדם חנפן, שקרן, צבוע ומקולקל, אין סוף לרוע שלו ואני בחיים לא נתקלתי בכזה יצור מהעולם החיצון שבא לעשות רק רע בעולם הזה. בעיניי הוא השטן בהתגלמותו, וחבל שארז בכלל ניסה לדבר איתו והיה נחמד אליו. הרבה אנשים עברו קשיים וסבלו בחיים, ותאמין לי שארז סבל פי אלף יותר מגואל, אז אין שום תירוץ להתנהגות מרושעת כזאת כמו של גואל. גואל גם סיפר שהמשפחה שלו מקבלת אותו כמו שהוא ואוהבת אותו אז בכלל מאיפה כל הרוע הזה ה' ישמור מאיפה? שיגיד תודה שהוא הגיע למשחק של אינטרסנטים כמוהו ובגלל זה הם התחברו אליו, וזה אומר הרבה על אלירז ואלין ופוטנה וסער ואיילה העיוורים, שהם התחברו ליצור כזה שלא מגיע לו החמצן שהוא נושם. ארז הוא היחיד שניסה להבין ולדבר איתו על מה שהוא באמת, בלי להיות צבוע, ועל זה גואל צריך להוריד את הכובע בפניו.

sonia100

New member
גואל דורך לאלירז על יבלות!אמר לו שצעקו לסער ש

שהראיון שלו את אלירז היה מקסים! גואל ערמומי!!

ארז תפנים שאלירז ניצל את חרשותך

ודיבר אחרי הגב שלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 וגרמם לך לבכות באופן מיותר לגמרי,זאת הייתה הצגה למצלמות רציתי שנפסיק עם המחנות אבל אנשים בפורום אטומים דייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי אני ממחנה סער,ואסמס לו 4 לאלירז סמסו 2 לאלין סמסו 1 לגואל סמסו 3 לילה טוב

ארז זקוק לאלירז. סער זקוק לאלירז, כולם רוצים

אלירז. מה קורה כאן כולם רוצים את אלירז. הוא אומר הכל בפנים , כנראה זה עוזר להם. אז תפסיקו לבלבל במוח אלירז חייב לזכות

דבורה59

שלום לך באנרגיות חיוביות אני מודע לחלוטין לגביי אלירז רואה בו כבנאדם רגיש חכם מקסים ואף עם חוכמת חיים

24שעות1

New member
ארז היקר לא טעית לגבי גואל

אתה מקסים, מפרגן ויודע להיות חבר של אמת סער היחידי בבית שכאב את לכתך, היחידי בבית שחשב שאתה חייב להיות בגמר. כי סער אוהב ואהב אותך מכל הלב ללא אינטרס, וללא צביעות ארז אוהבים אותך. כולם המומים איך גואל נשאר ואתה הודחת. כדאי לך לבדוק זאת- בכל מקום, בעבודה בחברה ובכלל בעולם החיצון כפי שאתה אומר לא מבינים את ההדחה שלך.

תגובה

שאלה מצויינת . אענה לך באנרגיות חיוביות לגביי דייר גו---אל אכן ללא ספק ניסיתי לתקשר עימו והוא הדחיק אותי כל פעם ונמנע להגיע לאינטרקציה עימי בשל שראה בי כמאיים,למרות שנסיונות לאחרונה להתקרבות לא הצליחה הבנתי את הקשיים שבו שרואה בי כדייר מאיים האינטואיציה שלי צדקה לגביו שהוא שיחק משחק מלוכלך אך מבין בשל הכעס שלו כלפי אנשים שבעברו קיבל דחיה שגרמה לו להתנהג עם גישה זאת.,אני עשיתי ככל יותר שאפשר

למעלה