האח הגדול - גלגל הצלה

יונתנסקי

Well-known member
גם אני בעד יוסף, ועדנה אם תרצה......

הרי פרשה מרצון, אבל יוסף, חבל שהלך. אנוכיים הדיירים שלא הבינו אותו....(לא היו מוכנים לוותר על סיגריות ונסחפו אחרי העדר). אלמלא שרה-צרה הנחשית היה נשאר אבל היא הסיתה נגדו, וכשגילתה שטעתה, זה כבר היה מאוחר מדי. איזו רשעה !!!

Fairywitch

New member
דלית../images/Emo7.gif לא קיבלה הזדמנות בכלל, וחבל.

תכלס הודחה על לא עוול בכפה... הייתי מוכנה לגלגל הצלה, בתנאי שהוא יינתן רק לאחד מהדיירים הראשונים שהודחו, כי את האחרים הכרנו ובחרנו להדיח אחרי הכרות איתם, וזה אחרת. חוץ מזה- גלגל הצלה צריך להינתן בשלב מוקדם יותר, ולא דקה לפני הגמר, כמובן.

המדאוס

New member
רק יוסף../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

latch

New member
עדנה יכלה להגיע לגמר.

היא הייתה בן-אדם הרבה יותר חביב וחיובי מרוב אלה שכנראה יגיעו.

עדנה. הצערתי מאוד שעזבה.

כמו רבים, גם אני התנגדתי לדרך שלה, אבל כבן אדם, היא נהדרת. אישה ישרה, אמיתית, כנה ומיוחדת. שולחת לה רפואה שלמה.

LolliPopDance

New member
עדנה, ג'י, יוסף, דלית, בנצי, סתיו

היו הרבה דמויות מפוספסות בעונה הזאת כשאנשים כמו שרה, איילה, גואל וסער הגיעו רחוק מידי.

zivg4

New member
פותנה המלוכלכת הערמומית

סוף סוף ראו כל עם ישראל חי את פותנה המגעילה הצבועה שבמשך כל זמן שהותה בבית ניסתה לשחק תפקיד של התמימה הצנועה עלק המתפללת שאוהבת את כולם ומרכלת על כולם מאחרי הגב . שתלטנית איומה שאינה מפסיקה לזלול כמו פרה. מנסה לחקות את יושבי הבית בהתנהגות צברית גיזעית אך לשמחת כולם גם אלירז המדליק וגם אלין מטוגם גואל ארז אילה סער ולרגע לא שחכנו את שרה המקסימה שהיא הראשונה שזיהתה את פרצופה הזיפה.הצעת ייעול-עופי לאן שאת שייכת.

nikename

New member
אלירז.

כי מישהו חייב להציל אותו מסער וגואל הנחשים האלה.

למעלה