האח הגדול - גלגל הצלה

סנס NoN

New member
איך הוא בדיוק גרם לזה?!

מתוקה, מי שגרם פה לשנאה זו איילה בכבודה ובעצמה. איך זה שדברי השטנה שיצאו מפיהם של איילה/סער/תומר ושרה בזמנו והופנו לאלירז לא השפיעו על אף אחד, ודווקא דברים שאמר אלירז על איילה השפיעו? חוץ מזה שאלירז לא "ירד" על איילה באותה רמה שהיא הקטינה והשפילה אותו. היא ושותפה לפשע, עו"ד שיינפיין. אם לא הייתה אמת בדבריו, כמו שלא הייתה אמת בדבריהם , זה לא היה משפיע על אף אחד. הם היו אחוזי שנאה כלפיו, הרבה יותר... לא ראיתי או שמעתי על אחד שזה השפיע עליו כי כולם רואים, כולם שומעים את האמת. איילה הביאה את הנזק הזה על עצמה. זו מה שהיא ומה שהיא (כמו שהיא תמיד נהגה לומר) וזה מה שהיא קיבלה. נקודה!!!

../images/Emo45.gifרק איילה,היא היתה חייבת להיות בגמר../images/Emo45.gif

צדקת, היא ,סער וארז עשו טעות פטאלית שלא הצביעו גואל בהדחה אחרונה, וזה עלה לאיילה בגמר, אבל לפחות נקווה שנחש יעוף בשבת הקרובה!

ברור,נעאלין תופסת מקום של איילה../images/Emo6.gif

קולה צווחני ובכייני של נעאלין בלתי נסבל, רחמיים עצמיים עוד יותר, רציתם- קיבלתם ילדה ריקנית ואטומה בגמר, שחוץ מעקבים ובלונד לא מעניין אותה כלום! עלוב ביותר...

דווקא העמידה של אלין מול פוטנה אתמול גרמה לי

לחבב אותה בניגוד להתחלה. אם יש מישהו שעבר תהליך כלשהו בבית הזה,זו אלין. הילדה פיתחה עמוד שידרה!!

ronenvbo

New member
אני כמובן הכי מרגיש בחסרונה של שרה../images/Emo68.gif

והצחוקים שלה, עד הרגע שבו היא טיפל'ה עברה את הגבול. שרה לדעתי היתה צריכה להיות בגמר, במקום פותנה.

חסרונה של שרה וגם תומר וגם איילה מורגש??

הרוע הצביעות האגוצנטריות והבטחון הריק שהם טובים יותר ונערצים יותר ומקושרים יותר אז הוכח הפעם ש"האדם הטוב הפשוט" עדיף

נכון לעכשיו.. לא חסר לי שם אף אחד...

כל מי שרציתי שיעזוב - כבר עזב...
יש שם עוד אדם אחד מיותר... מקווה שגם הוא ילך כמה שיותר מוקדם... כי הוא לא תורם לבית ולחווית הצפייה שום דבר... נחשו מי??...

Prodigy44

New member
ס-ת-י-ו עם 50 סימני קריאה!!!!!!!!!!

ללא ספק הדחתה של סתיו, לטעמי, הייתה ההדחה המיותרת עד כה. לא יודע אם שמתם לב אך כל מי שהעמיד אותה להדחה לא הביא נימוק באמת רציונאלי. פספוס העונה, אין ספק.

2EMC

New member
../images/Emo45.gif הדיחו את כל האנשים השפויים והנחמדים ><

Dalia2320

New member
סתו ושרה ללא ספק../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

המגניבות

למעלה