האח הגדול - גלגל הצלה

omer719

New member
../images/Emo41.gif האח הגדול - גלגל הצלה../images/Emo35.gif ../images/Emo41.gif

עוד ממש שנייה אנחנו מגיעים לגמר, נותרו בבית שישה דיירים, אחרי רוב מטורף של בנות בבית בכניסת הדיירים החדשים, נותרנו עם 2 בנות ו- 4 בנים. וזה הזמן להסתכל אחורה ולהגיד - מישהו חסר פה? מי הודח ואמרנו - "ואו חבל." או מי הודח ואמרנו - "טוב מגיע לו". אז ככה - האם אתם חושבים שצריך לעשות גלגל הצלה באח הגדול? יש מישהו שווה להחזיר להזדמנות נוספת? ואם כן אז כמובן - מי המתמודד שהכי צריך להחזיר לבית - נסו לשכנע אותנו. ובנוסף - מי לדעתכם לא צריך להיות כרגע בבית. כמובן - שימרו על שפה נאותה ועל קשר לשירשור. אז שתפו פעולה ודיון נעים

כן יכול להיות נחמד

הייתי מחזירה את ג'י ואת דלית, סתם כי לא הספקנו להכיר אותן כלל.

אדי היה מחזיר את פנינה טורנה

כי אולי לא היו מספיק פסיכים העונה. ואולי רק בגלל הריבים עם פוטנה על מלכות המטבח.

balbala5

New member
אני הייתי עושה עונה רק של החארות..

מנחם בן, מעיין חודדה,שרה, תומר, סער,שי,והבובליליים, אתם מתארים לעצמכם מה היה קורה שם???

schmoopy

New member
ווי וואי לא הייתי ישנה בכלל

הייתי מוסיפה את תומרקין, או זהבי ומולם עוד כמה נוצות ריקות. בסוף הבלתי יאומן היה קורה והם היו מסתדרים..

ביטניקט

New member
מסכים בהחלט, ג'י זה "הפספוס" של העונה

וסער שהוא גם זה שעשה את העליהום עליה והביא להדחתה, הוא הדייר הכי מיותר העונה, והכי פאתטי בכל העונות גם יחד.

קבוצת נפגעי העליהום של סער חוץ מג'י, גם

המאנפפת עצמה , גם יוסף, גם הילה, גם עדנה. המסוקס העלוב מסתער במסע השמצות וחרמות ממוקדים של עלוב נפש

ביטניקט

New member
איילה הנפגעת הראשית, כשתגיע לפה נספר לה למה

ושאני אומר נספר לה, אני מתכוון להכל, עד הפרט האחרון, של כל מה שעולל לה סער. נראה מה תעשה כשתגלה שישנה עם האוייב הכי גדול שלה במשך כל העונה....

לא נראה לי שהיא תגיעה. עדיין בצמר גפן מופרך

של ההפקה כנראה. גם כל מה שתגיד לה בטח יתחלק על הקרחון האטום שהיא! אבל אם היא במקרה תגיע---בכיף יסופר לה כל מעללי סער --שבועיים ניהל נגדה מסע השמצה והחרמה-טען שהוא "מכיר" כאלה כמוה דורסניות עם כפית זהב מהמשפוחה שמנצלת כל מה ומי שזז בסביבתה. מילים שלו חחח

למעלה