אם הייתם פוגשים את איילה...

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

והילה בגועל רב הביעה את דעתה כלפי איילה בפורום שהיה פורום אירוח (אירוח של הילה).

idanoosh17

New member
אופס אבל אם היית קוראת הכל

היית רואה שאני לא שואל מה יהיה אם תפגשי אותה ברחוב וחבל שאת מכניסה לי מילים למקלדת. הנהלת הפורומים ביקשה אישור ממאקו להביא גולש/שניים לאירוח של איילה לפגוש אותה והשאלה הייתה מה הייתם אומרים לה בשביל לדעת את מי להביא. אז באמת חבל סתם לנסות להכניס לי מילים או להוציא אותי רע.

פרצלה

New member
אין שום קשר בין התשובה שלך לשאלה.

אתה שונא את איילה ומתוך השינאה של ומתוך הרצון ללקק לרוב הגולשים בתוכייס פתח אשכול רע כזה. זה הכל,אם אתה מרגיש טוב עם המצפון שלך,אז הכל בסדר.

idanoosh17

New member
אני מזמין אותך

להתלונן במסר להנהלת הפורומים על השרשור הזה שהתבקשתי לפתוח על ידם(!) במקום לתקוף אותי סתם שפתחתי שרשור שיטנה ולא להרפות למרות שאני מסביר שהמטרות לא כאלה. המצפון שלי נקי מאוד ואני מרגיש איתו מעולה אבל אני מקווה שאחרי שבכל כך הרבה הודעות הבהרתי שהמטרה פה היא לשלוף גולשים מהפורום ולהביא אותם פיזית לפגוש את איילה באירוח ולא במטרה של שרשור שיטנה- אז אני מקווה שאת מרגישה לא משהו עם המצפון שלך. ושוב.. אני לא שונא את אייילה! למען האמת אם תלכי בארכיון של התגובות שלי את תראי שהגנתי עליה ברוב התגובות... אבל היי, מי אני שאפריע לך בתקיפה.

idanoosh17

New member
וגם פה אני מבקש לסגור את הדיון.

אם את מעוניינת אפשר לעבור למסרים.

פרצלה

New member
היות שאנחנו לקראת חג פורים

אני מבינה שהחלטת להתחפש לתמים. בהצלחה

bibi12

New member
פרצלה פרצלה

למה את מאשימה אותו למה את לא מאשימה את מליוני הלא אוהבים את איילה. את חושבת שאם לא היו פותחים אשכול כזה אז אנשים לא היו יורדים עליה? ולפי מה שאת אומרת אסור-אסור לפתוח אשכול שאלות כשהיא תתארח, או שלא לארח אותה בכלל כי באשכול שיפתחו לארוח יגמרו אותה טוטלית. אז אולי במקום לתקוף צריך להתנהג בהתאם ואז לא יהיו כל כך הרבה מתנגדים ותחשבי על זה.

idanoosh17

New member
מכיוון שסגרתי את הדיון הזה על גבי הפורום

ביקשתי את זה, הגבתי לך במסר. מעתה כל תגובה פה תימחק.

פרצלה

New member
אז מדוע אינך מוחק את הודעתו של ביבי?

אה,סליחה,היא הודעת תמיכה. ברור.

idanoosh17

New member
נראה לי שהגיע הזמן שתרדי ממני

לא שנוא את איילה ואין לי כלום נגדה. לא פתחתי את השרשור במטרות שאת מכניסה לעצמך לראש אז תפסיקי לחפש קונספירציות וכמו שכתבתי לך בהודעה הקודמת אני אסביר לך שוב בתקווה שהפעם תביני- הנהלת הפורומים ביקשה אישור ממאקו להביא גולש/שניים לאירוח של איילה לפגוש אותה והשאלה הייתה מה הייתם אומרים לה בשביל לדעת את מי להביא. את רוצה- תאמיני, את לא רוצה- זבש"ך. מעבר לזה אם יש לך טענות על צורת הניהול שלנו את מוזמנת לפנות אלינו במסרים, בפורום משוב או במסר להנהלת הפורומים. לילה טוב.

פרצלה

New member
אתה לא עד כדי כך חשוב

וצורת הניהול שלך מטרידה אותי פחות מהעובדה שהעוזרת שלי לא ניקתה אתמול מתחת לספה. הדבר היחיד שחשוב פה זה המצפון שלך על העובדה שהינך אדם רע,שפתח אשכול שיטנה נגד אדם אחר מתוך ידיעה ברורה עלפי הכרתו את הפורום אותו הוא מנהל. כשתסיים את הדיון עם המצפון שלך אני מניחה שזה יקח קצת זמן,אולי תגיע להבנה שעשית מעשה נלוז. עד אז שיהיה לך ניהול נהדר,אני מניחה שאם בחור כל כך צעיר מתעסק בוירטואליה כל כך הרבה הוא כנראה צריך את זה.

idanoosh17

New member
אוקי אני בחור צעיר שמתעסק בוירטואליה

כדברייך ואת בחורה מבוגרת שתוקפת (על סתם.. באמת שעל סתם דברים לא נכונים) בחור צעיר. נשמע טוב
אם תצאי מהקיבוע שלך ותקראי טוב טוב את ההודעה הראשונה של השרשור ואת כל התגובות שלי אליך- כולי תקווה שתביני שאת סתם תוקפת אותי יומיים. בכל מקרה נגמור את הדיון הזה כאן. אם יש לך עוד תלונות את מוזמנת לפנות אלי במסר או לאחראים עלי- מסר להנהלת הפורומים או בפורום משוב שגם שם יענו לך. שיהיה יום טוב.

פרצלה

New member
אני מניחה שהבנת את טעותך,פחות שינאה ויהיה טוב

אני מקווה שתלמד לא לפתוח אשכולות שינאה וזכור,ההסתה הרגה את רבין

bibi12

New member
פרצלה פרצלה

למה את מאשימה אותו למה את לא מאשימה את מליוני הלא אוהבים את איילה. את חושבת שאם לא היו פותחים אשכול כזה אז אנשים לא היו יורדים עליה? ולפי מה שאת אומרת אסור-אסור לפתוח אשכול שאלות כשהיא תתארח, או שלא לארח אותה בכלל כי באשכול שיפתחו לארוח יגמרו אותה טוטלית. אז אולי במקום לתקוף צריך להתנהג בהתאם ואז לא יהיו כל כך הרבה מתנגדים ותחשבי על זה.

פרצלה

New member
זו טענה לא רצינית לחלוטין

מנהל הפורום גם היה צריך למחוק מאות תגובות שיטנה שהיו כאן במהלך העונה וזה לא קרה. זה שהכותבים הינם אנשים מאוד פרועים ואני לא מתכוונת להשתמש במילים בוטות לא מוריד אחריות ממי שמנהל אותם. לאף אחד מהמודחים לא ניפתח אשכול:מה אתם רוצים להגיד ל....אם תפגשו אותו. איילה וסער הם הדמויות הכי שנואות פה ומשום מה דווקא לאיילה ניפתח אשכול כזה. מנהל הפורום,אם היה מחליט להשתמש בשכל במקום ברגש,היה מבין שזה מסוג האשכולות שתוך 10 שניות יהפוך לאשכול שינאה לאיילה ולא יותר. זה הכל.

bibi12

New member
למה

כי יש לה הרבה שונאים??? זה אומר דרשני.. והלוא זה מה שהקהל מחפש. הקהל מחפש את כל השונים והיא בלי עין הרע שונההההההה (אני מקוה לפחות) ולמה למחוק לי את ההודעה מה כתבתי שם שטני שלא אוהבים אותה תרתי משמע ואם לטובתה ורוצה להגן עליה זאת במה טובה בשבילך ותעשי את זה במקום לתקוף אחרים. ואם לא אז תתקדמי

idanoosh17

New member
מכיוון שסגרתי את הדיון הזה על גבי הפורום

וביקשתי את זה, הגבתי לך במסר. מעתה כל תגובה פה תימחק.

עידן יש לי לקח בשבילך כקשיש פורומים וצ'אטים

התנצחות בשירשור אף פעם לא פתרה כלום לפעמים חוסר תגובה יותר אפקטיבי מלהגיב ל'פרצלה' - אין טעם להאשים מנהל בפורום בהסתה או שיטנה מכיוון שגם הודעה הכי תמימה נלקחת על ידי הרושמים בפורום לכיוונים הרצויים להם. בהנחה שאינך טרול, אני מניח שהתופעה מוכרת לך וכל שירשור הכי נקי ויפה יכול להיות מוצף בהודעות שינאה. זה הטבע של הבמה הזו לחופש הביטוי שנקראת פורום. נכון שתפקיד המנהלים לשמור על הפורום נקי מקללות והשמצות [שחלקם בגדר עבירה פלילית] של הסתה והמרדה אבל כפי שלא תמיד ניתן להוריד כל מודעה שנתלית על לוח מודעות ברחוב גם כאן המלאכה לא פשוטה. באופן כללי, הפורום המסובך הזה מנוהל היטב. גם למנהל פורום מותר שתהיה דיעה, ואפילו מותר לו להביע אותה בהודעות בפורום. אין חובת נייטרליות. לסיכום: הדרך הטובה להתנהל בפורום כדי לשפר אותו היא להגיב רק למי שמשתמש בשפה נקיה ועיניינית ולהתעלם מטרולים. כשלא מגיבים לטרולים ומקללים הם מתאכזבים ונעלמים.

פרצלה

New member
מוזר,המנהל אמר שימחק כל הודעה בנושא

אבל את ההודעות שתומכות בו הוא לא מוחק. כנראה הוא היה צריך לציין שכל הודעה שלא תומכת בו תמחק ולא אחרת.

למעלה