אם הייתם פוגשים את איילה...

idanoosh17

New member
אם היית קוראת את כל ההודעה שלי

ולא רק חצי, היית מגיעה לחלק המודגש- "שימו לב, בשרשור זה אין מקום למרמור של "מי בכלל רוצה לפגוש אותה?"- בשביל זה יש לכם שרשור דעות." מה שמבהיר שהנקודה היא לשרשור חיובי ולא לשרשור "שיטנה" כדברייך.

פרצלה

New member
אתה יודע טוב מאוד שרוב הפורום פה מלא שינאה

וידעת בדיוק(אם תהיה כנה לפחות כלפי עצמך,לנו אתה יכול להמשיך לשקר) מה יהיו התגובות פה ואיך דמה ישפך פה.

idanoosh17

New member
זה פורום ואני לא יכול לשלוט על התגובות

של הגולשים. לפי מה שאת אומרת צריך לסגור את הפורום ולא לפתוח יותר שרשורים. על כל דייר יש אוהבים ויש שונאים ובכל שרשור יהיו תגובות אוהבות ותגובות שונאות. לא נזכיר יותר את איילה בשביל שלא יהיו לה תגובות רעות? ביקשתי לעשות שרשור חיובי ולא להתמרמר בשרשור, יותר מזה אין לי שליטה. אבל לבוא שהמנהל פותח שרשור שיטנה זה כאילו כתבתי "בואו תלכלכו על איילה"- קצת הגינות ופרופורציה.

בהכירך את הפורום החד צדדי שכאן זה בהחלט כאילו

..שאמרת בואו "תלכלכו" על איילה.בפירוש ושאלתך כאן היא היתממות מוחלטת.

webguy

New member
הי ..

איילה היו שתי ראיונות כבר .... זורמת צוחקת ומבדחת .... מעניין היה מה שדיד הררי אמר לה ..!! שלדעתו אלירז היה בשלב מסוים מאוהב בה ..!! ואולי זה הסיבה לכעס שלו עלייה ..!!

אהלן,אני בטוחה שהיתה מאד ספורטיבית ומקסימה.

אני מנסה עדיין להגיע לראיון וללא הצלחה. שמחה עדיין לראות אותך כאן,אמרתי לך ש"תפקידך" עדיין לא הסתיים
שיהיה אחלה של שבוע טוב..הכל לטובה

idanoosh17

New member
אמרתי בפירוש שאין מקום למרמור.

אתם מחפשים משמעויות אחרות מאחורי הדברים הפשוטים מאוד שכתבתי למרות שאין כאלה.

idanoosh17

New member
אז שוב תני לי להבין מה את אומרת

את בעצם מאשימה אותי שאנשים מגיבים כי הם אוהבים צד אחד או שאת מאשימה אותי שגולשים שלא אוהבים את איילה מגיבים לשירשורים שאני פותח וזה באשמתי?

idanoosh17

New member
הבנתי ואני חושב שאת לא מבינה נכון את מטרת

השרשור הזה.. סך הכל רצינו לקחת גולשים לפגוש את איילה. זה לא אמור להיות שרשור של בואו תלכלכו על איילה.

אוקיי,אני יוצאת מתוך הנחה שאתה באופןאישי כאדם

לא באמת רצית לראות כאן לכלוך והכפשות שווא,רק אני באה בטענות אל מערכת תפוז שלא מספיק מבצעת פיקוח רציני על הפורום כאן וכתוצאה מכך מדובר כאן על פורום רדוד,גס וללא כל שיח אמיתי . הסיבה שגם אני נמצאת באותו פורום רדוד היא כדי להשמיע כאן גם את הקול האחר..הדעה האחרת מחד הצדדיות הרווחת כאן. תהיה בטוח עידן יקירי שיש כאן מגיבים רבים דוממים שלא מגיבים כאן דווקא בגלל אותו קן צרעות שנוצר כאן,דווקא בגלל הבינוניות והגסות שנוצרה כאן. ואני בטוחה שאם הנהלת תפוז היתה מתעקשת על שמירת תרבות הדיון כאן היו נשמעים דברים רבים משני צדי המתרס באופן נוקב,ענייני ותרבותי ובמצב כזה הרווח הנקי היה של כולנו.

idanoosh17

New member
חשוב שההנהלה תקרא את זה ולכן אני אזמין

אותך לכתוב את זה בפורום משוב. בכל מקרה תעלי קצת למעלה בפרמידת התגובות ותביני את התגובות שלי אליכם כאן. שימי לב שההאשמות פה הן על שאני פתחתי שרשור לכלוכים על איילה- ובעצם התלונה באה עלי ולא על המגיבים אותם את מתארת.

עידן אני שמעתי נכון?

אני רוצה לפגוש את איילה
אז הנה התגובה שלי: הייתי רוצה לדבר איתה קצת על מה שהיה, להסביר לה מה לא טוב ומה כן טוב ושלא תתרגש, ואני לא משלה את עצמי שהיא תשים עליי אבל בכללי יהיה נחמד לראות אותה

לא הגיע זמן שתעשו את עבודתכם ותנקו את הפורום?

על פי כללים אתם אמורים למחוק כל תגובה של הכפשה וקללות כלפי מתמודדים כמו- שרמוטה,שרלילה, זונה, עיוות שם משפחה לרפש וכו'... אבל מתברר שאתם לא נייטרלים ומעדיפים להשאיר פורום מלא בלכלוך גס ובוטה, פשוט ביזיון,חייבים להתלונן במאקו על ניהול כושל!

somboI

New member
מציע שנחשוף כמה ניקים יש לכל אדם בפורום../images/Emo41.gif

זה ינקה את הפורום מעומס מיותר, מה דעתך?

עוד איום בתביעה,לא נמאס לכם?../images/Emo187.gif

לכנות את חברי הפורום באופן הכי לא אינטליגנטי שהם חסרי תרבות ואינטליגנציה ועוד הכפשות כאלה ואחרות זה בסדר? כאן זו דמוקרטיה, כוחנות ואיומים הם האמצעי האחרון שנותר לזה שלא מסוגל להפנים בקורת קשה, אגב, זה גם סוג של בריונות...

פרצלה

New member
אופס,לא ראיתי אותך פותח אשכול בואו נגיד להילה

מה אנחנו חושבים עליה כשנפגוש אותה ברחוב. למעשה....המסורת התחילה באופן נורא "מפתיע" עם איילה

למעלה