אם הייתם פוגשים את איילה...

האחת הבכורה קבלי ממני חיבוק חזק והכל נכון

ומדוייק ואוסיף עוד משהו. איילה כל הזמן בחרת להכפיש את אלין והיית מתנשאת , אז דעי לך שאלין עם הרבה יותר חוכמה ממך , לאלין יש תובנות והיא צעירה ממך ב-6 שנים . אלין לא לכלכה עלייך ואת תמיד בחרת להכפיש אותו ואפילו לקרוא לה נעל ולהגיד לה תמיד דברים בשיל לפגוע ולעקוץ. בגלל זה את בחוץ ואלין ואלירז בתוך הוילה. כל טוב לך, לימדי בחיים לכבד את הזולת, את השונה ממך. לימדי בחיים לדעת להושיט יד לעזרה לחבר וכשאת נותנת אין צורך להדגיש נתתי ועשיתי , הצד השני יודה לך. אכן כך דרך ארץ קדמה לתורה ואת יש לך המון מה ללמוד ובהצלחה.

סאטס 19

New member
אחותי הבכורה!!!!

מתתתתתתתתת מתתת עליךךך איזה מדהימה את אחותי הבכורה!! כל מה שאת כותבת כולם חייבים לקרוא בשקיקה!!!

inbary1

New member
אחות בכורה...../images/Emo140.gif../images/Emo9.gif../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

האחות הבכירה מסכמת הכל ואני אוסיף../images/Emo27.gif

איילה אין בך נאה דורש נאה מקיים את מלאה שנאה לאנשים שאפילו לא הכפישו אותך כפי שאת הכפשת אותם את חיית על חשבון אנשים שם לא ניקית ולא עשית מאומה עד השבוע האחרון שהתעוררת (ומי העיר אותך אם לא אלירז המקסים??שבחרת לבוז לו) הכל מובן לך מאליו כולל סגידה של אנשים אלייך - הבית זה מראה עבורך. התוכנית היא אבן דרך שיכולה ללמד אותך דבר או שניים. האמירה שלך שאת רמה אחת מעל כולם בבית היא נוראית....ואומללה. המבטים שלך למצלמה בכל שיחה שאת מנהלת מפריעים לצופה וגרמו לך להראות כל כך לא אמינה. ואותו לילה שכפית את עצמך על סער באמבטיה ולא הנחת לו היה הבזוי ביותר....על מה ולמה? והכי תמוה זה ...שהאיש שהעיר את כולם בנוגע אליך הוא סער...הוא זה שידע אותך ראשון ולימד את כולם מי זו איילה לפרטי פרטים.... השנאה שלך לאלירז הקינאה שלך באלין הבוז שלך לאנשים פשוט לא עשו לקהל את זה!

ליבי 54

New member
ערוץ 10אני איתך

היית עדינה איתה וזה נעם לי מאד.אך חשוב לי להוסיף את הדבר החמור ביותר ומה שלא נאה לעשות, לפתות גבר במקצועיות ולכפות עצמך עליו בדרך לא מכובדת ולא מתוך אהבה, אלא להגיע לפרס הנכסף . אני שמחה שהקהל לא מעניק פרסים לדמות שאיילה בחרה להיות בהכרה מלאה..

shifrag

New member
כדאי שאיילה תקרא את דברייך

אבל אין מצב.... היא לא מסוגלת לשמוע ביקורת ואחרי משפט אחד היא הייתה מפנה לך עורף והולכת לבכות לסער....

הייתי שואלת את האחות הבכורה:

האם כאשר שמת כזו זכוכית מגדלת לבחינת פניה וציטוטיה של איילה,ראית במקרה גם צדדים יפים שהראתה,מעשים יפים שהוכיחה? האם ילדייך נמצאים גם בפורום כאן ולמדים באיזו קלות ניתן ליצור עליהום מלא שטנה על משתתף תכנית ריאליטי..בידורית?!-אוי לנו מאותו בידור אם זה הפורום שאמור כביכול לייצג את הצופים בתכנית. מה שכן קבלי פרגון על כי דברייך נכתבו תוך שמירה על מינימום של שפה ניאותה.

לאילנה 55555- תשובה

היי אילנה. ראשית- ילדיי הם קטנים יחסית (10, 7) ומן הסתם, כאשר הטלוויזיה דלוקה על ערוץ 20 (והיא דלוקה המון), הם גם צופים איתי. אני כאמא, את תחושותיי לגביי איילה העדפתי לשמור לעצמי כי חינוך ילדיי לסובלנות, כבוד וצניעות- מאוד מאוד חשוב לי. שמחתי כאשר החושים המחודדים שלהם , שנובעים בד"כ מתום ילדותי, התעוררו לבד. בעניין התנהלותה של איילה... כן אטען שהיא בחורה עם ראש על הכתפיים ויש בה מידה לא מבוטלת של אינטיליגנציה. לי אישית עדיפה הרוח מאשר "החומרניות" ולכן ממש לא התחברתי לדמות שבחרה להביא אל המסך. דמות שמונעת ע"י כסף, יופי חיצוני, כוח, קריירה, התנשאות על פני אחרים (שהיתה בולטת באופן צורם לעין!!). אלו הם דברים שלא מאפיינים אותי כלל ומן הסתם ובאופן טבעי...צרמו לי מאוד. אני חושבת שהייתי יכולה להיות "סלחנית" יותר אילו היתה שומרת על מעט כבןוד כלפיי עצמה וכלפיי אחרים, אילו לא היתה מתבטאת בהתנשאות על אחרים, אילו היתה מפרגנת קצת יותר לאחרים ולא מביעה בוז כלפיהם...אילו כך- הייתי מצליחה אולי "לוותר" על תכונותייה החומרניות. אבל לא כך היה ושמתי לב שמיום ליום הבחורה בעצם דיי ריקה מתוכן פנימי. מה גם שבעקבות כך יופייה החיצוני הלך ו"דהה". מקווה שעניתי לך על שאלותייך.

izmeral1

New member
גםאני מקבלת את האבחנה שלך=אחות הבחורה=

למאת כניסת הילדים לנושה=על הילדים להבין אחרת ולא מה שרואים נכון זה קשה= להפריד תוך זה שהגדולים מחברים את הנעשה על המסך והעברת הדברים לבית=למה כך היא מתנהגת?למה הוא למה הם? הילדים מקשיבים הילדים נזונים מהגדולים נקודה. על כן צריך להפריד את הדברים לנסות לתת חינוך חובה= שהוא הסבר ממי אני הבנתי שמעתה משהו או ראיתה משהו פשוטלת ה התרכחות קלה כמה שאפשר=לילדים. אני אהבתי את איילה ואת סער כמו שאומרים הם הפייבורטים שלי=את אלירז הראשון מעל כולם ניכנס ללב= ותמיד אמרתי יש משהו בבחור הזה=גבר הוא עדיין לא בשל מספיק לגיד כך=גם בו יש הרבה חסרונות?אבל צעיר ויש לו עוד מה לקבל ללמוד יש לו הרבהחוכמת חיים לגילו הצעיר =זה מהמסעות שלו לעולם ומשם למד איך לשרוד גם יום ועוד יום. קצת על אלירז נהאקז שלי קיבלתי מידע =אחד הוא בחור מקסים ויודע להחזיר ולחזק =ויחד מאוד עצבני= וזה הבנתי היום כי היה גם הרבה לבד באמריקה מדובר בתקופה של לוס אנג'לס=לא אמשיך לפרט דברים זה לא הזכות שלי. עוד על איילה כן אהבתי בה את החברות והחן שהיא הקרינה בהתחלה לכולם וחברות היתה גם עם אלירז. משהו? גרם לה לחשוב אחרת הכניסה של הדיירים חדשים הרבה רוע קיבלה גם לבן זוג שבחרה לה=להמשיך את התקופה שם =ולאהוב אותו=עד כדי כך שלא ראתה יותר את האחרים=אבל לא נשכח האחרים והם הרוב גם לא פירגנו= ולא ספרו אותה ממטר-וכך בבן זוג שלה לא היתה שם גם טיפת חמלה אנושית=אלירז כאן טעה כי נתן לקידום שלו את הכול= וסימן את המטרה וכך הם פני הדברים החבורה שתרמה לאלירז לקבל את הפרס" או להגיע לגמר... לא אהבו את איילה של אחרי והיא רק הבגינה חולשה רבה לטובתם? הכול ברוע לה נעשה. כולם יד אחד נתנו לזה לקרוא= אלירז לא אהב מה שסער אילה חיבור כזה לא ניראה לו סער תרם לכמה טעיות =לגבי איילה. הרבה חולשה שלה הייתה=ואיך באמירה לשופט והוא הקהלכאשר הפרה נופלת לשחיטה הסכינים מתרבים. זה מיוסף סתיו והלאה אלין שרה והחדשים תמרה דנה תומר אלה קצת= לו נשארו היה הטרף גדול=והכי רעים כאן הם עדנה =הילה גואל המתאם את הרע=כול אלה נגד אחת ושמה איילה רשף .מי הוא אלירז ליד כול הטורפים האלה. כן היה חבר קטן אבל היתה התנגשות שלו עם סער והשאר ידוע לא התחברו לאיילה מהרבה קינאה ויחד המטרה להגיע בכול מחיר לגמר ההדחה של איילה ופותנה עם הסכין בגב הייתה ההצגה הכי מלוכלכת=והרי שוב חוזרים או אני אנחנו או היא. לסיום עם הזמן איילה באמת לא תרמה הרבה לבית רק מסיבה אחת והיא ההתאהבות שלה בסער. וקשה לי עם האמירות שלה היום בחוץ=כי צריך להיות היום כאן בישראל כמו שאומרים עמך להיות מחובר למציאות. ושם הטעות של איילה ויחד לזכור את המכות שציינתי וכולם ראו והכול מתועד. האח הגדול תרם רק להרעתה ותדמיתה של איילה עם השלכות של המצלמות וזה חבל. יום הכי מקסים
לך לכולם כאן. נאל לאלריז לקבל את הפרס=ואמן וגם יבין את הטעיות שגרמו לו לא לסלוח לחברים מהלב.

איילה:

איפה הכבוד העצמי שלך?! האם כשנכנסת לבית האח הגדול השארת את הכבוד העצמי שלך בחוץ בכוונה?! כולם יודעים שכל ההתנהגות שלך הייתה משחק, אבל זה היה משחק מאוד מלוכלך... כמו שסער אמר לך: איבדת שליטה על עצמך, כולם ראו את ההתחנחנות שלך וההתנהגות הכפייתית שלך וחבל מאוד שלא הצלחת להבין שרק עשית עוול לעצמך

shelilu

Member
שהיא פרחה שמנסה להיראות ליידי אבל לא הולך

לה, כולם רואים את הזיוף שלה אבל היא ממש פריחה ממוצעת בעצם הרבה מתחת לממוצע, אין לה כלום בקופסא וכלום בנפש, שום עומק שום אינטיליגנציה שום עניין בחורה ריקה ומשעממת שהולכת לפי שטאנצים אבל המשחק שלה לא הולך הקהל אינטיליגנטי

XXXRONXXX

New member
רק אומר

שהיא הודחה לא בגלל שהקהל טיפש, אלא בדיוק ההפך. כי אני בטוח שזה מה שהיא חושבת. גם כדאי להגיד לה שאלין חכמה הרבה יותר ממנה, כדאי שתבין את זה.

אורר10

New member
הייתי מציעה לה לראות כמה שיותר פרקים מערוץ 20

שהעלו לרשת כדי לראות עצמה באמת ללא עריכה לקחת לעצמה פרק זמן לחשיבה להתחבר לעצמה באמת כי מתחבאת בתוכה בחורה מצוינת. חיי הפלסטיק בילבלו אותה

חגית11111

New member
הייתי אומרת לה

שבכניסה והיציאה לבית היא היתה מקסימה ושנונה שאם לא הייתי נדבקת ליצור המאוס הזה יכול להיות שהייתה מקסימה לב כל ולוקחת מליון שקל שהיא והמוח שלה נמחקים כשהיא איתו שחבל

למעלה