אם הייתם פוגשים את איילה...

יונתנסקי

Well-known member
ליבי 54 דעתי שונה קצת מדעתך.

בהתחלה מאוד חיבבתי את איילה. היא נראתה לי כבחורה "מן היישוב", יפה, דעתנית, רהוטת דיבור, עם המון חן, ואפילו רגישות היתה בה אז. משהו קרה לה במהלך השהיה בבית (וזו כנראה מטרת השהיה, לגרום לשינויים, אבל השאלה היא האם לשינויים טובים או רעים). נקודת השבר חלה כמראה בסצינת הריצפה באמבטיה. אז עדיין התייחסה אליו כמי שלא רוצה לאבד ידיד (ותו לא). סער, כחלק מהפוזה הקבועה שלו "אני חומה בצורה", הקשיח את עמדתו עד אשר "התרכך" והתרצה לתחנוניה. היא הבינה מזה שיש כאן אור ירוק ליותר מאשר ידידות גרידא, ולאט לאט טוותה קורים מסביבו, וסכסכה לו את הראש, בינה לבין חברתו מחוץ לבית האח הגדול. סער, עם נפש מסוכסכת, מעולם לא השלים לגמרי עם חציית הקוים מבולבולון לכוון איילה, ולמרות שנכרך אחריה, תמיד היתה בליבו טינה (במידה זו או אחרת) כלפי איילה. זה התבטא ביחס שנתן לה לאורך כל ה"סו קולד רומן" שביניהם. לדעתי הוא פשוט "עשה לה את המוות". היה עושה לה הצגת של עלבון שהיו מגיעות לריבים בטונים גבוהים עד צורמים. תמיכה ממנו ברגעיה הקשים מעולם לא קיבלה, ולפעמים היה נותן לה "פירורי חסד" של התייחסות, אבל רק בתנאים שלו, כשמיד אחרי זה היה דורש תמורה (אם בטונות של "צומי" או בגינונים של אסירות תודה). זה לא נקרא חבר תומך. אם אקצר אגיד כך: סער הזיק לאיילה בשני אופנים. 1)איילה רשף, האדם הפרטי, ילדת התפנוקים של הוריה, לעולם לא תוכל למצוא אהבת אמת ותמיכה זוגית מה"גבר-גבר" הזה, שהוא נפוח מאגו (ועל מה לעזאזל, כולו למד במכללה, שכל אחד יכול להתקבל לשם...)., ומוטב לה שתברח מפניו כמו מאש, ותמצא מישהו אחר שיהלום את תכונותיה ואופיה (שכשלעצמו איננו כה קל...). 2) איילה "הפיגורה" מבית האח הגדול, הפסידה הרבה נקודות מהחיבור הלא-מוצלח הזה עם סער, כי החיבור הזה הוציא ממנה המון דברים רעים, ולו היתה נשארת סוליסטית, או מתחברת לאדם נוח יותר, סובלני וסבלני יותר, שהיה מעריך אותה ומוקיר אותה, הוא גם היה מצליח להוציא ממנה דברים יפים וטובים והיא היתה מתקבלת חיובית יותר בעיני הצופים.

שאלירז גילגל אותה במעלה המדרגות החוצה../images/Emo6.gif

כקונטרה למשפט שלה על ה"למה מיהו האפס הקטן שבחיים הרגילים היתה מגלגת מכל המדרגות".
מסתבר שלמדרגות יש רצון משלהן (אם קופרמן לא מתערב יותר מדי..)

גאולה17

New member
הייתי אומרת לאיילה.....

שהיא יכלה לזכות במיליון לולא לא היתה נגררת לכל הויכוחים עם סער ושהוא היה משפיל אותה עד הרצפה היא היתה אומרת לו אני אוהבת אותך - ההתנהגות שלה בפני כל עם ישראל היתה מבישה - ואם היו לה יחסים קרובים עם סער בחוץ לא בפני מצלמות זה היה נראה אולי יותר טוב

לכנס לפורום הזה זה כמו לכנס לקן צרעות

הייתי אומרת לה שהיא הכי טובה בעולם. וכולם מקנאים בה ושתמשך להיות מהממת כמו שהיא.

יש כאן שנאה איומה ורוע לב שגדל במפלצתיות

אם תפוז נותנת יד לשנאה האיומה ולתרבות הזולה שהשטלתה כאן. המנהלים לא מוחקים הודעות פרועות כאלה. אם זה מה שיש כאן בגלל ריבוי הניקים והמהמרים הכבדים שבאים לכאן אלוהים ישמור מה לה ולכל הדבר הזה?! ריבוי גולשים מביא כסף מפרסומים וזה קורה בכל אתר. חבל שתפוז מתכופפת בגלל זה. לו הייתי מנהלת הייתי מוחקת כל הודעה שתכנה גידופים , נאצות, קללות, איומים פליליים, מכל צד. לא משנה לי מאיזה מחנה. אבל כאן זה לא קרה. כן רותי, זו בושה וחרפה לבוא לעדה הזו אין לה מה לעשות כאן. אני ממש מרחמת על האנשים שנוהגים בטמטום חושים עד כדי מפלצתיות. והכל בשביל מה? אני שואלת את עצמי ועדיין אין לי תשובה. בטוחני שמיועדות לה פגישות בהרבה מקומות. היא לא צריכה את תפוז . המעריצים שלה יהנו לראות בפריחתה. לי אישית אין שום צורך לראותה כאן.

שתעשה ניתוח במיתרי הקול../images/Emo187.gif

ושתבין שיש מעבר למראה כי אופי מקדם בחיים, והיופי הבינוני שלה יקדם אותה רק עד גיל 30 אחריו הוא פסה...

יש הרבה דברים שהייתי רוצה להגיד לה

אבל האמת שלא אכפת לי ממנה כדי לטרוח לכתוב. רק שני משפטים: מכל מלמדיי השכלתי ועוד אחד שאני משנה קצת במיוחד בשבילך: לא היהיר למד

laVita

New member
היא תחיה עם הדחקה כל החיים לכן אין טעם

אלירז ניסה להכניס לה קצת שכל..היא צריכה לקחת את השיחה של אלירז ושלה לפסיכולוג ובאמת להבין אותה מבלי להתגונן ובלי משחקי אגו. כי כל דבר שאמר היה נכון. השיחה המלאה: חלק 1: http://www.megavideo.com/?v=AAP5WCV9 חלק 2: http://www.megavideo.com/?v=RE916VBZ

למעלה