אתה יודע שאתה מכור לאח הגדול כש...

schmoopy

New member
שאני לא הולכת לישון לפני שאני מוודאת שכולם

נרדמו ולא לפני שאני שמה מספוא לסוס לארוחת בוקר.

שירי111

New member
../images/Emo27.gif כשאתה נמצא במקום שאין TV/מאקו/פייסבוק

(להלן: העבודה שלי
), אתה מצלצל לנמצאים בבית כל חצי שעה, להתעדכן מה קורה בבית

שירי111

New member
וחילופין, כשאתה נכנס הביתה ושואל את הנוכחים

"מה קורה"? ואתה לא מתכוון אליהם בכלל..

רוננת 88

New member
כשחברים שלא רואים את האח הגדול

ביום רביעי או שבת בערב ואתה ממציא תרוץ עלוב למה הם לא יכולים לבוא כשחברה טובה שלך רוצה לחגוג את יום ההולדת שלה ביום שבת בערב ואתה מה זה מבואס כשבא לך לקחת 3 חודשים חופשה ללא תשלום מהעבודה

dream82

New member
כשאתה לא יכול ללכת לישון ../images/Emo199.gif

כי (כמו הרגע) יש שיחה מעניינת בין פותנה לגואל, או שהדיירים בחוץ עושים קצת אקשן יותר מהרגיל, או שאלין גורמת לי להתבייש בעצמי שאני לא מתאמנת מספיק כשהיא דופקת 50 כפיפות בטן לפני שהיא הולכת לישון, או כשאתה מבין שיש צפונבוניות מתל אביב שנשמע שהן מדברות שפה גבוהה אבל המילים שלהן חסרות תכלית!

dudutaza1

New member
../images/Emo150.gifבהתחלה הוא צילצל ככה אבל

החלפתי בניסיונות ההדחקה

cheelly33

New member
וואו, יש מלא../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

כשהבוסית שלך מספרת לך שהיא הגיעה למשרד ביום שישי וידעה שהיא לבד שם אבל שמעה דיבורים ואז הגיעה לשולחן שלך וגילתה שהשארת את מאקו פתוח על השידור 24/7
כשאת מוצאת את עצמך מכפילה את כמות הגמבות שאת קונה כי אלין עשתה לך חשק מטורף לגמבה עם גבינה לבנה (ובתוך הראש את תוהה את את מרעישה כמוה , אבל אז נזכרת שאין לך מיקרופון...)
כשאת קמה בבוקר ורצה למקלחת מיד ואז נזכרת שלמרות ענייני המים הבוערים במדינה, לך יש מים חמים מתי שאת רוצה (ולא רק שעה ביום)
כשלקחת יום חופש מהעבודה כדי לנקות את הבית אבל מצאת את עצמך מול ערוץ 20 (למרות שנשבעת לעצמך שזה רק יהיה ברקע...) והבית נשאר מבולגן
כשכל החברים בעבודה מחכים שתטרחי להגיע כדי לעדכן אותם מה קרה במשך הלילה בבית.
כשאת ממש מתעצבנת לשמוע מישהו אומר מילה רעה על הפייבוריט שלך או מילה טובה על אלו שאת לא אוהבת...
כשבערך כל משפט שני שלך מתחיל ב: "זה כמו שאלין .." או "גם אלירז אמר ככה.. " וכדומה
כשלקח לך שניות לשלוף את כל הסיבות הנ"ל כדי להסביר למה את מכורה ובסוף חשבת לעצמך שזה קצת פתטי אבל סלחת לעצמך מיד

cheelly33

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo51.gif די, תמשיכי ...

וכן, אני קוראת את ההודעות שאת כותבת והרבה פעמים מסכימה איתך. ותוך כדי שאני כותבת לך, אני נזכרת בעוד הסבר לאיך אני יודעת שאני מכורה: אני מתאכזבת נורא כשהדיירים הולכים לישון וכבר שעה ומשהו לא קורה כלום בבית
אז אני מרפרשת את הפורום פעם בדקה לבדוק אולי בכל זאת משהו התחדש ...

למעלה