אתה יודע שאתה מכור לאח הגדול כש...

lia79

New member
../images/Emo13.gif כשהתמכרות מעלה קטעי וידאו למי שמבקש

הייתי חייבת.. חחח

מר קיז

New member
כשבדרך למיטה אתה מציץ לרגע....

בשידור החי במאקו ורואה את כולם יושבים מול הפלאזמה ויודע שמשהו הולך לקראת ואז הם צופים בדשים מהבית ואח'כ בעדנה ופתאום נהיה שתיים וחצי וחצי קופסא ממחטות הלכה לפח (כן הגברים בוכים בלילה).

chamsa

New member
כשאני שוכחת את הילדים בבי"ס ביום רביעי

כי זה בדיוק באמצע התוכנית, ובדר"כ זה החלק הכי מותח - רשימת ההדחות 10:30 אצלכם זה 3:30 אצלי ....

Tapudy

New member
כשאתה מזמזם שיר טיפשי כל היום ולא מבין למה

ואז קולט שזה בגלל ששמעת אותו מאחד הדיירים בבית האח...

bamba38

New member
גם שילון בתוכנית הבוקר אמר תתקדמי תתקדמי לטלי

והיא ענתה לו מה אתה עף עליי? חמודים

dudutaza1

New member
../images/Emo150.gif שאתה רואה את איילה נכנסת לפריים

אתה לוחץ אוטומטית על MUTE....

dudutaza1

New member
../images/Emo150.gifכמעט כל המכורים... חוץ ממך ../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif

התמכרות

New member
אולי כל המכורים פה, אך לא בעולם האמיתי ../images/Emo13.gif

שים לב כמה בחרו לראות (וגם לשמוע) את זה.... אך כמובן יש תירוצים וזה בסדר. הבנתי כבר מזמן.... רק באמת יהיה מצחיק לראות איך תגיבו אם היא בסוף באמת תזכה

dudutaza1

New member
../images/Emo150.gifברור לך שאם(ואני מדגיש-אם)

היא תזכה זה בגלל המגמתיות של ההפקה.............. היא מנסה להריץ אותה חזק, סליחה ממש ממש חזק ומסתירה את האמת. רוב מי שצופה בערוץ 20 יסכים איתי. אל תנסה אפילו להכחיש!

התמכרות

New member
אמרתי לך - תמיד יש תירוצים.

מי שמצביע בעיקר זה מי שרואה את השידור החי גם. ובוא נאמר שאחרי רצח האופי שעשיתם לה כאן (למרות שאתם לא מבינים, אך אתם רק מקדמים אותה עם הפרסום השלילי) אם היא תזכה- זה רק בזכות מי שהיא. אני צופה כידוע לך בערוץ 20 ולא מסכים איתך. את איילה רק מנסים להרוס בתקשורת ושום תירוץ שתיתן לי לא יעזור. היא שם בזכות עצמה! ולכן קשה לכם לקבל את זה והשינאה/קינאה ממשיכה....

dudutaza1

New member
../images/Emo150.gifממש לא נכון!

אני מכיר המון אנשים שמצביעים רק ע"פ השידור בערוץ 2... בכל מקרה, אני עדיין מאמין שלאיילה אין חצי סיכוי גם עם העזרה מההפקה כך שזה לא תירוץ. נחיה ונראה. מקווה מאוד שמי שיצא חומוס יהיה אתה

התמכרות

New member
שוב תירוץ

ברור שיש כאלה שמצביעים רק עפ"י השידור בערוץ 2, אך לא הרוב. והרוב קובע. אתה יכול להאמין במה שאתה רוצה (כמו אחרים כאן), אך חבל, אתה נשמע בחור נבון ואם תעשה חישוב פשוט אתה תראה שיש בפורום הזה 500 איש (בהגזמה) מתוכם 50 מתמידים בערך. 50 מתוך מדינה שלמה זה כלום. והאתר של הסירטונים גם מוכיח אחרת -ושם כבר נכנסו כמעט 120 אלף איש. חחחח נחיה ונראה. אל תהיה גם ילדותי. אני בכלל רוצה שארז יזכה או אלין. אך אני אומר לך שאם אתה חושב שלאיילה אין סיכוי לזכות, קיים סיכוי גדול שתתאכזב. ודרך אגב - אם היא לא מהווה שום סיכון, למה אתם מכפישים אותה כל היום ולא מתמודדים אחרים? חומר למחשבה....

dudutaza1

New member
../images/Emo150.gifהתמכרות... מה זה אין לי כוח לכבדות

בשעה הזאת...
אתה חושב כך, אני חושב אחרת. וזה לא ישתנה. אני חושב שאתה אחלה בחור עם חסרון אחד בולט וגם זה לא ישתנה... דרך אגב, אם כבר צפיות באתרים- תכנס לקליפים של אלירז, לקבוצה שלו בפייסבוק(85000 איש!!!), לסקרים, לקבוצות נגד איילה בפייסבוק וכו'..... אל לך לקחת קליפ אחד ולהתפאר בו- לא מתאים לך. לגבי ארז-
לגבי אלין- מאושפז עליה!!!!!
אם לא אלירז- אז היא!

התמכרות

New member
חחחחחחח גם אני חושב שיש לך חיסרון בולט-אתה

הולך עם העדר ולא עם העיניים ועקרונותיך. שום צפיות-אנשים. כדי להספר שוב כאדם אחר שראה את אותו קליפ, עליך לשנות IP ולמחוק cookies מה שלא נראה לי שהרבה עושים... חחח ההבדל הגדול ששם זה אתר מעריצים, אצלי לא. ומשום מה הקליפים של אלירז הרבה מתחת לקליפים של איילה(וזה לא רק קליפ אחד). מה לעשות שאלה התוצאות בין אם אתה אוהב אותם או לא. אתה מוזמן להמשיך להיות עיוור, זה בסדר, יש כאן עוד הרבה כמוך. רק תזכור שכגודל הצפייה-גודל האכזבה ואם בסוף אלירז לא יזכה, אל תגיד שלא אמרתי.

dudutaza1

New member
../images/Emo150.gifבשביל הקטע...

בלילה של הגמר: אם אלירז זוכה- אתה מציף את הפורום כל 5 דקות ב"יצאתי חומוס, אלירז המלך" אם איילה זוכה- אני מציף את הפורום כל 5 דקות ב"אני עיוור, איילה המלכה" ?? מה אתה אומר

למעלה