סיפורי מפורסמים

rats yarg

New member
משהו ששכחתי

- אסתי גינזבורג הייתה לפני בבדיקות בצו ראשון, היא באה עם מישהו והיא אמרה לו בצורה מצחיקה שהיא צריכה לשירותים. - הייתי עם חברות במספרה של הצמות בת"א וגלית לוי הייתה לפנינו. - הייתי במגמת קולנוע, אז בסוף הצגה מסויימת של הכתה חברה ואני התנדבנו לשאול בשביל הקבוצה שלה את שרון אלכסנדר, בשיא התמימות, אם הוא היה מוכן להשתתף אצלנו בסרט.

rats yarg

New member
עוד משהו ששכחתי

נראה לי שאני פשוט אשאיר את החלון פתוח... - עידן רייכל והלהקה שלו היו בשדה תעופה כשטסתי לניו יורק או קנדה. - גלילה רון פדר הרצתה בביצפר היסודי שלי. - יש קומיקאי אחד שהוא גם זמר ראפ שאני לא זוכרת את השם שלו.. שחר שרון אולי, הוא היה בביצפר היסודי שלי וכשהוא נסגר כמו שהראל סקעת השאיר וידאו, הוא בא לשם ועשה מופע ראפ. - אני אוהבת את להקת המחול הקיבוצית. פעם הייתי במופע זכרון דברים ומאוד אהבתי אותו, באותו זמן עשיתי עבודה על מחול אז בסוף המופע דיברתי עם רמי באר (הכראוגרף) והוא הסביר לי איך ליצור קשר איתם ושהם עובדים בגעתון... אחרי כמה זמן המופע היה במסגרת התיכון שלי ושמתי לב שמשהו שונה וכשיצאתי בדיוק רמי באר היה שם ואמרתי לו שחבל שהם קיצרו (יש הפרש של שנתיים בערך בין מקרה למקרה) ושהמופע מאוד יפה והוא אמר שיפה ששמתי לב ושזו הגרסא לתיכונים, והוא שמח שאהבתי.. - כשאבא שלי היה במופע של חמי וירמי בארה"ב, הוא דיבר עם ירמי ואמר שהוא מאוד נחמד.. - קשור לאבא שלי: יש מישהו מפורסם בארה"ב שעושה קאברים לאלביס ואבא שלי היה במופע שלו, בשלב מסויים הוא שאל איזה שיר רוצים שהוא ישיר ואבא שלי אמר על שיר מסויים שכשאלביס האמיתי שר אותו/ בקליפ שלו הוא לובש גלימה, אז הקאבר-מן אמר שהוא ישיר את השיר רק עם הגלימה, אז סבתא שלי תפרה את אותה גלימה ובמופע הבא אבא שלי נתן לו אותה והוא שר את השיר עם הגלימה. - פעם כשהייתי במופע של שלומי שבן ממש התרגשתי (בעיקר מהנגינה שלו על הפסנתר) אז אמרתי לו את זה אחרי ההופעה..

eboy10

New member
וואו יש לי הרבה..

טוב, לא כולם לי אבל גם למקורבים אליי.. בגלל שיש הרבה אני אצמצם לכמה שקשורים לאח הגדול ואולי אני אוסיף עוד כמה.. *אני בכלל לא מהפורום.. חח* בחופש פסח, מישהי שעובדת במסעדה איתי סיפרה לי שהיא הגיעה לעבודה באותו יום עם טרמפ.. הנהג? מנחם בן! היא אומרת שהוא היה נחמד. באותה מסעדה (בצפון) היה אירוע לעובדי דואר טבריה. דואר טבריה? כן, אשר נכח. לא אני מלצרתי אותו אבל אמרו שהוא היה סבבה.. גם שמו לו את השיר של האח הגדול והוא אפילו שר קצת קריוקי ("תיזהר ממנה! היי! היא כמו דוברה..") ביום חמישי האחרון הייתי עם ידידה במספרה. בזמן שהיא ישבה והתעסקו לה בשיער אני ישבתי בצד עם התיק שלה וחבר שלה התקשר.. התעלמתי. אחרי רבע שעה הוא התקשר שוב ועניתי להגיד לו שהיא לא יכולה לדבר אז הוא אמר לי, "תמסור לה שחבל שהיא לא ענתה לשיחה הקודמת - זה היה ליאון!". ליאון ישב במסעדה שהחבר עובד בה והחבר ביקש ממנו להתקשר אלייה. חמוד חח
את מאיה בוסקילה ראיתי פעם בבית קפה שעברתי לידו אבל לא ניגשתי. את עידן רייכל ראיתי כמה פעמיים-שלוש כבר. בפעם האחרונה שראיתי אותו הוא כמעט דרס אותי באופניים. בטעות כמובן
ואם כבר אופניים, ראיתי את ליאור אשכנזי נוסע באופניים על הכביש, חוצה באדום וכמעט נדרס.
את קרן מור ראיתי בדיזינגוף סנטר עם כמה ילדוד'ס והיא הייתה נראית מאוד מיואשת ועצבנית. לאותה מסעדה שבה אני עובד הגיע גם רשף לוי לאחרונה, היה נראה כאילו הוא מאוד נהינה, במיוחד מפינת המשחקים לילדים שבה הוא עמד כמה דקות וצפה בפסטיגל. יום אחד נסענו קבוצה קטנה לסינמה סיטי (לפני שלוש-ארבע שנים), כל היום היו שמועות שמישהו ראה את יובל מנדלסון אבל בסוף לא ראינו אותו וכמה בנות שאהבו את שייגעצ דיי התאכזבו. רק כשעלינו למיניבוס מישהי צעקה, "סתכלו שמאלה, זה לא יובל מנדלסון?!" כמה בנות התלהבו ואחת מהן פתחה את החלון וצעקה, "תגיד, אמרו לך שאתה דומה לקוף?!". כן, חוש הומור שכזה
ד"א, הוא לבש חולצה של שייגעצ חח אממממ.. היו עוד כמה במסעדה ופגשתי עוד המון אבל אלה היו היותר מעניינים

מאתגרון

New member
אני פגשתי את עצמי ונתתי לעצמי חתימה .

אני סלב של המשפחה והחברים. ולא מתלהב ממפורסמים.תאמינו לי שהסלב לא מרגישים בנוח שהם מטיילים בכול מקום כי אין להם פרטיות..

eboy10

New member
זה חלק מלהיות סלב..

והרבה מהם אוהבים מאוד את תשומת הלב. זה כמו להגיד שרופא מרגיש לא בנוח לעבוד הרבה שעות, שמרצה מרגיש לא בנוח לדבר בציבור וכ'ו.. העניין בהם זה מה שבונה להם את הקריירה.

ירח30

New member
הגעתי מהעמוד הראשי של תפוז ../images/Emo13.gif

אשמח גם לשתף-
פעם חלקתי מונית עם ציון ברוך. יצאתי מהעבודה והייתי אמורה להגיע לסנטר לפגוש חברה. הגעתי לצומת וחיכיתי כמה דקות למונית. ברגע שהגיע ראיתי שמתקדם לעברה בחור צנום ונמוך כמובן שלא התכוונתי לוותר על המונית שלי (וגם הוא לא וויתר) בסוף עלינו עליה יחד. כשהגעתי למחוז חפצי הוא הציע לשלם עבור הנסיעה שלי ואפילו התעקש עם הנהג מונית שלא יקח ממני כסף. בסוף שלימתי את חלקי וירדתי מהמונית.
בהיותי בהריון הגעתי למרפאה של מכבי לבצע בדיקת דם (שעורכת מספר שעות- העמסת סוכר) בשביל להעביר את הזמן קניתי בקיוסק למטה מגזין לאשה. ישבו לידי זוג שהגבר היה נראה לי מוכר ושברתי ת'ראש מיהו. כשסיימתי לעיין בעיתון האשה (שגם היתה בהריון) ביקשה ממני את העיתון. כמובן שנתתי להם. שמעתי שהם מסתכלים על איזה תמונה שם ומדברים עליה. כשהחזירו לי את העיתון פתאום ראיתי תמונה שם אוהד קנולר ואישתו נועה קנולר. אז הבנתי למה הגבר נראה לי כזה מוכר

galaxy86

New member
גיא פינס

ראיתי אותו בדיזינגוף סנטר. הלכתי עם ידיד שלי , ואז הוא אומר לי הינה "היי גיא" , ואז גיא , שדיבר בטלפון עשה לנו "ערב טוב" וצחקנו... יום אחר, הלכנו לים לחוף שמול בוגרשוב, ושם ראינו את תומש- מי שזוכר אותו, רוכב על האופניים מבסוט.... היה לי קטע לא נעים עם ירמי קפלן באולפן ההקלטות שבו עזרתי לחברים שלי להקליט שיר, אבל זה קטע לא נעים אז לא יפה לספר , אבל זה הכי קרוב שאי פעם יצא לי לדבר עם סלב דנה אינטרנשינל קונה מוצרים לכלב שלה ב AMPM בבן יהודה , קרוב למגדלאור , לפעמים הכלב בורח....וזה מצחיק

Painted Fairy

New member
אחד השירשורים ההזויים... אבל יש לי מלא../images/Emo3.gif

[הגעתי מהעמוד הראשי] פעמיים כבר ראיתי את בר רפאלי בקניון רמת אביב. פעם אחת גם ניגשתי אליה ואמרתי לה בשיא ההתרגשות שהיא האישה הכי יפה בעולם בעיניי אבל למען האמת, היא לא הייתה הכי נחמדה... עוד בקניון רמת אביב: אסתי גינזבורג לא פעם ולא פעמיים, מלי לוי, אורית פוקס, סיגל שחמון... את הראל סקעת שאני מאוד אוהבת גם פגשתי אישית! מאחורי הקלעים לפני הופעה שלו ואחריה. לא מזמן ראיתי את יהודה לוי במסעדה וכבר ראיתי אותו ואת נינט כמה פעמים. כמו כן גם את מייקל לואיס לפחות 3 פעמים. את גלית גוטמן גם לא מזמן ברחוב הארבעה בתל אביב [איזו רזה!!!] אממ צביקה פיק, שלומי שבן, פוסטמה אחת מהיפה והחנון, שי מהמירוץ למיליון, עופר שכטר, איתי מהישרדות, מירי מסיקה, ציפי שביט חח באמת שראיתי מלא מלא מלא והרבה אני לא זוכרת כי האמת שאני ממש לא מתרגשת מהעניין. אה כן גם אבי נימני פעם גר בבניין שלי. אה וגל גדות גם ראיתי... אם יש מישהו מעניין ששכחתי אני אוסיף כשאזכר

Painted Fairy

New member
אהה נזכרתי בחשוב ביותר!!!

את רוס מהסדרה חברים ראיתי בניו יורק חחח
וגם את עדי הימבלבלוי [והחבר שהיה לה מהפיג'מות]...

עשיתי בידוק בטחוני לגיא מרוז ../images/Emo70.gif

לפני חצי שנה עבדתי כמה ימים באבטחה בדיזינגוף סנטר ואז בערב ראש השנה עבדתי גם ואנשים באים והולכים ואז הוא פתאום בא עם הכלב שלו וכזה לא ממש זיהיתי בהתחלה אבל אח"כ זיהיתי ולחצתי לו יד ואמרתי לו שנה טובה והוא בדיוק היה בטלפון. ובכל זאת עשיתי לו בידוק בטחוני וסרקתי אותו עם המגנומטר..

lepetitnicolas

New member
גם לי יש סיפור אחד! זבולון מושיאשווילי!

באחד הערבים בהם נותרתי בודד וגלמוד בביתי (וההורים שלי נסעו להצגה בעיר הגדולה ושכחו שילד בכיתה ג' זה לא ילד בכיתה ד'), החל לצלצל הטלפון הקווי (!) ומי מדבר איתי מהצד השני?! ההורים שלי. אבל תוך שניות ספורות הם העבירו לי את זבולון מושיאשווילי הלא הוא ששי מהתכנית האגדית "שמש"! כולי חיל ורעדה (מה גם שהייתי ילד בישן באופן קיצוני..), הפטרתי לכיוון שפורפרת הטלפון מילה או שתיים והוא איחל לי בהצלחה בלימודים ועוד כל מיני איחולים לבבים... מאז אני מת עליו, כי חשבתי על זה- והבנאדם הסכים לדבר בטלפון איתי, ע"י יכולת השכנוע המוטלת בספק של הוריי! זה אומר שהוא אדם מאוד נחמד וחוץ מזה שאני לא יודע עליו.. כלום, אני מת עליו. -הסוף-

MiSS PoZA1

New member
הגעתי מראשי../images/Emo3.gif

ראיתי מפורסמים בד"כ בהופעות/הצגות וכאלה. סלב היחיד שראיתי במקרה ברחוב זה ליאת אחירון, נראלי היא כבר עתיקה
גם שחקני כדורגל נחשבים סלבים?
בטח כולם מכירים את משפחת רביבו...חיים+דוד+שי. לפני שנתיים למדתי נהיגה ומסתבר שהמורה לנהיגה שלי לימדה גם אותו. כשהייתי צריכה לאסוף תלמיד וזה היה הוא וכשהוא צריך לאסוף תלמיד זה הייתה אני . ראיתי אותו כולה פעמים. ממש לא דיברנו. ואת אח שלו דוד ראיתי בבית קפה במקרה. אחי ראה מלא מפורסמים יותר ממני. הוא ראה את אבי נמני, מלי לוי ובעלה שמעון גרשון, יהודה לוי, חיים רביבו, ורן דנקר. אבל יש סלב שאני כן דיברתי איתו והוא גר קרוב לידי, אבל אני מעדיפה לא לחשוף את שמו האמיתי.

MiSS PoZA1

New member
תיקון טעות

ומסתבר שהמורה לנהיגה שלי לימדה גם אותו. כשהייתי צריכה לאסוף תלמיד וזה היה הוא וכשהוא צריך לאסוף תלמיד זה הייתה אני . ראיתי אותו כולה פעמים... כלומר את שי...חח

t i l t u l a

New member
אני עובדת בתיאטרון

ורואה כל הזמן המון מפורסמים ואיך אומרים אצלנו- כאן זה ממש לא הוליווד....

babynow

New member
גם אני מגיעה מהעמוד הראשי

והשרשור הזה כזה משעשע שהחלטתי להשתתף גם: 1. את גיא זוהר פגשתי לא מזמן באיזה מסיבה, חמוד בחיים כמו בטלויזיה 2. ישראל קטורזה ישב לידי באיזה מסיבת יומולדת של בן של מכרים משותפים והוא מצחיק בטירוף 3. את יעל בר זוהר מילצרתי עוד בתקופה שהיא יצאה עם גיל ססובר (היסטוריה....) 4. בתור ילדה הלכתי אל מאחורי הקלעים בהופעה של הזמר שהערצתי אז יגאל בשן....בכיתי נורא כשהוא הלך לפני שזכיתי לחתימה...הוא ראה וחזר לתת לי...לפני כמה שנים ראיתי אותו שוב וסיפרתי לו את הסיפור, אבל הוא לא היה נחמד כל כך בפעם הזו... 5. יום אחד יצאתי ממעלית ובמקומי נכנסה ניקול הלפרין, שהייתה אז מלכת היופי של ישראל.... 6. לאחרונה, טיילתי עם הילדים ברחוב ומולי צעד לא אחר מעידן חביב.... 7. פעם כשעבדתי בשירות לקוחות, הלקוח שלי היה מאור כהן...בתקופה של זקני צפת 8. במסיבה בניו-יורק ראיתי את שירז טל 9. בטיסה ישבה לא רחוק ממני שירלי בוגנים - וואו, כמה שהיא יפה! 10. קיציס למד איתי יש עוד....אם אזכר, אחזור...

אוונסנס היתה איתי על הטיסה מישראל לניו יורק

כשחיכינו למזוודות ביקשנו להצטלם אבל היא בקשה שלא כי לא מרגישה טוב ונראית רע אז נתנה לנו חתימה. היא ממש נחמדה. כשהייתי במרפאת פוריות בניו יורק ראיתי בקר אחד את ג"ניפר לופז יוצאת מהמעלית וישר הכניסו אותה לתןך המרפאה בלי לחכות. היא היתה עם משקפי שמש גדולים ומוקפת שומרי ראש כך שהיה קשה לזהות אותה אבל כמה חודשים אח"כ כבר הודיעה על ההריון עם התיאומים שכמובן ילדנו בערך באותו הזמן.

עם מיקי גבע..

בס"ד פעם עליתי במעלית יחד עם מיקי גבע.. הוא היה בדרך למימונה עם פוול מופלטות וחברתו לחיים הוא אדם מקסים!!!

chat girl

New member
כשגרתי במרכז

בבית ספר היסודי למדתי עם הבן הקטן של מושנוב , וגם יצא לי לראות את אימא של מושנוב . הם שתי טיפות מים ! ופעם שחזרתי מהעבודה , ממש מתחת לבית הייתה יעל בר זוהר , אין ספק שבטלויזיה היא יותר מרשימה ...

למעלה