סיפורי מפורסמים

Lady in red2

New member
../images/Emo201.gif לי אמנם יצא לראות אבל לא ממש "לפגוש"

איתם... כלומר לא יצא לפתח שיחה וכד'...

Flaming Pie

New member
יש לי די הרבה סיפורים. ../images/Emo6.gif../images/Emo205.gif

לא מזמן עברתי לרעננה, לפני זה גרתי בנתניה. בנתניה ג'קו אייזנברג מכוכב נולד גר באותה שכונה שלי, זה היה בתקופה של כוכב נולד 3 והוא עדיין לא זכה, זה היה אמצע העונה בערך. פעם אחת כשראיתי אותו ליד הבית שלו עם חברים שלי, אמרתי לו "היי, זה לא אתה מכוכב נולד?" כמו איזה סתומה, והוא ענה כן ואמר תודה שזיהית. וראיתי אותו הרבה פעמים ליד הבית.
בבית מלון באילת נתקלתי בכתף של השחקן ניר לוי בחדר אוכל. זה היה פאדיחה חח.
בבית מלון אחר, גם באילת, פגשתי את אורנה ומשה דץ עם הילדים שלהם בחדר אוכל.
פגשתי את שחר מהאח הגדול פעם פה בעיר.
פעם הייתי בהצגה אחת עם אבי קושניר בקהל.
בגיל 8 בערך, פגשתי את צביקה הדר וגלית גיאת, כמו ילדה סתומה ביקשתי מצביקה הדר חיבוק, אז התחבקנו...
פגשתי כמה פעמים את קובי מחט ועודד מנשה באולפני הרצליה.
בערך בגיל 7, היה הופעה של שלומי שבת באחד מבתי המלון באילת. הוא שאל מי רוצה לעלות לבמה ואני הצבעתי ורקדנו כזה ביחד על הבמה חח.
כשהייתי יותר קטנה פגשתי את רפי גינת בסופר אחד, לא זיהיתי אותו מאחורה ושאלתי אותו מה השעה, הוא הסתובב וענה וקיבלתי שוק חחח. זה היה מצחיק.
אם מישהו זוכר את סאשה גרישקוב מכוכב נולד - פעם היא ואני היינו באותו אירוע והתחלנו לדבר כל הערב ממש.. וכמובן שהייתי בכל מיני הופעות של מפורסמים אבל זה לא נחשב... ואולי יש עוד מקרים אני פשוט לא זוכרת.

RacheLeob

New member
אבא שלי למד עם דודו זר../images/Emo9.gif

וכשהייתה הופעה שלו ליד הבית שלי הלכתי אליו ואמרתי לו והוא מאד התרגש חחח ופעם שלום אסייג ירד איתי במעלית בבית מלון ולא זיהיתי אותו אז כשהוא יצא אמרתי "וואו, הוא דומה לחקיין ההוא" וכולם צחקו עלי
וחוצמזה 2 מכוכבי ביפ עובדים איתי

אני גר ברחובות ויצא לי לפגוש ולדבר

שהייתי ילד בן 15 או 16 פגשתי את הזמר אייל גולן [כשהוא היה עדיין נשוי לאילנית לוי הדוגמנית . .] פגשתי אותו בחנות של כסטרו מן בקניון רחובות וניגשתי אליו בלי להתבלבל ואמרתי לו `אייל מה המצב ?` והוא אמר לי `סבבה מה איתך ?` וביקשתי ממנו חתימה ונראה שהוא הרגיש בעננים מיזה שכל המוכרות בחנות ראו ילד חרדי כמוני עם כיפה שחורה מבקש ממנו חתימה והוא ביקש דף ועט מהמוכרת וכתב לי `ליונתן הנסיך באהבה מאייל . .` והוסיף את המס` 7 שזה המס` שחקן שלו בהפועל מרמורק (לשעבר) ואני זוכר שהמוכרת אמרה לי ראית הרווחת גם 50% [סוף עונה . .] וגם חתימה של אייל גולן . .עד היום זה שמור לי בארנק למזכרת אפי` שזה שטותי בעיני ואני אפי` לא שומע את השירים שלו , אני בחור ישיבה חרדי והתחזקתי היום . . ולפני שנתיים בערך ראיתי את השחקן אלון אבוטבול בכניסה לכותל והוא היה עם כיפה ואשתו היתה עם כיסוי ראש ונראית חרדית וגם הילדה שלו עם חצאית והילד שלו עם כיפה שחורה . .והייתי המום לראות את זה . ולפני כמה חודשים ממש פגשתי בשניצליה ברחובות את השחקן המפורסם יהודה ברקן שהוא מכיר את אבא שלי אישית וישבנו ביחד באותו שולחן ואכלנו ביחד וצחקנו והוא שילם עלי גם בסוף [זה לא היה ממש נעים . .] ואמר לי למסור ד``ש לאבשלי , אבל הוא בנאדם נוח ומקסים כמו כולנו , סלבס הם בני אדם ואני לא מתלהב מהם ולפעמים גם שהם מתפרסמים הם שוכחים מאיפה הגיעו והם לא בדיוק אנשים מיוחדים אז אל תתלהבו לפגוש אותם .

יובלX

New member
יש לי כמה :)

לפני כמה חודשים נסעתי עם חברה לאילת, שוטטנו בקניון ופתאום ראינו את יוסי בובליל, הייתה סביבו הילה של אנשים.. (אני והחברה התחלנו לצחוק מסיבה לא מובנת) בת"א ראיתי את אקי אבני (זה היה בזמן הפרידה מסנדי בר) הולך ברחוב עם מישהי, זה היה די משעשע כי בדיוק קניתי מגזין והוא היה בשער.. אם מישהו זוכר את התאומים התימנים מכוכב נולד (עונה ראשונה או שניה, לא זוכרת) ראיתי אותם בצומת מהמכונית, הם עמדו לידי ברמזור וממש כל המשפחה שמחה באותו, נופפנו להם וחייכנו כאילו ראינו את מינימום ג'ורג' בוש.. ראיתי הצגה שבה השתתף לביא זיטנר ואחרייה הלכתי לברך את השחקנים, לביא זיטנר כבש את ליבי דיברתי איתו על החיים בת"א (אני מושבניקית) ועל החיים בכלל, אפילו צחקתי עליו שהוא כאפות
אחלה בן אדם.

שונצצ

New member
שי גבסו למד עם אחותי בכיתה... ../images/Emo6.gif

ומסתבר שהרבה לפני כ"נ היה אצלנו בבית... כמובן שאח"כ כמו כל ילדה קטנה וטיפשה אני רציתי את האלבום אז היא אירגנה אחד חתום
את איה כורם פגשתי כמה וכמה פעמים בהופועות מפגשים וכו' וכו' האמת שפעם הייתי בהופעה של איה ופגשתי את מירי מסיקה
זה היה טיפה מבדר אח"כ אני ואמא התערבנו אם היא תכנס לאולם להופעה אני אמרתי שכן אמא אמרה שלא. אני ניצחתי
ופעם ראינו את ליאור שליין בדיזנגוף... כמובן שלא אמרנו מילה
אהה ואחותי פעם ראתה את עיברי לידר רוכב על האופניים בדיזנגוף

באתי מהשער לספר כמה סיפורי מפורסמים:

אני אישה דתיה, וכשהייתי רווקה הלכתי עם הורי להופעה של אברהם פריד. אבא שלי ז"ל היה נכה וכשהגענו להופעה כל המקום היה מלא ואי אפשר היה להיכנס בגלל הצפיפות והדוחק, ואז ראינו מאבטח אחד שעבד בעבר עם אמא שלי והוא סידר לנו להיכנס דרך הכניסה של הvip. נכנסנו ובדרך היתה ירידה מאד תלולה, ואבא שלי התקשה בהליכה אז אמא שלי עזרה לו ותוך כדי כך אנחנו רואים את אברהם פריד מתחמם לקראת ההופעה והוא כשראה אותנו הפסיק את החימום באמצע ובא לעזור לאבא שלי לרדת.
לפני כמה שנים, הייתי בסופרפארם באחד הקניונים בארץ ותוך כדי הקנייה פגשו אותי שתי חברות. עמדנו לדבר ואז באה לקראתינו...לאה שבת. אני לא זיהיתי אותה וכשהיא לרגע הלכה אני אומרת לחברה שלי "היא דומה ללאה שבת" אז היא עונה לי "כן, זו היא" ואחר כך היא חזרה והציעה לי טרמפ הביתה. אישה מאד נחמדה.
החצי שלי ספרן, והיה פעם אחת אירוע בספרייה שבה הוא עובד ולילית נגר היתה שם ודיברתי איתה. אישה מאד לבבית וחמה.
לפני שהתחתנתי עבדתי בגיאוקרטוגרפיה ויום אחד עשיתי סקר חוץ בדיזנגוף סנטר. אחד העונים היה ירמי קפלן.

idanoosh17

New member
אני גם רוצה ../images/Emo9.gif

פעם הלכתי להקרנת בכורה של איזה סרט ממש ארוך ועשו הפסקה וכולם רצו לשירותים. אני נכנס ועומד מחוץ, מחכה שיתפנה והדלת נפתחת ובום יוצא אסי עזר :) וזה הרבה לפני האח הגדול, זה עוד מתקופת אקזיט

ועוד אחד קטן:

אני מתנדבת ב"עזר מציון" בכפר סבא ויום אחד נכנסה מישהי להשאיל ציוד אצלנו, כשלקחתי ממנה את הפרטים התברר שזו הסופרת יוכי ברנדס.

Cow23

New member
יא לי רשימה קטנטנה

לפני שנה ראיתי את ציפי שביט רצה/מדלגת לקניון רמת אביב
היא נראתה כל כך חמודה! אממ והייתי בעיר ערוץ הילדים לפני 7 שנים,משו כזה..וטל מוסרי לחץ לי את היד ושאל אותי איך קוראים לי ומה שלומי!!!!*מתלהבת* וזהו

Cow23

New member
אה והכי חשוב!

שהייתי קטנה הייתי בקייטנה עם הבן של דן תורג'מן! *מחיאות כפיים*

אפפ

New member
ראיתי אבי קושניר בלובי של מלון שהייתי בו

והזה של טיפקס אה קובי עוז היה חבר טוב של אבא שלי והוא היה אצלנו הרבה פעמים בבית. אחות של סמי הורי גרה באותה עיר בה אני גרה ואני רואה אותו הרבה פעמים בשכונה. ראיתי לפני שנתיים בערך בדיזינגוף סנטר את הזה ששיחק בטלופה הארגנטינאי, לא יודעת מה השם שלו

אפפ

New member
וגם מיקה קרני

הבן שלה היה כיתה מעליי וראיתי אותה כמה פעמים בבית ספר

dornat

New member
שירז טל, עמית מכטינגר, יעל בר זוהר ועוד..

לפני הכל - אני אף פעם לא מתחילה לדבר עם *המפורסמים* נשמע לי מה זה ליקוק יאללה כולה בן אדם שהיה לו מספיק פרוטקציות או מזל או שילוב של שניהם. את שירז ראיתי במסעדה. היא רזה לאללה. חמודה ועדינה. הפנים שלה קטנות רזות וצנומות בהרבה ממה שמראים בתמונות ובשערי העיתונים. חנה לאסלו - עמדתי באיזה חנות קפה ואז קלטתי שהיא עומדת לידי. בניגוד לשירז טל היא ע נ ק י ת יש לה רגלים רזות כמו ציפור ומהמותן ומעלה היא פשוט מקרר. היא התסכלה עלי ממש לתוך הפרצוף אולי חשבה אני אגיד משהו :)-!...well not) אבל אני כהרגלי הסתכלתי והמשכתי הלאה. יעל בר זוהר - היחידה שדיברתי איתה (טוב הייתי אז בתקופת הצבא - המוח בתקופה הזו נמחק איך שאתה נכנס לבאקום) מממ במציאות נראית בחורה רגילה לגמרי. קצת שמנמנה, נמוכה, עם ציצי כמו של של דודה שלי אחרי 3 לידות. מלאת נמשים כולל הצוואר ומטה ומצח בגודל של בן גוריון. באופי היא בדיוק כמו שהיא משדרת בטלויזיה סנוביזם ללא שום גיבוי או הצדקה. עמית מכטינגר - מתוקה מתוקה מתוקה עבדתי פעם באיזו חנות טבע והיא קנתה איזה תה צמחים. יפה ומיוחדת. אין הרבה. פיי גוטמן - שנקין. אוכל פיצה ומסתכל על כל עובר אורח לבדוק שהוא הסתכל עליו קודם. כזה סתום.. קושניר - יורד מהאופנוע. בקטנה. מוני מושונוב -היה מזמן באיזה טיול שנתי או משהו כזה כנראה הגיע ללוות. טיפוס דוחה שאין לכם מושג. כאילו כל הפוזות שהוא עושה בטלויזיה זה רק כי יש מאחוריהם תשלום. יש עוד אבל...אין כוח:)

S y m p h o n y

New member
אורלי זילברשץ בנאי

שאלה אותי היכן יש חזרת בסופרמרקט
כשעמדתי לי לתומי בתור מקדמת מכירות של שוקו... אחרי שאמרתי לה שאין לי מושג, היא חיפשה בחוסר אונים בין המדפים ולבסוף אפילו הצליחה להתנגש בי איכשהו
(בסוף ביררתי לה היכן יש חזרת והאבידה נמצאה)

rats yarg

New member
Mine

- רפי גינת ישב במושב מלפניי בוי.איי.פי במופע של פול מקרטני. - במופע מחול שהלכתי אליו נכחו גם: דוד דביר, גל גדות, דליק שבא עם אריק לביא, מארינה מקסימיליאן בלומין, אנטון ואיתי פרי מנולד לרקוד. - אורי מאיר ומעיין טרביש איתי/היו בחד"כ, ופעם אחת אורי חשב שהמגבת שהייתה לצדי היא שלו והוא שאל אותי ואז הראיתי לו את שלו והוא ביקש סליחה ועשה מן ריקודון חזרה למקום שלו, בכלל כשהוא שם הוא מאוד יצירתי (באמצע תרגילים עושה סיבובים מול המראה וגם בסטודיו של המכון הוא רוקד היפ-הופ). - פעם אמא שלי וקרן מיכאלי היו מיודדות אז פעמיים ראיתי אותה פה. - כנ"ל לגבי ליאת אחירון, מי שזוכר.. ראיתי אותה פעם אחת פה כשהייתי בכתה ב' והבאתי לה לדבר עם ילדה מהכתה שלי שממש התלהבה (כן הייתי ילדה קטנה ומטומטמת שחשבה שהאנשים האלה בובות ראווה). - פעם כשאני וחברה ישבנו על מדרגות בכניסה לאיזה בית מסתבר (זה לא נראה ככה), מישהי מנולד לרקוד העונה השנייה, אני לא זוכרת מי זו אבל מה שכן זה שהיו בעיות איתה מצד ההפקה והיא לא הופיעה בדיסק- אמרה לי בתיאבון/שלום. - כשחברה ואני היינו בגן ציבורי מסויים ראינו את טלי שרון והכלבה שלה, שבהתחלה חשבנו שקוראים לה היבריס, אבל מסתבר שזה בילי. - כשהייתי קטנה ומתלהבת הייתי מאחורי הקלעים של "בטברנה" והצטלמתי עם צביקה הדר, מיכל ינאי, רמי ורד, טל מוסרי, אייל גולן. - פגשתי פעם את טלי ואגוסטין ביום שהברזתי מביצפר כדי להגיע לחור ואולי להצליח לומר להם שלום ולא רק לראות אותם מלמטה- והצלחתי! - אדוארד לוק, עבד עם דיויד בואי וכראוגרף "לה לה לה היומן סטפס"- זה המופע המדובר עם המלא סלבים, הוא מזכיר את דייב מדפש מוד והצטלמתי איתו :). - בהופעה של פול ראיתי את נטע גרטי ופיטר רוט. - כשיצאתי מההופעה של פול ראיתי את מי שעושה את פריצי והידידה שלו מ"חשופים", מצחיקה כזאת דומה לפלסטלינה.. שכחתי איך קוראים לה, הם מיהרו לאנשהו וצחקו ביניהם. - סתם אין פעם שאני בת"א ולא רואה מישהו מפורסם, למשל: יונתן רוזן, לירז צ'רכי, תומר שרון, מישהי מ"חשופים" ששם קוראים לה שירה. -השכנה שלי והבת של חברה של אמא שלי היו בכתה עם הראל סקעת, שהיה ביסודי שהייתי והקליט ברכה לרגל סגירת בית הספר שעד היום אני מנסה להשיג את קלטת הטקס. - נטע הבר (לגעת באושר) גרה בסביבת מגוריי, ופעמיים ראיתי אותה עושה הליכה. - מתישהו ערכו מסיבה ברחוב של חברה שלי, נראה לי יום הולדת לעידן רייכל כי אמא שלו גרה ברחוב שלה, היו שם עילי בוטנר ורן דנקר, אסי עזר, צביקה הדר, ריקי גל, הראל סקעת.. - סתם מגניב אבא שלי היה בהופעה של חמי וירמי בארה"ב. - את רוב שניידר ועידו מוסרי פגשתי באיזו סיטואצייה כשהיה בארץ.

למעלה