סיפורי מפורסמים

ShukyD

New member
../images/Emo68.gif../images/Emo41.gif סיפורי מפורסמים ../images/Emo41.gif../images/Emo68.gif

כמעט בכל ישוב בישראל מתגורר לו מפורסם כזה או אחר. אותנו מעניינים הסיפורים האישיים האלה, על המגורים בסמוך למפורסמים. האם יש לכם סיפורים אישיים הקשורים בשכנות עם אותם המפורסמים, למשל: נינט ביקשה מכם כוס חלב, או אביב גפן שביקש שתשמרטפו לו על התינוק? קדימה, תשפכו :)

k7y

New member
האמת שעכשיו אני נזכרת פתאום , המפורסם

היחיד שהיה גר לידי בבית הקודם שלי זה היה עופר לוי חחחחחחחחחחח ברצינות, לפני שחזר "בתשובה" הוא היה מאוד עצבני ולפי מה שזכור לי הוא לא הסתדר אם גרושתו אז... ולא , לא ביקשתי ממנו חלב החלב בדרך כלל שאני "נוגעת" בו הוא נשפך
אבל אומרים אין על מה להצטער על חלב שנשפך
תמיד אפשר לקנות עוד חלב

מפורסמים קונים בחנות זולה אצלינו

אני גרה בעיר סמוכה לת"א. יש לנו בעיר חנות למוצרי תינוקות וילדים שנחשבת זולה יחסית. כמעט כל פעם שאני הולכת לשם (בקושי) אני פוגשת מפורסמים. פגשתי שם את לירון בסיס ואירית רחמים ועוד זוג כדורגלן ואישתו שאני לא זוכרת את שמם. גלית גוטמן עצרה אותי פעם ברחוב ממול ושאלה אותי איך מגיעים לשם (היא הייתה בלי איפור ונראתה זוועה). ראיתי שם עוד דוגמנית ששכחתי את שמה. את ענבל גבריאלי אני רואה מידי פעם. פעם עברתי את הכביש במעבר חצייה והיא לא התכוונה לתת לי זכות קדימה. ממש היה עניין של שניות לפני שהייתה דורסת אותי
וישנם מפורסמים שגרים לידי, ואני רואה אותם כל הזמן, אבל לא אפרט כי מייד תדעו באיזו עיר מדובר.

k7y

New member
ענבל גבריאלי מאוד רצינית, היא מזכירה לי בפנים

אחת שהייתה פעם חברה שלי , דומות בפנים. ענבל גבריאלי נראית מאוד קרירה ולא הכי סימפטית.

פעם ,כשנסעתי ברכב ראיתי את עופר שכטר

בבית קפה,שותה קפה.לא ניגשתי אליו,סתם חשבתי בעודי נוסע:"אה,הינה עופר שכטר".

balbala5

New member
../images/Emo6.gif פעם מרגול חתכה אותי בכביש ...

ובלי בושה הוציאה יד מהחלון בתנועת הברגה כאילו : למה מה למה מי ? וסתם חשבתי לעצמי שבמציאות היא יותר בהמה מאשר בטלויזיה.

מיקה 123

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif -לך ולמוסי שאפו על הפגת השעמומון../images/Emo6.gif

מייליי

New member
יש לי כמה סיפורים ... ../images/Emo13.gif

הייתי נערה בת 15 , ויום אחד חזרתי לביתי עייפה עם תלבושת של בית ספר וחצאית , וצמות פרועות
וברגע שפתחתי את הדלת ראיתי מולי את יהורם גאון יושב בראש השולחן בבית הוריי הייתי כלכך בהלם שרצתי במעלה המדרגות ישר לחדרי .... הסדרתי נשימה סידרתי את עצמי שלא איראה מוזנח ... וירדתי חזרה בשקט . מה מסתבר ? שחבר של אבא שלי שהכיר את יהורם , אירגן לו מיפגש עם אבא שלי שמאד אהב אותו (ועדיין) וגם חברה של אמי שהעריצה אותו בטירוף . אמרתי לו שלום וישבתי כמו דג כל הארוחה בשקט . הוא היה צנוע וחייכני ומקסים . איש טוב כזה.
תחשבו בתקופה ההיא הוא היה זמר מאד מפורסם ושיחק בקרובים קרובים והיה מצחיק מאד
אחרי שנים כשהייתי בת 20 והלכתי להופעה שלו עם חברים , ובסוף כולם הלכו מאחורי הקלעים לראות אותו . והוא אמר לי : את הילדה שברחה למעלה במדרגות נכון ?
הייתי בהלם שהוא זכר זאת אחרי כל השנים !!
........... אבי הכין לחברו הפתעה והזמין ליום ההולדת שלו את שרהלה שרון לערב שירה בציבור , היא הביטה בי ואמרה - רואים שאת דומה לאבא שלך לפי הרווח בשיניים
ממש הביכה אותי וחיבקה בחום . אשה חמודה ופשוטה נטולת פוזות . מאז חיבבתי אותה מאד . ..... והיה לי שכן שהיה מציק לי ,מבהיל אותי , מתקרב קרוב ועושה לי גרפסים , כשהייתי נופלת מהסקייטים היה צוחק ומוחא כפיים ... שנא אותי כי הייתי דתייה מבית ספר דתי .אחרי כמה שנים הוא התפרסם בטלויזיה וכל פעם שהייתי רואה אותו בטלויזיה הייתי מעבירה ערוץ מהבחילה שאחזה בי
אז .... X .... יש לך מזל שאני החלטתי לא להשמיץ אותך פה בפורום . אין סיכוי שידעו מי אתה ... אבל רק אני יודעת . וזה ישאר ביננו .

Lady in red2

New member
הסיפור עם יהורם ממש חמוד! ../images/Emo24.gif

ובקשר לסיפור האחרון, יש ילדים מגעילים, צריך להתעלם מהם
למרות שסיקרנת אותי עכשיו...
לי לא יצא להיתקל ביותר מדי סלבס. הנה כמה מהם:
פעם הייתי עם המשפחה בטיול ומסתבר שאבא שלי מכיר את דליק ווליניץ! אז הוא פגש אותו שם והם דיברו. הייתי בשוק, כי זה היה בתור ילדה וממש אהבתי את דליק - הייתה לו תוכנית "בוקר של כיף".
כשהייתי קטנה הייתי עם המשפחה באילת וראינו את דודו טופז עם הבן שלו.
וגם בגיל יותר מאוחר היינו בבית מלון אחר, ובדיוק כשבאתי להכנס לחדר האוכל ראיתי את יגאל שילון והסיגר מול הפרצוף.
לא ממש נפגשתי איתם, אבל קיבלנו כרטיסים חינם להיות קהל אצל יצפאן, מי רוצה להיות מיליונר, דודו טופז ומשחק מכור (הכי מוצלח!).
כשהייתי בכיתה י' חברה שלי גררה אותי להופעה של שחר מהיי פייב הרבה אחרי שהתפרקו
(איזה בושות, למה אני מספרת?
) אז ראיתי אותו אחרי ההופעה והתפדחתי להרגיש ילדה קטנה ולדבר איתו.
מאז הצבא ועד עכשיו ראיתי קצת סלבס לא מרתקים במיוחד בת"א - מה קשור, ניר לוי, קובי עוז.
אם אתם רוצים הקשר לאח הגדול, אז אמא שלי דיברה עם אמא של לאון בסופר.
בהופעה הקרובה של דפש מוד אני הולכת להפגש איתם מאחורי הקלעים
סתם, הלוואי... :

מייליי

New member
סיפורים מענינים ../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif../images/Emo23.gif

כמוך אהבתי את דליק ווליניץ
וראיתי אותו פעם ממש מזמן בתערוכת חיות אבל התביישתי לגשת אליו רק הבטתי מרחוק .
הצחקת אותי עם הסיגר של יגאל שילון
נראה לי שבלי הסיגר קשה לזהות אותו

balbala5

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifלא פייר מילי סיקרנת אותי עכשיו...

יש סיכוי שתגלי לי מי השכן הגרפסיונר בתיבת מסרים ? חחחחחחחחח

מייליי

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif חחחח בלבלה

איזה כינוי הצמדת לו - גרפסיונר
ראית מה זה ? הציק לי כל הילדות ואני עוד שומרת על כבודו ??
אגב זה גבר שכולם אוהבים נראה חייכני וטוב לב על המסך , אבל ..... טוב נו ... חבל על האנרגיות הא ?
ישנם עוד מפורסמים שמתים עליהם בלי לדעת שהם בעצם אנטיפתים גמורים . שמעתי מאנשים שפגשו אותם אך אני לא אעלה את שמם כאן .

balbala5

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif:חחחח חבל מיילי אפשר לתכנן לו נקמה ../images/Emo13.gif

Crunch2

New member
סיקרנת אותי

אין סיכוי שתרשמי לי במסרים? מתוך סקרנות בלבד. סיפור חמוד מה שקרה לך עם יהורם גאון. ולא יצא לי להיפגש במקרה מסויים עם מפורסם, מלבד כמה הופעות.

לי יצא להתקל ב כמה מפורסמים

ישראל קטורזה-היה איתי בחדר כושר במלון באילת ראיתי את פבלו רוזנברג ובתל אביב הכי קרוב ל "מפורסם" שראיתי זה השחקן עמוס לביא. מהאח הגדול ראיתי את שי כמה פעמים בבית קפה שלו,את דודי גם כן במסעדה שלו ואת שפרה אצל שי

למעלה