לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3024630,246 עוקבים אודות עסקים

פורום האח הגדול

ברוכים הבאים לפורום האח הגדול ! 
יש  לקרוא את   תקנון    הפורום

נא להתנהג בהתאם ! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום האח הגדול

ברוכים הבאים לפורום האח הגדול ! 
יש  לקרוא את   תקנון    הפורום

נא להתנהג בהתאם ! 

לצפיה ב-' סיפורי מפורסמים '
סיפורי מפורסמים
<< ההודעה הנוכחית
30/04/2009 | 22:44
78
99
כמעט בכל ישוב בישראל מתגורר לו מפורסם כזה או אחר.
אותנו מעניינים הסיפורים האישיים האלה, על המגורים בסמוך למפורסמים.
האם יש לכם סיפורים אישיים הקשורים בשכנות עם אותם המפורסמים, למשל: נינט ביקשה מכם כוס חלב, או אביב גפן שביקש שתשמרטפו לו על התינוק?
קדימה, תשפכו :)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'האמת שעכשיו אני נזכרת פתאום , המפורסם'
האמת שעכשיו אני נזכרת פתאום , המפורסם
30/04/2009 | 22:53
2
12
היחיד שהיה גר לידי בבית הקודם שלי זה היה עופר לוי חחחחחחחחחחח
ברצינות, לפני שחזר "בתשובה" הוא היה מאוד עצבני ולפי מה שזכור לי הוא לא הסתדר אם גרושתו אז...

ולא , לא ביקשתי ממנו חלב
החלב בדרך כלל שאני "נוגעת" בו הוא נשפך
אבל אומרים אין על מה להצטער על חלב שנשפך
תמיד אפשר לקנות עוד חלב
האח הגדול >>
לצפיה ב-'*עם גרושתו'
*עם גרושתו
01/05/2009 | 00:27
15
לצפיה ב-'חחח..'
חחח..
05/05/2009 | 06:37
7
לצפיה ב-'מפורסמים קונים בחנות זולה אצלינו'
מפורסמים קונים בחנות זולה אצלינו
30/04/2009 | 22:56
5
11
אני גרה בעיר סמוכה לת"א. יש לנו בעיר חנות למוצרי תינוקות וילדים שנחשבת זולה יחסית.

כמעט כל פעם שאני הולכת לשם (בקושי) אני פוגשת מפורסמים.

פגשתי שם את לירון בסיס ואירית רחמים ועוד זוג כדורגלן ואישתו שאני לא זוכרת את שמם.

גלית גוטמן עצרה אותי פעם ברחוב ממול ושאלה אותי איך מגיעים לשם (היא הייתה בלי איפור ונראתה זוועה).

ראיתי שם עוד דוגמנית ששכחתי את שמה.

את ענבל גבריאלי אני רואה מידי פעם. פעם עברתי את הכביש במעבר חצייה והיא לא התכוונה לתת לי זכות קדימה. ממש היה עניין של שניות לפני שהייתה דורסת אותי

וישנם מפורסמים שגרים לידי, ואני רואה אותם כל הזמן, אבל לא אפרט כי מייד תדעו באיזו עיר מדובר.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ענבל גבריאלי מאוד רצינית, היא מזכירה לי בפנים'
ענבל גבריאלי מאוד רצינית, היא מזכירה לי בפנים
30/04/2009 | 23:32
4
12
אחת שהייתה פעם חברה שלי , דומות בפנים.
ענבל גבריאלי  נראית מאוד קרירה ולא הכי סימפטית.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'גם לי.'
גם לי.
30/04/2009 | 23:34
3
4
לצפיה ב-'פעם ,כשנסעתי ברכב ראיתי את עופר שכטר '
פעם ,כשנסעתי ברכב ראיתי את עופר שכטר
02/05/2009 | 21:15
2
12
בבית קפה,שותה קפה.לא ניגשתי אליו,סתם חשבתי בעודי נוסע:"אה,הינה עופר שכטר".
האח הגדול >>
לצפיה ב-' פעם מרגול חתכה אותי בכביש ...'
פעם מרגול חתכה אותי בכביש ...
03/05/2009 | 00:16
1
3
ובלי בושה הוציאה יד מהחלון בתנועת הברגה כאילו : למה מה  למה מי ? וסתם חשבתי לעצמי שבמציאות היא יותר בהמה מאשר בטלויזיה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-' -לך ולמוסי שאפו על הפגת השעמומון'
-לך ולמוסי שאפו על הפגת השעמומון
03/05/2009 | 01:20
2
לצפיה ב-'יש לי כמה סיפורים ... '
יש לי כמה סיפורים ...
03/05/2009 | 03:01
8
11

הייתי  נערה בת 15 , ויום אחד חזרתי לביתי עייפה עם תלבושת
של בית ספר וחצאית , וצמות פרועות   וברגע שפתחתי
את הדלת ראיתי מולי את יהורם גאון יושב בראש השולחן בבית הוריי
הייתי כלכך בהלם שרצתי במעלה המדרגות ישר לחדרי .... הסדרתי נשימה
סידרתי את עצמי שלא איראה מוזנח ... וירדתי חזרה בשקט .
מה מסתבר ?  שחבר של אבא שלי שהכיר את יהורם , אירגן לו מיפגש
עם אבא שלי שמאד אהב אותו (ועדיין) וגם חברה של אמי שהעריצה אותו
בטירוף . אמרתי לו שלום וישבתי כמו דג כל הארוחה בשקט . הוא היה
צנוע וחייכני ומקסים . איש טוב כזה. תחשבו בתקופה ההיא הוא היה
זמר מאד מפורסם ושיחק בקרובים קרובים והיה מצחיק מאד
אחרי שנים כשהייתי בת 20 והלכתי להופעה שלו עם חברים , ובסוף כולם
הלכו מאחורי הקלעים לראות אותו . והוא אמר לי : את הילדה שברחה למעלה
במדרגות נכון ?   הייתי בהלם שהוא זכר זאת אחרי כל השנים !!
...........

אבי הכין לחברו הפתעה והזמין ליום ההולדת שלו את שרהלה שרון לערב שירה
בציבור , היא הביטה בי ואמרה - רואים שאת דומה לאבא שלך לפי הרווח בשיניים
ממש הביכה אותי וחיבקה בחום . אשה חמודה ופשוטה נטולת פוזות . מאז חיבבתי
אותה מאד .

.....

והיה לי שכן שהיה מציק לי ,מבהיל אותי , מתקרב קרוב ועושה לי גרפסים , כשהייתי
נופלת מהסקייטים היה צוחק ומוחא כפיים ... שנא אותי כי הייתי דתייה מבית ספר
דתי .אחרי כמה שנים הוא התפרסם בטלויזיה וכל פעם שהייתי רואה אותו בטלויזיה
הייתי מעבירה ערוץ מהבחילה שאחזה בי
אז .... X  .... יש לך מזל שאני החלטתי לא להשמיץ אותך פה בפורום .
אין סיכוי שידעו מי אתה ... אבל רק אני יודעת . וזה ישאר ביננו .

האח הגדול >>
לצפיה ב-'הסיפור עם יהורם ממש חמוד! '
הסיפור עם יהורם ממש חמוד!
03/05/2009 | 03:39
1
8
ובקשר לסיפור האחרון, יש ילדים מגעילים, צריך להתעלם מהם למרות שסיקרנת אותי עכשיו...

לי לא יצא להיתקל ביותר מדי סלבס. הנה כמה מהם:

פעם הייתי עם המשפחה בטיול ומסתבר שאבא שלי מכיר את דליק ווליניץ! אז הוא פגש אותו שם והם דיברו. הייתי בשוק, כי זה היה בתור ילדה וממש אהבתי את דליק - הייתה לו תוכנית "בוקר של כיף".

כשהייתי קטנה הייתי עם המשפחה באילת וראינו את דודו טופז עם הבן שלו. וגם בגיל יותר מאוחר היינו בבית מלון אחר, ובדיוק כשבאתי להכנס לחדר האוכל ראיתי את יגאל שילון והסיגר מול הפרצוף.

לא ממש נפגשתי איתם, אבל קיבלנו כרטיסים חינם להיות קהל אצל יצפאן, מי רוצה להיות מיליונר, דודו טופז ומשחק מכור (הכי מוצלח!).

כשהייתי בכיתה י' חברה שלי גררה אותי להופעה של שחר מהיי פייב הרבה אחרי שהתפרקו (איזה בושות, למה אני מספרת? ) אז ראיתי אותו אחרי ההופעה והתפדחתי להרגיש ילדה קטנה ולדבר איתו.

מאז הצבא ועד עכשיו ראיתי קצת סלבס לא מרתקים במיוחד בת"א - מה קשור, ניר לוי, קובי עוז.

אם אתם רוצים הקשר לאח הגדול, אז אמא שלי דיברה עם אמא של לאון בסופר.

בהופעה הקרובה של דפש מוד אני הולכת להפגש איתם מאחורי הקלעים סתם, הלוואי... :
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיפורים מענינים '
סיפורים מענינים
04/05/2009 | 01:12
37

כמוך אהבתי את דליק ווליניץ וראיתי אותו פעם ממש מזמן בתערוכת חיות
אבל התביישתי לגשת אליו רק הבטתי מרחוק .

הצחקת אותי עם הסיגר של יגאל שילון
נראה לי שבלי הסיגר קשה לזהות אותו
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא פייר מילי סיקרנת אותי עכשיו...'
לא פייר מילי סיקרנת אותי עכשיו...
03/05/2009 | 20:48
4
7
יש סיכוי שתגלי לי מי השכן הגרפסיונר בתיבת מסרים ? חחחחחחחחח
האח הגדול >>
לצפיה ב-' חחחח בלבלה '
חחחח בלבלה
04/05/2009 | 01:18
3
8

איזה כינוי הצמדת לו - גרפסיונר

ראית מה זה ? הציק לי כל הילדות ואני עוד שומרת על כבודו ??

אגב זה גבר שכולם אוהבים נראה חייכני וטוב לב על המסך , אבל .....
טוב נו ... חבל על האנרגיות הא ?

ישנם עוד מפורסמים שמתים עליהם בלי לדעת שהם בעצם אנטיפתים גמורים .
שמעתי מאנשים שפגשו אותם אך אני לא אעלה את שמם כאן .

האח הגדול >>
לצפיה ב-':חחחח חבל מיילי אפשר לתכנן לו נקמה '
:חחחח חבל מיילי אפשר לתכנן לו נקמה
04/05/2009 | 14:16
3
לצפיה ב-'נשמע כמו דודו טופז'
נשמע כמו דודו טופז
04/05/2009 | 20:06
4
לצפיה ב-'תני לי לנחש'
תני לי לנחש
05/05/2009 | 08:02
7
עופר שכטר
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיקרנת אותי'
סיקרנת אותי
04/05/2009 | 19:27
4
אין סיכוי שתרשמי לי במסרים? מתוך סקרנות בלבד.
סיפור חמוד מה שקרה לך עם יהורם גאון.
ולא יצא לי להיפגש במקרה מסויים עם מפורסם, מלבד כמה הופעות.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לי יצא להתקל ב כמה מפורסמים'
לי יצא להתקל ב כמה מפורסמים
04/05/2009 | 00:16
3
10
ישראל קטורזה-היה איתי בחדר כושר
במלון באילת ראיתי את פבלו רוזנברג
ובתל אביב הכי קרוב ל "מפורסם" שראיתי זה השחקן עמוס לביא.

מהאח הגדול ראיתי את שי כמה פעמים בבית קפה שלו,את דודי גם כן
במסעדה שלו ואת שפרה אצל שי
האח הגדול >>
לצפיה ב-' ואני לא פגשתי אך סלבס בחיים. '
ואני לא פגשתי אך סלבס בחיים.
04/05/2009 | 01:25
2
4
לצפיה ב-' לי אמנם יצא לראות אבל לא ממש "לפגוש"'
לי אמנם יצא לראות אבל לא ממש "לפגוש"
04/05/2009 | 01:29
1
1
איתם... כלומר לא יצא לפתח שיחה וכד'...
האח הגדול >>
לצפיה ב-'* אותם'
* אותם
04/05/2009 | 01:38
2
לצפיה ב-'יש לי די הרבה סיפורים. '
יש לי די הרבה סיפורים.
04/05/2009 | 12:17
1
8
לא מזמן עברתי לרעננה, לפני זה גרתי בנתניה.
בנתניה ג'קו אייזנברג מכוכב נולד גר באותה שכונה שלי, זה היה בתקופה של כוכב נולד 3 והוא עדיין לא זכה, זה היה אמצע העונה בערך. פעם אחת כשראיתי אותו ליד הבית שלו עם חברים שלי, אמרתי לו "היי, זה לא אתה מכוכב נולד?" כמו איזה סתומה, והוא ענה כן ואמר תודה שזיהית. וראיתי אותו הרבה פעמים ליד הבית.
בבית מלון באילת נתקלתי בכתף של השחקן ניר לוי בחדר אוכל. זה היה פאדיחה חח.
בבית מלון אחר, גם באילת, פגשתי את אורנה ומשה דץ עם הילדים שלהם בחדר אוכל.
פגשתי את שחר מהאח הגדול פעם פה בעיר.
פעם הייתי בהצגה אחת עם אבי קושניר בקהל.
בגיל 8 בערך, פגשתי את צביקה הדר וגלית גיאת, כמו ילדה סתומה ביקשתי מצביקה הדר חיבוק, אז התחבקנו...
פגשתי כמה פעמים את קובי מחט ועודד מנשה באולפני הרצליה.
בערך בגיל 7, היה הופעה של שלומי שבת באחד מבתי המלון באילת. הוא שאל מי רוצה לעלות לבמה ואני הצבעתי ורקדנו כזה ביחד על הבמה חח.
כשהייתי יותר קטנה פגשתי את רפי גינת בסופר אחד, לא זיהיתי אותו מאחורה ושאלתי אותו מה השעה, הוא הסתובב וענה וקיבלתי שוק חחח. זה היה מצחיק.
אם מישהו זוכר את סאשה גרישקוב מכוכב נולד - פעם היא ואני היינו באותו אירוע והתחלנו לדבר כל הערב ממש..

וכמובן שהייתי בכל מיני הופעות של מפורסמים אבל זה לא נחשב... ואולי יש עוד מקרים אני פשוט לא זוכרת.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אבא שלי למד עם דודו זר'
אבא שלי למד עם דודו זר
04/05/2009 | 19:31
1
וכשהייתה הופעה שלו ליד הבית שלי הלכתי אליו ואמרתי לו והוא מאד התרגש חחח

ופעם שלום אסייג ירד איתי במעלית בבית מלון ולא זיהיתי אותו אז כשהוא יצא אמרתי "וואו, הוא דומה לחקיין ההוא" וכולם צחקו עלי

וחוצמזה 2 מכוכבי ביפ עובדים איתי
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני גר ברחובות ויצא לי לפגוש ולדבר '
אני גר ברחובות ויצא לי לפגוש ולדבר
04/05/2009 | 19:42
5
שהייתי ילד בן 15 או 16 פגשתי את הזמר אייל גולן [כשהוא היה עדיין נשוי לאילנית לוי הדוגמנית . .] פגשתי אותו בחנות של כסטרו מן בקניון רחובות וניגשתי אליו בלי להתבלבל ואמרתי לו `אייל מה המצב ?` והוא אמר לי `סבבה מה איתך ?` וביקשתי ממנו חתימה ונראה שהוא הרגיש בעננים מיזה שכל המוכרות בחנות ראו ילד חרדי כמוני עם כיפה שחורה מבקש ממנו חתימה והוא ביקש דף ועט מהמוכרת וכתב לי `ליונתן הנסיך באהבה מאייל . .` והוסיף את המס` 7 שזה המס` שחקן שלו בהפועל מרמורק (לשעבר) ואני זוכר שהמוכרת אמרה לי ראית הרווחת גם 50% [סוף עונה . .] וגם חתימה של אייל גולן . .עד היום זה שמור לי בארנק למזכרת אפי` שזה שטותי בעיני ואני אפי` לא שומע את השירים שלו , אני בחור ישיבה חרדי והתחזקתי היום . . ולפני שנתיים בערך ראיתי את השחקן אלון אבוטבול בכניסה לכותל והוא היה עם כיפה ואשתו היתה עם כיסוי ראש ונראית חרדית וגם הילדה שלו עם חצאית והילד שלו עם כיפה שחורה . .והייתי המום לראות את זה . ולפני כמה חודשים ממש פגשתי בשניצליה ברחובות את השחקן המפורסם יהודה ברקן שהוא מכיר את אבא שלי אישית וישבנו ביחד באותו שולחן ואכלנו ביחד וצחקנו והוא שילם עלי גם בסוף [זה לא היה ממש נעים . .] ואמר לי למסור ד``ש לאבשלי , אבל הוא בנאדם נוח ומקסים כמו כולנו , סלבס הם בני אדם ואני לא מתלהב מהם ולפעמים גם שהם מתפרסמים הם שוכחים מאיפה הגיעו והם לא בדיוק אנשים מיוחדים אז אל תתלהבו לפגוש אותם .
האח הגדול >>
לצפיה ב-'יש לי כמה (:'
יש לי כמה (:
04/05/2009 | 19:54
3
לפני כמה חודשים נסעתי עם חברה לאילת, שוטטנו בקניון ופתאום ראינו את יוסי בובליל, הייתה סביבו הילה של אנשים..
(אני והחברה התחלנו לצחוק מסיבה לא מובנת)

בת"א ראיתי את אקי אבני (זה היה בזמן הפרידה מסנדי בר) הולך ברחוב עם מישהי, זה היה די משעשע כי בדיוק קניתי מגזין והוא היה בשער..

אם מישהו זוכר את התאומים התימנים מכוכב נולד (עונה ראשונה או שניה, לא זוכרת) ראיתי אותם בצומת מהמכונית, הם עמדו לידי ברמזור וממש כל המשפחה שמחה באותו, נופפנו להם וחייכנו כאילו ראינו את מינימום ג'ורג' בוש..

ראיתי הצגה שבה השתתף לביא זיטנר ואחרייה הלכתי לברך את השחקנים, לביא זיטנר כבש את ליבי דיברתי איתו על החיים בת"א (אני מושבניקית) ועל החיים בכלל, אפילו צחקתי עליו שהוא כאפות אחלה בן אדם.  

האח הגדול >>
לצפיה ב-'שי גבסו למד עם אחותי בכיתה... '
שי גבסו למד עם אחותי בכיתה...
04/05/2009 | 19:55
5
ומסתבר שהרבה לפני כ"נ היה אצלנו בבית... כמובן שאח"כ כמו כל ילדה קטנה וטיפשה אני רציתי את האלבום אז היא אירגנה אחד חתום
את איה כורם פגשתי כמה וכמה פעמים בהופועות מפגשים וכו' וכו'
האמת שפעם הייתי בהופעה של איה ופגשתי את מירי מסיקה זה היה טיפה מבדר אח"כ אני ואמא התערבנו אם היא תכנס לאולם להופעה אני אמרתי שכן אמא אמרה שלא.
אני ניצחתי
ופעם ראינו את ליאור שליין בדיזנגוף... כמובן שלא אמרנו מילה
אהה ואחותי פעם ראתה את עיברי לידר רוכב על האופניים בדיזנגוף
האח הגדול >>
לצפיה ב-'באתי מהשער לספר כמה סיפורי מפורסמים:'
באתי מהשער לספר כמה סיפורי מפורסמים:
04/05/2009 | 20:09
4
אני אישה דתיה, וכשהייתי רווקה הלכתי עם הורי להופעה של אברהם פריד. אבא שלי ז"ל היה נכה וכשהגענו להופעה כל המקום היה מלא ואי אפשר היה להיכנס בגלל הצפיפות והדוחק, ואז ראינו מאבטח אחד שעבד בעבר עם אמא שלי והוא סידר לנו להיכנס דרך הכניסה של הvip.
נכנסנו ובדרך היתה ירידה מאד תלולה, ואבא שלי התקשה בהליכה אז אמא שלי עזרה לו ותוך כדי כך אנחנו רואים את אברהם פריד מתחמם לקראת ההופעה והוא כשראה אותנו הפסיק את החימום באמצע ובא לעזור לאבא שלי לרדת.
לפני כמה שנים, הייתי בסופרפארם באחד הקניונים בארץ ותוך כדי הקנייה פגשו אותי שתי חברות. עמדנו לדבר ואז באה לקראתינו...לאה שבת.
אני לא זיהיתי אותה וכשהיא לרגע הלכה אני אומרת לחברה שלי "היא דומה ללאה שבת" אז היא עונה לי "כן, זו היא" ואחר כך היא חזרה והציעה לי טרמפ הביתה. אישה מאד נחמדה.
החצי שלי ספרן, והיה פעם אחת אירוע בספרייה שבה הוא עובד ולילית נגר היתה שם ודיברתי איתה. אישה מאד לבבית וחמה.
לפני שהתחתנתי עבדתי בגיאוקרטוגרפיה ויום אחד עשיתי סקר חוץ בדיזנגוף סנטר. אחד העונים היה ירמי קפלן.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני גם רוצה '
אני גם רוצה
04/05/2009 | 20:10
4
פעם הלכתי להקרנת בכורה של איזה סרט ממש ארוך ועשו הפסקה וכולם רצו לשירותים.
אני נכנס ועומד מחוץ, מחכה שיתפנה והדלת נפתחת ובום יוצא אסי עזר :)
וזה הרבה לפני האח הגדול, זה עוד מתקופת אקזיט
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ועוד אחד קטן:'
ועוד אחד קטן:
04/05/2009 | 20:15
6
אני מתנדבת ב"עזר מציון" בכפר סבא ויום אחד נכנסה מישהי להשאיל ציוד אצלנו, כשלקחתי ממנה את הפרטים התברר שזו הסופרת יוכי ברנדס.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'יא לי רשימה קטנטנה'
יא לי רשימה קטנטנה
04/05/2009 | 20:25
3
6
לפני שנה ראיתי את ציפי שביט רצה/מדלגת לקניון רמת אביב היא נראתה כל כך חמודה!

אממ והייתי בעיר ערוץ הילדים לפני 7 שנים,משו כזה..וטל מוסרי לחץ לי את היד ושאל אותי איך קוראים לי ומה שלומי!!!!*מתלהבת*

וזהו
האח הגדול >>
לצפיה ב-'יא=יש'
יא=יש
04/05/2009 | 20:26
1
לצפיה ב-'אה והכי חשוב!'
אה והכי חשוב!
04/05/2009 | 20:28
5
שהייתי קטנה הייתי בקייטנה עם הבן של דן תורג'מן! *מחיאות כפיים*
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הציניות נודפת ממני..אל תתייחסו'
הציניות נודפת ממני..אל תתייחסו
04/05/2009 | 20:35
1
לצפיה ב-'ראיתי אבי קושניר בלובי של מלון שהייתי בו'
ראיתי אבי קושניר בלובי של מלון שהייתי בו
04/05/2009 | 20:27
3
והזה של טיפקס אה קובי עוז היה חבר טוב של אבא שלי והוא היה אצלנו הרבה פעמים בבית.
אחות של סמי הורי גרה באותה עיר בה אני גרה ואני רואה אותו הרבה פעמים בשכונה.
ראיתי לפני שנתיים בערך בדיזינגוף סנטר את הזה ששיחק בטלופה הארגנטינאי, לא יודעת מה השם שלו
האח הגדול >>
לצפיה ב-'וגם מיקה קרני'
וגם מיקה קרני
04/05/2009 | 20:31
5
הבן שלה היה כיתה מעליי וראיתי אותה כמה פעמים בבית ספר
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שירז טל, עמית מכטינגר, יעל בר זוהר ועוד..'
שירז טל, עמית מכטינגר, יעל בר זוהר ועוד..
04/05/2009 | 20:34
6
לפני הכל - אני אף פעם לא מתחילה לדבר עם *המפורסמים* נשמע לי מה זה ליקוק יאללה כולה בן אדם שהיה לו מספיק פרוטקציות או מזל או שילוב של שניהם.
את שירז ראיתי במסעדה. היא רזה לאללה. חמודה ועדינה. הפנים שלה קטנות רזות וצנומות בהרבה ממה שמראים בתמונות ובשערי העיתונים.

חנה  לאסלו - עמדתי באיזה חנות קפה ואז קלטתי שהיא עומדת לידי. בניגוד לשירז טל היא ע נ ק י ת יש לה רגלים רזות כמו ציפור ומהמותן ומעלה היא פשוט מקרר. היא התסכלה עלי ממש לתוך הפרצוף אולי חשבה אני אגיד משהו (:-!...well not) אבל אני כהרגלי הסתכלתי והמשכתי הלאה.

יעל בר זוהר - היחידה שדיברתי איתה (טוב הייתי אז בתקופת הצבא - המוח בתקופה הזו נמחק איך שאתה נכנס לבאקום) מממ במציאות נראית בחורה רגילה לגמרי. קצת שמנמנה, נמוכה, עם ציצי כמו של של דודה שלי אחרי 3 לידות. מלאת נמשים כולל הצוואר ומטה ומצח בגודל של בן גוריון. באופי היא בדיוק כמו שהיא משדרת בטלויזיה סנוביזם ללא שום גיבוי או הצדקה.

עמית מכטינגר - מתוקה מתוקה מתוקה עבדתי פעם באיזו חנות טבע והיא קנתה איזה תה צמחים. יפה ומיוחדת. אין הרבה.

פיי גוטמן - שנקין. אוכל פיצה ומסתכל על כל עובר אורח לבדוק שהוא הסתכל עליו קודם. כזה סתום..

קושניר - יורד מהאופנוע. בקטנה.

מוני מושונוב -היה מזמן באיזה טיול שנתי או משהו כזה כנראה הגיע ללוות. טיפוס דוחה שאין לכם מושג. כאילו כל הפוזות שהוא עושה בטלויזיה זה רק כי יש מאחוריהם תשלום.  

יש עוד אבל...אין כוח:)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אורלי זילברשץ בנאי'
אורלי זילברשץ בנאי
04/05/2009 | 20:40
3
שאלה אותי היכן יש חזרת בסופרמרקט
כשעמדתי לי לתומי בתור מקדמת מכירות של שוקו...
אחרי שאמרתי לה שאין לי מושג, היא חיפשה בחוסר אונים בין המדפים ולבסוף אפילו הצליחה להתנגש בי איכשהו

(בסוף ביררתי לה היכן יש חזרת והאבידה נמצאה)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'Mine'
Mine
04/05/2009 | 20:51
2
3
- רפי גינת ישב במושב מלפניי בוי.איי.פי במופע של פול מקרטני.
- במופע מחול שהלכתי אליו נכחו גם: דוד דביר, גל גדות, דליק שבא עם אריק לביא, מארינה מקסימיליאן בלומין, אנטון ואיתי פרי מנולד לרקוד.
- אורי מאיר ומעיין טרביש איתי/היו בחד"כ, ופעם אחת אורי חשב שהמגבת שהייתה לצדי היא שלו והוא שאל אותי ואז הראיתי לו את שלו והוא ביקש סליחה ועשה מן ריקודון חזרה למקום שלו, בכלל כשהוא שם הוא מאוד יצירתי (באמצע תרגילים עושה סיבובים מול המראה וגם בסטודיו של המכון הוא רוקד היפ-הופ).
- פעם אמא שלי וקרן מיכאלי היו מיודדות אז פעמיים ראיתי אותה פה.
- כנ"ל לגבי ליאת אחירון, מי שזוכר.. ראיתי אותה פעם אחת פה כשהייתי בכתה ב' והבאתי לה לדבר עם ילדה מהכתה שלי שממש התלהבה (כן הייתי ילדה קטנה ומטומטמת שחשבה שהאנשים האלה בובות ראווה).
- פעם כשאני וחברה ישבנו על מדרגות בכניסה לאיזה בית מסתבר (זה לא נראה ככה), מישהי מנולד לרקוד העונה השנייה, אני לא זוכרת מי זו אבל מה שכן זה שהיו בעיות איתה מצד ההפקה והיא לא הופיעה בדיסק- אמרה לי בתיאבון/שלום.
- כשחברה ואני היינו בגן ציבורי מסויים ראינו את טלי שרון והכלבה שלה, שבהתחלה חשבנו שקוראים לה היבריס, אבל מסתבר שזה בילי.
- כשהייתי קטנה ומתלהבת הייתי מאחורי הקלעים של "בטברנה" והצטלמתי עם צביקה הדר, מיכל ינאי, רמי ורד, טל מוסרי, אייל גולן.
- פגשתי פעם את טלי ואגוסטין ביום שהברזתי מביצפר כדי להגיע לחור ואולי להצליח לומר להם שלום ולא רק לראות אותם מלמטה- והצלחתי!
- אדוארד לוק, עבד עם דיויד בואי וכראוגרף "לה לה לה היומן סטפס"- זה המופע המדובר עם המלא סלבים, הוא מזכיר את דייב מדפש מוד והצטלמתי איתו :).
- בהופעה של פול ראיתי את נטע גרטי ופיטר רוט.
- כשיצאתי מההופעה של פול ראיתי את מי שעושה את פריצי והידידה שלו מ"חשופים", מצחיקה כזאת דומה לפלסטלינה.. שכחתי איך קוראים לה, הם מיהרו לאנשהו וצחקו ביניהם.
- סתם אין פעם שאני בת"א ולא רואה מישהו מפורסם, למשל: יונתן רוזן, לירז צ'רכי, תומר שרון, מישהי מ"חשופים" ששם קוראים לה שירה.
-השכנה שלי והבת של חברה של אמא שלי היו בכתה עם הראל סקעת, שהיה ביסודי שהייתי והקליט ברכה לרגל סגירת בית הספר שעד היום אני מנסה להשיג את קלטת הטקס.
- נטע הבר (לגעת באושר) גרה בסביבת מגוריי, ופעמיים ראיתי אותה עושה הליכה.
- מתישהו ערכו מסיבה ברחוב של חברה שלי, נראה לי יום הולדת לעידן רייכל כי אמא שלו גרה ברחוב שלה, היו שם עילי בוטנר ורן דנקר, אסי עזר, צביקה הדר, ריקי גל, הראל סקעת..
- סתם מגניב אבא שלי היה בהופעה של חמי וירמי בארה"ב.
- את רוב שניידר ועידו מוסרי פגשתי באיזו סיטואצייה כשהיה בארץ.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'משהו ששכחתי'
משהו ששכחתי
05/05/2009 | 10:03
1
1
- אסתי גינזבורג הייתה לפני בבדיקות בצו ראשון, היא באה עם מישהו והיא אמרה לו בצורה מצחיקה שהיא צריכה לשירותים.
- הייתי עם חברות במספרה של הצמות בת"א וגלית לוי הייתה לפנינו.
- הייתי במגמת קולנוע, אז בסוף הצגה מסויימת של הכתה חברה ואני התנדבנו לשאול בשביל הקבוצה שלה את שרון אלכסנדר, בשיא התמימות, אם הוא היה מוכן להשתתף אצלנו בסרט.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'עוד משהו ששכחתי'
עוד משהו ששכחתי
05/05/2009 | 10:25
נראה לי שאני פשוט אשאיר את החלון פתוח...
- עידן רייכל והלהקה שלו היו בשדה תעופה כשטסתי לניו יורק או קנדה.
- גלילה רון פדר הרצתה בביצפר היסודי שלי.
- יש קומיקאי אחד שהוא גם זמר ראפ שאני לא זוכרת את השם שלו.. שחר שרון אולי, הוא היה בביצפר היסודי שלי וכשהוא נסגר כמו שהראל סקעת השאיר וידאו, הוא בא לשם ועשה מופע ראפ.
- אני אוהבת את להקת המחול הקיבוצית. פעם הייתי במופע זכרון דברים ומאוד אהבתי אותו, באותו זמן עשיתי עבודה על מחול אז בסוף המופע דיברתי עם רמי באר (הכראוגרף) והוא הסביר לי איך ליצור קשר איתם ושהם עובדים בגעתון... אחרי כמה זמן המופע היה במסגרת התיכון שלי ושמתי לב שמשהו שונה וכשיצאתי בדיוק רמי באר היה שם ואמרתי לו שחבל שהם קיצרו (יש הפרש של שנתיים בערך בין מקרה למקרה) ושהמופע מאוד יפה והוא אמר שיפה ששמתי לב ושזו הגרסא לתיכונים, והוא שמח שאהבתי..
- כשאבא שלי היה במופע של חמי וירמי בארה"ב, הוא דיבר עם ירמי ואמר שהוא מאוד נחמד..
- קשור לאבא שלי: יש מישהו מפורסם בארה"ב שעושה קאברים לאלביס ואבא שלי היה במופע שלו, בשלב מסויים הוא שאל איזה שיר רוצים שהוא ישיר ואבא שלי אמר על שיר מסויים שכשאלביס האמיתי שר אותו/ בקליפ שלו הוא לובש גלימה, אז הקאבר-מן אמר שהוא ישיר את השיר רק עם הגלימה, אז סבתא שלי תפרה את אותה גלימה ובמופע הבא אבא שלי נתן לו אותה והוא שר את השיר עם הגלימה.
- פעם כשהייתי במופע של שלומי שבן ממש התרגשתי (בעיקר מהנגינה שלו על הפסנתר) אז אמרתי לו את זה אחרי ההופעה..
האח הגדול >>
לצפיה ב-'וואו יש לי הרבה..'
וואו יש לי הרבה..
04/05/2009 | 20:51
2
11
טוב, לא כולם לי אבל גם למקורבים אליי..
בגלל שיש הרבה אני אצמצם לכמה שקשורים לאח הגדול ואולי אני אוסיף עוד כמה.. *אני בכלל לא מהפורום.. חח*

בחופש פסח, מישהי שעובדת במסעדה איתי סיפרה לי שהיא הגיעה לעבודה באותו יום עם טרמפ.. הנהג? מנחם בן!
היא אומרת שהוא היה נחמד.

באותה מסעדה (בצפון) היה אירוע לעובדי דואר טבריה. דואר טבריה? כן, אשר נכח.
לא אני מלצרתי אותו אבל אמרו שהוא היה סבבה.. גם שמו לו את השיר של האח הגדול והוא אפילו שר קצת קריוקי ("תיזהר ממנה! היי! היא כמו דוברה..")

ביום חמישי האחרון הייתי עם ידידה במספרה. בזמן שהיא ישבה והתעסקו לה בשיער אני ישבתי בצד עם התיק שלה וחבר שלה התקשר.. התעלמתי. אחרי רבע שעה הוא התקשר שוב ועניתי להגיד לו שהיא לא יכולה לדבר אז הוא אמר לי, "תמסור לה שחבל שהיא לא ענתה לשיחה הקודמת - זה היה ליאון!". ליאון ישב במסעדה שהחבר עובד בה והחבר ביקש ממנו להתקשר אלייה. חמוד חח

את מאיה בוסקילה ראיתי פעם בבית קפה שעברתי לידו אבל לא ניגשתי.

את עידן רייכל ראיתי כמה פעמיים-שלוש כבר. בפעם האחרונה שראיתי אותו הוא כמעט דרס אותי באופניים. בטעות כמובן

ואם כבר אופניים, ראיתי את ליאור אשכנזי נוסע באופניים על הכביש, חוצה באדום וכמעט נדרס.

את קרן מור ראיתי בדיזינגוף סנטר עם כמה ילדוד'ס והיא הייתה נראית מאוד מיואשת ועצבנית.

לאותה מסעדה שבה אני עובד הגיע גם רשף לוי לאחרונה, היה נראה כאילו הוא מאוד נהינה, במיוחד מפינת המשחקים לילדים שבה הוא עמד כמה דקות וצפה בפסטיגל.

יום אחד נסענו קבוצה קטנה לסינמה סיטי (לפני שלוש-ארבע שנים), כל היום היו שמועות שמישהו ראה את יובל מנדלסון אבל בסוף לא ראינו אותו וכמה בנות שאהבו את שייגעצ דיי התאכזבו.
רק כשעלינו למיניבוס מישהי צעקה, "סתכלו שמאלה, זה לא יובל מנדלסון?!" כמה בנות התלהבו ואחת מהן פתחה את החלון וצעקה, "תגיד, אמרו לך שאתה דומה לקוף?!". כן, חוש הומור שכזה
ד"א, הוא לבש חולצה של שייגעצ חח

אממממ.. היו עוד כמה במסעדה ופגשתי עוד המון אבל אלה היו היותר מעניינים

האח הגדול >>
לצפיה ב-'מישהי צעקה, אה?'
מישהי צעקה, אה?
04/05/2009 | 23:07
1
1
לצפיה ב-'באמת תהיתי כמה זמן יקח לך להגיע.. חח'
באמת תהיתי כמה זמן יקח לך להגיע.. חח
04/05/2009 | 23:37
2
לצפיה ב-'אני פגשתי את עצמי ונתתי לעצמי חתימה .'
אני פגשתי את עצמי ונתתי לעצמי חתימה .
04/05/2009 | 20:53
1
1
אני סלב של המשפחה והחברים.
ולא מתלהב ממפורסמים.תאמינו לי שהסלב
לא מרגישים בנוח שהם מטיילים בכול מקום
כי אין להם פרטיות..
האח הגדול >>
לצפיה ב-'זה חלק מלהיות סלב..'
זה חלק מלהיות סלב..
04/05/2009 | 20:58
4
והרבה מהם אוהבים מאוד את תשומת הלב.

זה כמו להגיד שרופא מרגיש לא בנוח לעבוד הרבה שעות, שמרצה מרגיש לא בנוח לדבר בציבור וכ'ו..

העניין בהם זה מה שבונה להם את הקריירה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הגעתי מהעמוד הראשי של תפוז '
הגעתי מהעמוד הראשי של תפוז
04/05/2009 | 20:56
1
אשמח גם לשתף-
פעם חלקתי מונית עם ציון ברוך. יצאתי מהעבודה והייתי אמורה להגיע לסנטר לפגוש חברה.
הגעתי לצומת וחיכיתי כמה דקות למונית. ברגע שהגיע ראיתי שמתקדם לעברה בחור צנום ונמוך
כמובן שלא התכוונתי לוותר על המונית שלי (וגם הוא לא וויתר) בסוף עלינו עליה יחד.
כשהגעתי למחוז חפצי הוא הציע לשלם עבור הנסיעה שלי ואפילו התעקש עם הנהג מונית שלא יקח ממני כסף.
בסוף שלימתי את חלקי וירדתי מהמונית.
בהיותי בהריון הגעתי למרפאה של מכבי לבצע בדיקת דם (שעורכת מספר שעות- העמסת סוכר)
בשביל להעביר את הזמן קניתי בקיוסק למטה מגזין לאשה. ישבו לידי זוג שהגבר היה נראה לי מוכר ושברתי ת'ראש מיהו.
כשסיימתי לעיין בעיתון האשה (שגם היתה בהריון) ביקשה ממני את העיתון. כמובן שנתתי להם.
שמעתי שהם מסתכלים על איזה תמונה שם ומדברים עליה.
כשהחזירו לי את העיתון פתאום ראיתי תמונה שם אוהד קנולר ואישתו נועה קנולר.
אז הבנתי למה הגבר נראה לי כזה מוכר
האח הגדול >>
לצפיה ב-'גיא פינס'
גיא פינס
04/05/2009 | 21:01
1
ראיתי אותו בדיזינגוף סנטר. הלכתי עם ידיד שלי , ואז הוא אומר לי הינה
"היי גיא" , ואז גיא , שדיבר בטלפון עשה לנו "ערב טוב"

וצחקנו...

יום אחר, הלכנו לים לחוף שמול בוגרשוב, ושם ראינו את תומש- מי שזוכר אותו, רוכב על האופניים מבסוט....

היה לי קטע לא נעים עם ירמי קפלן באולפן ההקלטות שבו עזרתי לחברים שלי להקליט שיר, אבל זה קטע לא נעים אז לא יפה לספר , אבל זה הכי קרוב שאי פעם יצא לי לדבר עם סלב

דנה אינטרנשינל קונה מוצרים לכלב שלה ב AMPM בבן יהודה , קרוב למגדלאור , לפעמים הכלב בורח....וזה מצחיק
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אחד השירשורים ההזויים... אבל יש לי מלא'
אחד השירשורים ההזויים... אבל יש לי מלא
04/05/2009 | 21:11
1
3
[הגעתי מהעמוד הראשי]

פעמיים כבר ראיתי את בר רפאלי בקניון רמת אביב. פעם אחת גם ניגשתי אליה ואמרתי לה בשיא ההתרגשות שהיא האישה הכי יפה בעולם בעיניי אבל למען האמת, היא לא הייתה הכי נחמדה...
עוד בקניון רמת אביב: אסתי גינזבורג לא פעם ולא פעמיים, מלי לוי, אורית פוקס, סיגל שחמון...
את הראל סקעת שאני מאוד אוהבת גם פגשתי אישית! מאחורי הקלעים לפני הופעה שלו ואחריה.
לא מזמן ראיתי את יהודה לוי במסעדה וכבר ראיתי אותו ואת נינט כמה פעמים. כמו כן גם את מייקל לואיס לפחות 3 פעמים. את גלית גוטמן גם לא מזמן ברחוב הארבעה בתל אביב [איזו רזה!!!]
אממ צביקה פיק, שלומי שבן, פוסטמה אחת מהיפה והחנון, שי מהמירוץ למיליון, עופר שכטר, איתי מהישרדות, מירי מסיקה, ציפי שביט חח

באמת שראיתי מלא מלא מלא והרבה אני לא זוכרת כי האמת שאני ממש לא מתרגשת מהעניין. אה כן גם אבי נימני פעם גר בבניין שלי. אה וגל גדות גם ראיתי... אם יש מישהו מעניין ששכחתי אני אוסיף כשאזכר
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אהה נזכרתי בחשוב ביותר!!!'
אהה נזכרתי בחשוב ביותר!!!
04/05/2009 | 21:14
4
את רוס מהסדרה חברים ראיתי בניו יורק חחח

וגם את עדי הימבלבלוי [והחבר שהיה לה מהפיג'מות]...
האח הגדול >>
לצפיה ב-'עשיתי בידוק בטחוני לגיא מרוז '
עשיתי בידוק בטחוני לגיא מרוז
04/05/2009 | 21:14
6
לפני חצי שנה עבדתי כמה ימים באבטחה בדיזינגוף סנטר ואז בערב ראש השנה עבדתי גם ואנשים באים והולכים ואז הוא פתאום בא עם הכלב שלו וכזה לא ממש זיהיתי בהתחלה אבל אח"כ זיהיתי ולחצתי לו יד ואמרתי לו שנה טובה והוא בדיוק היה בטלפון. ובכל זאת עשיתי לו בידוק בטחוני וסרקתי אותו עם המגנומטר..
האח הגדול >>
לצפיה ב-'גם לי יש סיפור אחד! זבולון מושיאשווילי!'
גם לי יש סיפור אחד! זבולון מושיאשווילי!
04/05/2009 | 21:21
15
באחד הערבים בהם נותרתי בודד וגלמוד בביתי (וההורים שלי נסעו להצגה בעיר הגדולה ושכחו שילד בכיתה ג' זה לא ילד בכיתה ד'), החל לצלצל הטלפון הקווי (!) ומי מדבר איתי מהצד השני?! ההורים שלי. אבל תוך שניות ספורות הם העבירו לי את זבולון מושיאשווילי הלא הוא ששי מהתכנית האגדית "שמש"! כולי חיל ורעדה (מה גם שהייתי ילד בישן באופן קיצוני..), הפטרתי לכיוון שפורפרת הטלפון מילה או שתיים והוא איחל לי בהצלחה בלימודים ועוד כל מיני איחולים לבבים...
מאז אני מת עליו, כי חשבתי על זה- והבנאדם הסכים לדבר בטלפון איתי, ע"י יכולת השכנוע המוטלת בספק של הוריי!
זה אומר שהוא אדם מאוד נחמד וחוץ מזה שאני לא יודע עליו.. כלום, אני מת עליו.
-הסוף-
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הגעתי מראשי'
הגעתי מראשי
04/05/2009 | 21:22
1
7
ראיתי מפורסמים בד"כ בהופעות/הצגות וכאלה.
סלב היחיד שראיתי במקרה ברחוב זה ליאת אחירון, נראלי היא כבר עתיקה
גם שחקני כדורגל נחשבים סלבים? בטח כולם מכירים את משפחת רביבו...חיים+דוד+שי. לפני שנתיים למדתי נהיגה ומסתבר שהמורה לנהיגה שלי לימדה גם אותו. כשהייתי צריכה לאסוף תלמיד וזה היה הוא וכשהוא צריך לאסוף תלמיד זה הייתה אני . ראיתי אותו כולה פעמים. ממש לא דיברנו. ואת אח שלו דוד ראיתי בבית קפה במקרה.
אחי ראה מלא מפורסמים יותר ממני. הוא ראה את אבי נמני, מלי לוי ובעלה שמעון גרשון, יהודה לוי, חיים רביבו, ורן דנקר.
אבל יש סלב שאני כן דיברתי איתו והוא גר קרוב לידי, אבל אני מעדיפה לא לחשוף את שמו האמיתי.  
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תיקון טעות'
תיקון טעות
04/05/2009 | 21:24
2
ומסתבר שהמורה לנהיגה שלי לימדה גם אותו. כשהייתי צריכה לאסוף תלמיד וזה היה הוא וכשהוא צריך לאסוף תלמיד זה הייתה אני . ראיתי אותו כולה פעמים...
כלומר את שי...חח
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני עובדת בתיאטרון'
אני עובדת בתיאטרון
04/05/2009 | 21:22
2
ורואה כל הזמן המון מפורסמים
ואיך אומרים אצלנו-
כאן זה ממש לא הוליווד....
האח הגדול >>
לצפיה ב-'גם אני מגיעה מהעמוד הראשי'
גם אני מגיעה מהעמוד הראשי
04/05/2009 | 21:40
1
7
והשרשור הזה כזה משעשע שהחלטתי להשתתף גם:

1. את גיא זוהר פגשתי לא מזמן באיזה מסיבה, חמוד בחיים כמו בטלויזיה
2. ישראל קטורזה ישב לידי באיזה מסיבת יומולדת של בן של מכרים משותפים והוא מצחיק בטירוף
3. את יעל בר זוהר מילצרתי עוד בתקופה שהיא יצאה עם גיל ססובר (היסטוריה....)
4. בתור ילדה הלכתי אל מאחורי הקלעים בהופעה של הזמר שהערצתי אז יגאל בשן....בכיתי נורא כשהוא הלך לפני שזכיתי לחתימה...הוא ראה וחזר לתת לי...לפני כמה שנים ראיתי אותו שוב וסיפרתי לו את הסיפור, אבל הוא לא היה נחמד כל כך בפעם הזו...
5. יום אחד יצאתי ממעלית ובמקומי נכנסה ניקול הלפרין, שהייתה אז מלכת היופי של ישראל....
6. לאחרונה, טיילתי עם הילדים ברחוב ומולי צעד לא אחר מעידן חביב....
7. פעם כשעבדתי בשירות לקוחות, הלקוח שלי היה מאור כהן...בתקופה של זקני צפת
8. במסיבה בניו-יורק ראיתי את שירז טל
9. בטיסה ישבה לא רחוק ממני שירלי בוגנים - וואו, כמה שהיא יפה!
10. קיציס למד איתי

יש עוד....אם אזכר, אחזור...

האח הגדול >>
לצפיה ב-'אוונסנס היתה איתי על הטיסה מישראל לניו יורק'
אוונסנס היתה איתי על הטיסה מישראל לניו יורק
04/05/2009 | 22:33
4
כשחיכינו למזוודות ביקשנו להצטלם אבל היא בקשה שלא כי לא מרגישה טוב ונראית רע אז נתנה לנו חתימה. היא ממש נחמדה.
כשהייתי במרפאת פוריות בניו יורק ראיתי בקר אחד את ג"ניפר לופז יוצאת מהמעלית וישר הכניסו אותה לתןך המרפאה בלי לחכות. היא היתה עם משקפי שמש גדולים ומוקפת שומרי ראש כך שהיה קשה לזהות אותה אבל כמה חודשים אח"כ כבר הודיעה על ההריון עם התיאומים שכמובן ילדנו בערך באותו הזמן.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'עם מיקי גבע..'
עם מיקי גבע..
04/05/2009 | 22:13
8
בס"ד

פעם עליתי במעלית יחד עם מיקי גבע..
הוא היה בדרך למימונה עם פוול מופלטות
וחברתו לחיים

הוא אדם מקסים!!!
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כשגרתי במרכז '
כשגרתי במרכז
04/05/2009 | 22:18
2
בבית ספר היסודי למדתי עם הבן הקטן של מושנוב , וגם יצא לי לראות את אימא של מושנוב . הם שתי טיפות מים !

ופעם שחזרתי מהעבודה , ממש מתחת לבית הייתה יעל בר זוהר , אין ספק שבטלויזיה היא יותר מרשימה ...
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לי יצא לפגוש הרבה'
לי יצא לפגוש הרבה
04/05/2009 | 22:36
2
5
את רובם פגשתי כשהייתי ילדה (כך שזה היה לפני שנים הרבה שנים כן?)

*גלית גוטמן ולינור אברג'יל בקניון מלחה בתצוגת מסלול וכמובן הן חתמו לי
*ליאת אחירון במרכז העיר בירושלים וגם היא חתמה לי
*ניר לוי ליד דיזינגוף סנטר
*מרגול שחצתה את הכביש באיזור אלנבי - הירקון ומכוניות עצרו לה אז היא נופפה לכולם לשלום עם חויך ענקי (נראה לי שזה היה לפני 15 שנה)
*מיכל אמדורסקי במעלית צפופה רק היא אני וסבתא שלי.. מסתבר שהיא הייתה שכנה של סבתי
*קובי עוז ואהוד אולמרט בהופעה בירושלים וגם הצטלמתי איתם
*אורלי זילברשטיין בנאי בדיזינגוף סנטר עם הילדים שלה
*גלילה רון פדר עמית בשבוע הספר העברי כמובן ו..יש חתימה
*אחינועם ניני הולכת לה בת"א
*דיברתי עם יהודה ברקן בחנות בגדים בירושלים וניחשתם? נכון, הוא חתם לי
*הייתי בתוכניות "פיספוסים" ויצפאן" וראיתי את יגאל שילון ויצפאן מנחים את התוכנית בזמן אמת
*שרה נתניהו בבית חולים.. אישה טובה
*לחצתי יד לעזר ויצמן
*הרב מרדכי אליהו בירך אותי ביום חתונתי (וגם אשתו)
*בהופעות: אייל גולן, קובי עוז, ירמי קפלן,שרית חדד, עברי לידר, המורדים ו.. יובל המבולבל אבל נראה לי שהופעות זה לא נחשב
*דיברתי עם סולן הלהקה "צמד רעים"
*בארגון התנדבותי לילדים במצוקה ארגנו להם מפגש סלבס ושם ראיתי את טל מוסרי, פרנס הג'ינג'י, כוכבת האלופה (שכחתי את שמה), הבן של חזקיה קריין החדשות וגם את להקת חמסה ועם כולם יש לי תמונות.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'הרב אליהו סלב?חחח'
הרב אליהו סלב?חחח
05/05/2009 | 15:30
1
1
אני שכנה שלו אולי אני אעשה מזה כסף... אבקש ממנו לחתום לאנשים ואגבה עמלה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הכי סלבס שיש'
הכי סלבס שיש
06/05/2009 | 00:58
1
הוא יותר בקטע של ברכות לא חתימות..
אבל תנסי חמודה מקסימום תזכי לברכה.
אגב, הלוואי שכל הסלבס היו כמוהו (לא כי הוא רב ולא כי הוא דתי- אלא כי הוא אדם מדהים!)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'נו רק בגלל שזה שירשור משעשע!'
נו רק בגלל שזה שירשור משעשע!
04/05/2009 | 22:47
1
כשהייתי בת 7 בערך, תקופת רמת אביב ג', ראיתי את יעל בר זוהר במסעדה, ממש הערצתי אותה אז התביישתי ורק הסתכלתי עליה כל הארוחה והיא חייכה ועשתה לי שלום לפני שהיא הלכה

ראיתי את ג. יפית באמצע צילומים לפרסומת למכונת כביסה בקניון הגדול בפ"ת הם צילמו בדיוק במעלה המדרגות הנעות והיא קצת מרירה וסילקה משם את כל מי שעלה במדרגות.

ראיתי את גל גדות מטיילת לה עם איזה ילדה ביס פלאנט באיילון, לבושה בשמלה של קסטרו כמובן.

אחד מפרשני החדשות, רוני דניאל אני חושבת, עצר לי במעבר חצייה בת"א (טוב לא ממש רצה לעצור, אבל היה חייב כי ירדתי לכביש..)

סתם היתקלויות ברחוב- דניאלה וירצר בדיזינגוף סנטר, יובל כספין על אופניים וגיא אריאלי בשינקין, נתן זהבי בבית קפה ברמת גן.

זהו

האח הגדול >>
לצפיה ב-'הכרתי כמה מפורסמים לפני שהם נהיו מפורסמים'
הכרתי כמה מפורסמים לפני שהם נהיו מפורסמים
04/05/2009 | 22:50
2
זה נחשב?

בעיקר שחקנים מהבידור..

אך הקטע הכי זכור לי
ביורשלים בתקופת החורף
ואני מחפש את תחנה מרכזית

מאיפה לי לדעת שתחנה מרכזית ביורשלים מאחורי..והכל שם לא ברור
שאלתי איזה גברת נחמדה
אם היא יודעת איפה זה תחנה מרכזית
והיא ענתה "פה,אתה עומד ממש כאן בתחנה" אני מסתכל עליה והיא נראית חתיכה פגז
והקול שלה נעים לשמוע אותה.
ואני חושב מאיפה היא מוכרת לי?

והיא משיבה..לי "הלו ,שמעת מה אמרת לך"..אמרה בחיוך
האיש לצידה השיב בחיוך "בטח מעריץ שלך"
ואני  חושב מה מעריץ?מי זו בכלל?למה היא מוכרת לי?
פתאום קלטתי זאת מהחדשות -רינה מצליח

שנת 1998 ראיתי אותה בטעות..והיא יודעת לשמור על עצמה משהו פחד
נראתה אז פצצה.

לפעמים שווה לפגוש אנשים מפורסמים שהם לא מה"סלבס" של הבידור  
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שי משי ודרור'
שי משי ודרור
04/05/2009 | 22:55
12
ראיתי אותו בסופרמרקט בקדימה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הייתי רואה את שלישיית מה קשור ב..'
הייתי רואה את שלישיית מה קשור ב..
04/05/2009 | 23:10
9
ברחוב פינסקר בת"א (קרוב לקינג ג'ורג' למי שלא מכיר) כמעט כל יום למרות שהם בדר"כ היו רק שניים מהם.
הרבה פעמים גם הייתי רואה אותם נוסעים על אופניים ומדברים כמעט עם כל הסובבים ברחוב.

יצא לי לראות אותם הרבה כי למדתי אז בתיכון אנקורי בת"א שהיה מאוד קרוב לשם.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'את זאב רווח פגשתי חח'
את זאב רווח פגשתי חח
04/05/2009 | 23:16
8
לפני כמה שנים שחיכינו לאחותי עליד חדר לידה פתאום כולם רצים לנשק וללחוץ את ידו של זאב רווח אני ישבתי וחייכתי הוא ניגש אליי ואמר לי למה את לא באה אז עניתי לו אני מעריצה אותך אבל אני לא צריכה לרוץ ולחבק ולנשק אותך חח הוא בא נישק את הלחי כזה כמו נשיקה של דוד חחחח ואמר לי בקול של סרטי הבורקס שלו איזזזזזזזההההה ריחחחחחחחחחח איזה בושם את שמה אני אקנה לאישתי חחח
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיפור משעשע ונוסטלגי'
סיפור משעשע ונוסטלגי
04/05/2009 | 23:34
2
יש לי חברה שגרה בעיר באזור במרכז,באותו בניין שבו היום גר דץ אז גרה שם גם דצה,להם היה את הפנטאוז והחברה שלי גרה באחת הקומות התחתונות של הבניין. פעם אחת חיכיתי לעלות במעלית ושניה לפני שדלת נסגרת זוג עצר את הדלת ונכנס. הם לחצו על קומה כלשהי לא ממש שמתי לב מי הזוג,רק כשהגנו לקומה השלישית הרמתי את הראש ואת מי אני רואה? נינט ורן דנקר...

איך שהגעתי לחברה שלי קפצתי וצרחתי (מצטערת אבל הייתי בסביבות גיל 15) ועד היום אני אוהבת לספר שעליתי במעלית עם נינט ורן....

האח הגדול >>
לצפיה ב-'פגשתי את אגם רודברג + מאיה בוסקילה'
פגשתי את אגם רודברג + מאיה בוסקילה
04/05/2009 | 23:56
8
היא הגיעה עם אמא שלה ואחותה לרופאת עור בעפולה, היא התלבשה כולה לבן, בדיוק כמו שחקנית טניס (כולל הכובע קסקט), היא נראית "זוהרת" אפילו יותר מדהימה ממה שהיא נראית בטלויזיה.

הקטע הוא שהיא הגיעה ללא תור והרופאה הכניסה אותה במקום התור שלי !

שהם חיכו בתור (המתנה קצרה) אמא שלה דיברה איתה על כמה אנשים שהיא מופיעה איתם בפסטיבל.

את מאיה בוסקילה פגשתי בסניף ארומה הכי קרוב לאילת, היא הגיעה לשם עם פאג'רו ועם האמרגן שלה כנראה, ירדו לשתות קפה שולחן לידנו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'חחחח לנו הייתה ארוחה משפחתית עם זאב רווח '
חחחח לנו הייתה ארוחה משפחתית עם זאב רווח
05/05/2009 | 00:13
1
3
ויהושה ברקן.. חח אנשים מצחיקים... עד היום לא יודעת מה הקשר שלהם בכלל לדודים שלי.. נראה לי שזה בגלל שדודה שלי הייתה בלהקת הנחל
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ויהודה*'
ויהודה*
05/05/2009 | 00:13
9
לצפיה ב-'גם לי בא'
גם לי בא
05/05/2009 | 02:04
2
למרות שהשרשור כבר בסוף העמוד...
דנה ברגר קונה בסופר שאני קונה בו ליד הבית שלי. פעם ראשונה שראיתי אותה שם הייתי עם אחיות שלי ואבא שלי והיינו במעבר צר שהיא לא יכלה להיכנס אליו אז היא שאלה אותנו "אתן יוצאות או נכנסות" די נכנסתי להלם ואני לא זוכרת מה קרה אחרי זה אני רק זוכרת שאחרי זה ניסינו לעקוב אחריה כמו סתומות ולראות מה היא קנתה. מאז ראיתי אותה רק עוד פעם אחת. מה שמבאס שסיפרתי למלא אנשים את הסיפור ואף אחד לא התלהב...
האח הגדול >>
לצפיה ב-'היה היה זמר פופולרי בשם אורי פיינמן...'
היה היה זמר פופולרי בשם אורי פיינמן...
05/05/2009 | 03:05

הוא בא לאיפה שעבדתי (מזנון דרכים ידוע) וביקש צ'יפס.
האלבום שלו שכיכב במכירות באותו זמן, היה "אהבה מחודשת 3".
אז הוא שואל אותי "הצ'יפס טרי?"
ואני, בפרץ של ספונטניות, אומר לו, "זהו צ'יפס מחודש 3".

ואיך שהוא צחק.................. לא יאומן!

האח הגדול >>
לצפיה ב-'כשעבדתי בהרודס אילת'
כשעבדתי בהרודס אילת
05/05/2009 | 03:59
4
מלון פאר אז מן הסתם אתם יכולים לנחש כמה מפורסמים פגשתי

לא ממש הזיז לי הסלב הישראלים כמו דודו אוואט, ציפי שביט וכו'....הכי חביב היה זאב רווח

יותר אהבתי את האלק הוגן, הסבא והסבתא של רומן אברמוביץ, וכל מיני מיליארדרים רוסים למיניהם
האח הגדול >>
לצפיה ב-'גם לי יש סיפורון..'
גם לי יש סיפורון..
05/05/2009 | 06:31
3

לפני די הרבה שנים הלכתי להצגה עם אמא שלי ושיחק שם לא אחר מאקי אבני..
הוא גדל עם אבא שלי באותה השכונה ואמא של אקי מיודדת עם אבי..
אחרי ההצגה חיכינו לאבא שלי שיאסוף אותנו.. ואז אקי ניגש אלינו לשוחח עם אבא שלי..
היתי אז בגיל חטיבה בערך ואקי היה אז די בתחילת הדרך.. הוא לחץ לי יד והייתי ממש מהופנטת..
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לכו רגלי בפארק הלאומי בר"ג ותראו את'
לכו רגלי בפארק הלאומי בר"ג ותראו את
05/05/2009 | 06:34
5
גבי גזית צועד עם הבן שלו, ג. יפית עם חברות, צדיק בינו  עם אשתו.

בטיילת בתל אביב בשבת בבוקר , בזמנו צעדו דב לאוטמן, בני גאון ז"ל, גליה אלבין, אייל גפן צועד שם גם היום.

בבית מרקחת שור טבצ'ניק פגשתי את יהודה לוי את גדי יגיל (נראה כאילו עבר זמנו).

חנן יובל שכן שלי, הילדים למדו ביחד באותה כיתה, גם עם ילדיו של צדיק בינו שהיה גר בשכנות (עבר לגור בת"א באחד המגדלים), יחד עם ילדיו של פיוטריקובסקי( עברו לגור בסביון) , יחד עם הילדין של עו"ד בן דרור(כדיין גר בשכנותינו), נו עכשיו אתם בטח יודעים איפה אנחנו גרים.

את גדעון רייכר אני פוגשת בסופרפארם.

עם חיים כהן  טסתי בטיסה וישבנו ליד וגם עם אביהו מדינה שגם בתו נשואה לבן של חברה טובה שלי והיינו בחתונתם.

ויש עוד יש עוד רשימה ארוכה איתם אני שותה קפה אבל לא בא לי לרכל.

הכל שטויות הם אנשים כמונו , עם אותם גחמות, אותן בעיות, אוכלים מאותו מקום ומ.... מאותו מקום.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ככה הרדמתי את אבי גרייניק....'
ככה הרדמתי את אבי גרייניק....
05/05/2009 | 10:29
1
לפני שנתיים פגשתי את אבי גרייניק בבי"ח בחיפה .
אני ביקרתי את אימי ז"ל והוא ביקר את אביו.
את אבי אני מכירה כשהיה בן 3 ..הם היו שכנים שלי ואחותו היתה חברה טובה שלי ....
כשאריתי אותו ...אמרתי לו היי......שאלתי אותו אם הוא זוכר אותי
בכל זאת עברו קרוב ל.....משהו כמו 25-30 שנה !!!!

אז הוא אמר לי ...בטח היית גרה בחיפה , וסיפר
שהוא זוכר שהייתי באה אליהם הביתה אני ואחותו רונית רצינו "שקט"
ההיתי מדגדגת לו באוזן ...ואז הוא היה נרדם.חחחחחח

לא זכרתי ...הוא כן....מדליקקקק
האח הגדול >>
לצפיה ב-'טוב, אז גם לי יש כמה '
טוב, אז גם לי יש כמה
05/05/2009 | 11:51
5
|כוכב| בזמנו, כשגרתי בנאות אפקה, בדרכי לסופר פגשתי את דודו טופז יורד מהאופנים שלו, עם מכנס טייצ מזערי למדי וצמוד מידי [], עוצר בסופר לקנייה קטנה... לא היה נחמד במיוחד

|כוכב| בתקופת מגוריי באבן גבירול פגשתי את זו מהשיר שלנו, אחות של יונתן, בכניסה לבנק הפועלים, מלטפת את מי שנראה הכלב שלה, מהמם ביופיו [אולי מהממת] ולה יש שיער מהמם בהחלט!

|כוכב| אחי ואני פגשנו את אחד מהחברה של טינופת ביום שישי שלפני כמה שבועות באיקיאה באיזור העציצים חחחח

|כוכב| את מיאוו חתולה פגשתי ברח' מרמורק בת"א כשהוא עצר את הרכב שלו וביקש ממני להנחות אותו לרחוב כלשהו..

|כוכב| את חנן-גשש בלש, [אהמ] פגשתי בסופר שהיה אז מתחת לבית שלי באבן גבירול..

שווה לגור בת"א
האח הגדול >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ