עשה ואל תעשה באח הגדול VIP

balbala5

New member
עשה ואל תעשה באח הגדול VIP

אין חכם כבעל נסיון: דיירי האח הגדול לשעבר נותנים טיפים למפורסמים שיצטרפו לאח הגדול VIP |מיקי לויןהטיפים של מיקי לוין (המודחת השנייה): 1. הדבר הראשון והחשוב מכל, בשבוע הראשון לפחות, הוא להיחבא בין הכלים, לא להשתייך לאף קליקה, לא להתבלט יתר על המידה וללמוד היטב את "האויב". 2. רק לאחר הכרות והבנה של מי הדמויות המתמודדות מולך ניתן לנקוט עמדה ולהיות מי שאתה באמת. 3. לא להיכנס למלחמות ולנסות לא לבלוט אם כן נקלעת לסיטואציה כזו. 4. לתת ביטוי למחשבות שלך, לדבר בכל הזדמנות, להקפיד שישמעו אותך . 5. אחת הטעויות העיקריות שלי היא שלאורך כל השהות שלי בבית פחדתי להיות מועמדת להדחה ולכן לא הייתי מיקי האמיתית, הלוחמנית, המניפולטיבית, שיודעת לצאת צודקת מכל מצב. ממליצה בחום להיות אתה גם אם זה ייעלה לך במחיר של הדחה. ואז לא משנה מתי תודח - העיקר שכשתצא מהבית ותביט על עצמך תאהב את הדמות שתשתקף במראה ושכולם יקפצו... הטיפים של ערן זילברמן (המודח השלישי): 1. לא להיות קיצוני. 2. לא להיות שחצן. 3. לא להיות גזען. 4. לא לבלף - להיות מי שאתה. 5. לא להיות ערן - להיות איתי! הטיפים של ג'ני טוקרב (המודחת החמישית): 1. אסור להיות גזען כי גם הצופים בבית רואים ולא אוהבים את זה, וגם בתוך הבית אנשים לא אוהבים את זה. 2. לא להיות מתנשא - אנשים מזהים את התכונה הזו וזה יכול לגרום להדחה. 3. לא לדבר על דיירים אחרים מאחורי הגב - הכול בסוף מתגלה וזה יוצא רק נגדך. 4. לא להיות עצלן ולעזור בניקוי הבית - זה תורם גם לאווירה בבית. 5. לא להיות ביישן או עצור - להגיד מה דאתה חושב ולנסות להיות מצחיק ופעיל. הטיפים של קרן חסיס (המודחת השישית): 1. לא להשתכר! 2. לא לשכוח שיש מצלמות. 3. לא לחשוף פרטים שלא היית מספר לכל אחד מחוץ לבית. 4. לא להתפזר מבחינת סדר היום - לדאוג לרוטינה יומיומית שתהווה מסגרת בתוך כל הכאוס. 5. לא לאכול הרבה! הטיפים של עינב בובליל (מקום רביעי בגמר): 1. לא לשכוח שזה רק משחק - הכי חשוב זה ליהנות! 2. לקחת בקלות! זו חוויה חולפת שנגמרת לבסוף... 3. להיות אמיתי ולדבוק באמת שלך. 4. לזכור להיות אדם טוב לכל אורך התקופה - גם אם אדם אחר בבית מתייחס אליך שלא בכבוד, לדעת להחזיר לו רק בטוב. 5. לא לשחק מול המצלמות בשום אופן - להיות אתה! הטיפים של איתי זיו (מקום שלישי בגמר): 1. ביקורת עצמית היא מנגנון הכרחי בתוך הבית. 2. לשים דגש על כושר הביטוי ועל היכולת לספר סיפור. היות ואתה נמצא בבית עם אנשים שאתה לא מכיר, חלקם שונים ממך יותר וחלקם פחות, חשוב שתדע איך לתקשר עם כל אחד ואחד מהם. 3. לזכור שזה רק משחק ולהיות אתה. 4. תמיד לזכור שיש קהל מאחורי המצלמות. 5. לשמור על עקביות: אל תנסה להגדיל את עצמך כי בסופו של דבר הנסיון מתבטא על המסך כמאמץ ונראה לא אמיתי. חשוב לא למשוך יותר מדי תשומת לב על-ידי התנהגויות קיצוניות, זה מבלבל את הצופים וגם את האנשים בבית. הטיפ של יוסי בובליל (מקום שני בגמר): יוסי הסכים לתת לנו רק טיפ אחד כי "כל המוסיף גורע": "כשהדורבן מציע הוא גם מפתיע" אומר יוסי, "הבנאדם שרוצה להצליח בתוך הבית, לא צריך להתייחס לאנשים מסביבו. רק כך הוא יגיע לגובה. אם הוא לא יצליח בתור הוא עצמו, סימן שהוא פשוט לא מתאים!". הטיפים של שפרה (הזוכה הגדולה): 1. לא לפחד ממבוכה - לתת לה לזרום ולהיות אמיתי. לכל אדם יש פדיחות, לא משנה אם הוא בבית של ה"אח הגדול" או במקום אחר. 2. אם נתקלת במישהו שקשה לך איתו, לנשום עמוק ולהבין שהדברים שאנחנו לא אוהבים באחרים הם לרוב הדברים שאנו לא אוהבים בעצמנו. אז פשוט ללמוד מזה! 3. להיות עסוקים! לעשות כל הזמן - אם זה לנקות את הבית ואם זה... לסרוג! טיפ קטן: לימדו הרבה מתכונים לפני שאתם נכנסים לבית... 4. לנסות לשכוח שיש מצלמות כי הן תמיד יהיו שם... להתעלם מהן כי גם ככה הן יתפסו אותך בכל מצב. 5. לא החזק שורד - המתאים שורד!

balbala5

New member
שפרה חוזרת למסך ואולי גם לרדיו,

בקשת תשודר תוכנית מיוחדת לקראת "האח הגדול V.I.P" שתוגש על ידי הזוכה שפרה קורנפלד. שפרה תארח את יוצאי העונה הראשונה של "האח הגדול" ואנשי תרבות שינתחו את התופעה. השבוע, אגב, הגיעה הגברת הראשונה קורנפלד למשרדי רדיו תל אביב כדי להציע את עצמה להנחיית תוכנית שבועית.

balbala5

New member
תקבל אותה ברדיו , בטלויזיה ובעיתונות הכתובה..

ואולי גם באיזה סרט או הצגת תיאטרון.

babylon4

New member
לא נראה לי

נקבל אותה בטלוויזיה. ברדיו אני לא בטוח שהיא תצליח להתרומם.

igal777

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

אלוקים , כמה לא סבלתי אותה על המסך!! לא יכול לשמוע אותה או את החיוך המזוייף והגרגרני שלה. שפרה כתבה את הטיפ הבא: 2. אם נתקלת במישהו שקשה לך איתו, לנשום עמוק ולהבין שהדברים שאנחנו לא אוהבים באחרים הם לרוב הדברים שאנו לא אוהבים בעצמנו. אז פשוט ללמוד מזה! אז מה אני שונא בעצמי שאני כל כך שונא בה?

balbala5

New member
כנראה ש...

אתה שונא בעצמך את : כל התכונות שאין בך ויש בשפרה.

אם אלה התכונות שמצאת אצל שיפרה,כמו==>

חיוך מזוייף וגרגרני, אז זה מה שאתה רואה כל בוקר במראה! עכשיו, תשתדל לחיות עם זה,חח..

igal777

New member
חה חה חה

יה אלה , איך ירדת עליי!! אני הולך לחתוך וריד

balbala5

New member
סוד ההצלחה של איתי - ונסה ואינה.

וכמובן גם השכנים מסביון שפתחו את חשבון הבנק והימרו על שפרה כדי שאיתי יגיע למקום השלישי.

איזה שטויות את מדברת

המהמרים הימרו על יוסי והחשד הוא שבנק ההימורים העביר מאות אלפי אסמסים לשפרה. מישהו גם רשם שהיה רשום בעיתון שהמשפחה של שפרה מחו"ל העבירה 200000 אסמסים לשפרה. היה רשום שהם בעצמם הודו בזה. בקיצור למי שיש יותר כסף אז הוא זה שקובע מי יצליח במשחק ונסה ואינה הצליחו ?

balbala5

New member
נו ובשליטת מי נמצאים כל הבנקים במדינה ?

תושבי סביון כמובן ,כפר שמריהו וקיסריה.

למעלה