רגע לפני הגמר - מה הרגע הכי יפה ב"אח הגדול"?

דנה1982

New member
לצערי לא ראיתי את זה

אני מאוד מקווה שישדרו את זה מחר במשדר המרכזי. מהתגובות כאן נשמע שזה אחד הרגעים הכי מרגשים. מתה לראות!!

DANAAJ

New member
זה קטע שחבל על הזמן מרגש אפילו לצינ

לציניקנים שיש כאן בפורום...וגם אם אני אוהב את יוסי ועינב ואני יודע שאת את שיפרה. לא תוכלי לראות בלי להזיל דימעה וזה שווה הקלטה.

דנה1982

New member
אני בטוחה!

כל פעם שהוא דיבר על ורד או שהודה לאח הגדול על הקרבה שנוצרה בינו לבין הבת שלו בכיתי... אני בוכה מכל שטות... מתה לראות את זה. אם יש למישהו הקלטה או יודע אם זה ביוטיוב, אני אשמח לראות.

DANAAJ

New member
את יודעת מה אני הכי אוהב אצלך: זה

שלמרות שאת מעריצה את שיפרה וזה לשיכולך לא מפריע לי.את יודעת לפרגן גם לצד השני הלוואי וכולם היו עושים כמוך זה מוכיח רמה. ועכשיו אני שמעריץ את יוסי בדם לא הקלטתי ואמת שהייתי בדרכי לישון זה היה בסביבות השעה 02:30 אם אני זוכר נכון והפעם אני יקליט לא רוצה לפספס. תנסי לשאול משום שהעלנו את השאלה בפורום ואף אחד לא הגיב. כלומר ראו אבל לא הקליטו. שבוע וערב טוב .

מיקי 56

New member
בלי ספק זה היה קטע מרגש

ובהחלט הערצתי את עינב על דבוקתה במשימה לאורך כל המשימה היא ושפרה התנהלו מצוין . והיה בעיני קטע מפחיד ששחר כימעט הרים את שפרה עם המיטה לחפש את הקרמבו

דנה1982

New member
מכל ההתרגשות שכחתי לחזור לכאן ולהגיד:

שראיתי בפרק את הקטע שם שיר הערש וזה באמת היה מקסים!! כמובן שאחרי הבכי הגיע הצחוק כשהוא שר "נו נו נו נו נו" כי לא ידע את המילים ועינב צחקה שהוא לא יודע את המשך השיר. היה שווה לחכות :)

צאטמן14

New member
יש לי הקלטה רק פס קול לצערי

אני אעלה את זה ,מהערב אחרי שפיספתי קטע כזה אני מתחיל להקליט ווידאו

DANAAJ

New member
הלוואי עניתי על זה כבר הנה שוב היית

י כבר בדרך לישון כשראיתי את זה. לא היה לי כח לקום מהמיטה ולתכנט את הוידאו זה היה בערך 02:30 מי חשב שיוסי יתן הצגה כזאת אבל בטח זה ישודר ואז בטוח אקליט את זה. שבוע וערב טובים

הכי מגניב- משימת ההתעלמות - העזים

סבלימינל הנחש הישיבה על העוגה- מצחיק אש! אבל הכי מגניב שהבובליל נכנס בזכוכית הרג אותי מצחוק

שי מדבר מול ליאון על תולי חתלתולי וליאון בוכה

זה הצחיק אותי, לא יודעת למה, אולי כי אני לא סובלת את ליאון (לא שאת שי כן, אבל התגובה של ליאון היתה פטתית ומוגזמת).

DjXtrem

New member
וואי יש הרבה

הצפרדע ממשימת ההתעלמות הרג אותי הסוטול סוטול (איך לא) ההדחה של ערן (זה היה שיא הכיף) ויש עוד מלא אבל אין לי כח לפרט

למעלה