יצא 528 סוף סוף

Noam Raby

New member
s ever, today was a vicious struggle ../images/Emo58.gif

נדמה כאילו עברו שנים.... T_T מגלאן ממש מגניב ומצחיק, מעניין איך הוא משתמש בכוחות שלו בקרב. נראה שכל הTHEME של אימפל דאון הוא גהנום איתו, עם הסגן המרדן שלו וכל העיצוב והמפלצות. וסוף סוף רואים את ג'ינבי. מעניין מה הסיפור שלו. הוא מסכיר לי סמוראי משום מה, ומזכירים משהו עם כבוד. הפרקים חוזרים להיות כל שבוע שוב?

JeeChan

New member
איזה פרק טוב T_T ../images/Emo58.gif

היה מצחיק הקטע עם כל הרעל XDD קצת מוזר לי שלופי היה צריך להשתמש במתקפות הכי חזקות שלו ברמה 2 X_X מה יקרה הלאה. למרות שזה דרך טובה בשבילו להתחזק ^^ מצחיק שעכשיו הצטרף אליהם מספר 3 [לא זוכר את שמו T_T]. ג'ינביי נראה גאר ברמות O_O

Winged Serpent

New member
פרק מגניב, אם כי ../images/Emo58.gif

היצור עם האלה די מעצבן כבר. וזה לא מפתיע שלופי השתמש בגיר 3 כבר בקומה 2, אני לא חושב שדברים מסודרים באופן פרופורציונלי במיוחד שם. מה שהכי אהבתי זה היחס של אייס לג'ימביי.

pokegirl

New member
ג'ינבייייי!! :}~~~ ../images/Emo58.gif

פרק שווה, במיוחד הסוף
אני מקווה שמיסטר 3 יעניק לנו כמה רגעים איכותיים.

De-Panther

New member
../images/Emo58.gif אם כבר מדברים עליו, אז אותי מעניין..

איזה חבורה לופי יאסוף עד שיגיע לאייס וג'ינביי אני לא ממש זוכר את 3, אני רק זוכר שממש לא אהבתי אותו. למרות שהוא זכור לי כדמות מצחיקה

pokegirl

New member
זה היה ההוא... ../images/Emo58.gif

עם השעווה, מגעיל במיוחד. עם מיס גולדן ויק, הציירת. באי ליטל גארדן, עם שני הענקים. היו קטעים טובים במיוחד שמה, כשלופי בעט בו מתוך אינסטינקט, ושזורו חתך לעצמו את הרגליים... כמעט? XD

De-Panther

New member
הבעיה היא, אם אני אחזור לקטע הזה, אני בטח כבר

אמשיך מחדש עד לאיפה שאני נמצא עכשיו

למעלה