פרק 527

פרק 527 ../images/Emo58.gif

יאא איזה פרק טוב ;-; מי היה מאמין שתהיה משמעות לצמיד?! אבל אולי היינו צריכים לחשוד בו, כי בד"כ אין התייחסות לשטויות שלובשים בכל סאגה. לופי היה חמוד מתמיד עם התגובה שלו לבאגי על הצמיד, וכמובן שההתנגשות בקיר של באגי אחרי זה היתה מצויינת XD הדרך שבאגי הלך בה על הקוצים היתה גאונית! גם ממש אהבתי שהסבירו איך הוא עף ומה החוקים של הכח שלו. וזה שהוא ראה כמה לופי התחזק היה אפילו יותר טוב D: השומרים מתחילים להבין שיש עוד מישהו ביחד עם באגי.. מעניין מה יקרה אם וכאשר יזהו שזה לופי, כי הם יודעים שהוא לא אמור להיות בכלא, אז יכולים להבין למה הוא שם ומה הוא מנסה לעשות... נקווה שהם יגלו את זה רק לקראת הסוף <.<; אימפל דאון נהיה מקום מלבב יותר ויותר מרגע לרגע
מעניין איזה דברים יהיו בקומות שמתחת. ואם מדברים על הקומות שמתחת- יש שם את מר 3!!!! D: אם הראו לנו אותו, בטח הוא יעזור להם D: כנראה שבאמת כל קומה לופי יאסוף איתו מישהו שאנחנו מכירים. קומה ראשונה זה היה באגי, שניה זה מר 3, שלישית ורביעית זה בטח יהיה מר 1 ובון קליי
וקומה רביעית זה בטח קרוקודייל D: קומה חמישית בטח יהיו אייס וג'ינבי 3: יאאא זה הולך להיות כל כך טוב X3 אבל למה שבוע הבא שוב אין פרק ;; זה כזאת התעללות T.T

וואו, ועוד משהו ../images/Emo58.gif

זה גאוני שיש שם את מר 3, כי הרי הוא יכול לעשות שעווה בצורה של כל מפתח אפשרי! עכשיו בטוח שהוא יצטרף אליהם. מדהים איך אודה מתכנן דברים מלפני איזה אלף שנה ם.ם;;;

Noam Raby

New member
פרק לשנה החדשה! ../images/Emo58.gif

איכס מר 3. אולי הרע כי מעצבן, אחרי ואפול. באגי מתגלה כיעיל מאד עם כמה טריקים מגניבים אבל בסופו של דבר הוא עדיין מתחמק יותר ותוקף פחות. שיגיעו כבר לאייס, ונראה אקשן כמו צריך.

אהההה>< ../images/Emo58.gif

זה כזה אדיר אם הוא עכשיו מתחיל לחבור כוחות עם אויבים ותיקים. ממש 3> והמקום הזה בטח מלא בדברים מפתיעים, ולדעתי יש מעבר לקומה החמישית ^_^ מעניין איך שאר הצוות הולך להתחבר לכל העסק הזה, די קשה לראות את זה XD ולמה אין פרק בשבוע הבא? ;__;

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifבהחלט פרק שווה. עכשיו אני מחכה לפרק..

הבא עוד יותר לגמרי שכחתי מהצמיד ההוא. באגי דרמטי. לופי חזק. 3. מעניין את מי עוד נפגוש. ומעניין אם סבא שלו יהיה בתא של אייס כשהם יגיעו

JeeChan

New member
יו זה היה פרק כזה כיפי ../images/Emo58.gif

כזה היה כיף לראות את האינטרקציה שוב בין לופי לבאגי ;-; ואיך באגי עם השטויות שלו לגבי אוצר. ממש הפתיע אותי שלצמיד היה משמעות O_O. ומסכים לגבי החלק של איזה נחמד שהסבירו את הכוחות שלו, ואת הלוגיקה סוף סוף. אימפל דאון זה מקום כל כך מעניין, זה מעניין לראות איך הממשלה כל כך אכזרית כלפיי אסירים, שאני מוכן להתערב שהרבה מהם לא עשו דבר כדי להגיע לשם, חוץ מעצם היותם פיראטים [זה לא בהכרח אומר שהם שדדו אנשים או רצחו], לפחות במפלס הראשון. לופי חמוד תמיד עם הקטע של חוסר פחד, "אף אחד לא יעז לרדת לקומה 2" *קופץ* XD איזה מגניב יהיה באמת אם כל קומה הוא יאסוף אנשים ;-; ואוף ממש מסקרן אותי עכשיו מה יש בקומות מתחת לחמש T_T רוצה עוד פרק ;; אודה דיי להיות גאון T_T

pokegirl

New member
פרק נחמד ביותר... ../images/Emo58.gif

מעניין אותי אם באמת יש עוד קומות מעבר ל-5, ואם יש, עוד יותר מעניין אותי לדעת מי נמצא שם...

pokegirl

New member
האמת גם אני תהיתי לעצמי...

עשיית בדיקה קלה ולא מעמיקה ושמתי לב שזה איפשהו אחרי ת'רילר בארק.

אחרי ת'רילר בארק ../images/Emo58.gif

פרונה הרי העבירה אל הספינה שלהם את כל הזהב שלה ואז קומה העלים אותה. אז נאמי התלהבה מהזהב, נתנה חלק ללולה (אחרי שהיא גילתה שהיא לולה) והסכימה ללופי לקחת את הצמיד הזה שהוא מצא בערמה.

למעלה