פרק 526

pokegirl

New member
../images/Emo58.gif פרק 526 ../images/Emo58.gif

פרק מגניב XDDD הבחורה הזאת מהשומרים, דומינו, ממש הרגה אותי, איזה פוזה סגגג והאנקוק ממש חמודה. ממש אהבתי את הקטע שבחורה מאוהבת, לא משנה כמה היא כלבה ובועטת בגורי חתולים וגורי כלבי ים, היא עדין בחורה מאוהבת
לופי בכלל מגניב שם, אבל חבל שהוא נחשף בסופו של דבר. ממש אין לי כח לבאגי, אף פעם לא אהבתי אותו...

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifאחד הפרקים היותר שווים. סוף סוף יש...

אקשן כמו שצריך דווקא נראה לי שבאגי השתנה קצת. אני לא אהבתי את הדמות שלו בהתחלה, אבל עכשיו הדמות שלו לא כל כך מעצבנת. יהיה מעניין לראות שיתוף פעולה בינו לבין לופי והנקוק אחלה דמות. אני מקווה שיהיו עוד סצנות שלה בפרקים הקרובים

pokegirl

New member
עכשיו הדמות שלו לא כל כך

מעצבנת? בקושי ראינו שניה וחצי ממנו XD

Noam Raby

New member
../images/Emo58.gif

סוליד סנייק לופי! XDD פרק מעולה. העמוד שער מדהים. ובכלל הכל מגניב. מענין לדעת איך לופי ובאגי ישלבו כוחות כדי להגיע לאייס. אולי הנקוק תעזור. ושישחררו את כל האסירים כדי לעשות באלגן. XDDDDD

pokegirl

New member
ובכלל עם ../images/Emo58.gif

ג'ינביי שם, שדאג לבריחה ~ההיא~ מהכלא, שבה שוחררה גם האנקוק והיתר, בכלל יהיה שמח D:

pokegirl

New member
רגע נפל לי אסימון פתאום! ../images/Emo58.gif

נאמר לנו שג'ינביי, קרוקודיל ואייס שם... אייס ברור למה הוא שם, קרוקודיל כשל, אז ברור למה גם הוא שם... אבל ג'ינביי? הוא שיצ'יבוקאי, מה הוא עושה בכלא פתאום? (הרי מן הסתם הבריחה מהטנריוביטו היתה עוד לפני שפגשנו את ארלונג [ע"ע סיפור הקעקוע], וארלונג הוא זה שמספר לנו שג'ינביי הוא שיצ'יבוקאי, וידוע לנו שהם נפרדו כי הוא נהיה אחד. אז זה לא יכול להיות שבגלל זה הוא בכלא). מעורר תהיה, לא?

Noam Raby

New member
זה כמו אופרת סבון עם מליון דמויות,

רק עם סופר פאוארס וקראק. XD

De-Panther

New member
הו! משום מה תמיד הייתי בטוח שארלנוג הוא אחד..

מהשיצ'יבוקאיז(או איך שלא קוראים להם) לא ממש התעמקתי בזה. עכשיו הכל ברור יותר

pokegirl

New member
ג'ינביי הוא ../images/Emo58.gif

שיצ'יבוקאי, איש-דג. לראשונה אנחנו שומעים עליו בסאגה של ארלונג, כשארלונג מספר לנו שהוא היה בצוות של ג'ינביי.

Noam Raby

New member
ג'ינביי בכלא כי לא הסכים לצטרף למערכה

נגד וואיטבירד. סנגקו אמר את זה לפני כמה שלושה ארבעה פרקים. וזה יהיה מטורף לחלוטין אם גם הוא יצטרף לצד של לופי. שני שיצ'יבוקאי איתו, עוד חמישה להעביר. הדרך ללהיות מלך הפיראטים מתחילה להסלל! XD

pokegirl

New member
אה... ../images/Emo58.gif

רגע תזכיר לי באמת, אני זוכרת שלהאנקוק הם אמרו שישלל ממנה המעמד כשיצ'יבוקאי אם היא לא תבוא, אז למה הוא נכלא? (אם אפשר, תן לי מספר צ'פטר או משהו
) ולא רק שהאנקוק בדוק תעזור לו, גם ג'ינביי בטח יעשה שם בלאגן לא קטן. ואם כמו שזה נראה, גם קומה שייך לתנועת המרד של דראגון (או משהו בסגנון), אז בכלל יהיה שמח XD ולך תדע מה עם יתר השיצ'יבוקאי...

Noam Raby

New member
פרק 523, עמודים 10 ו 11

מעניין אותי לדעת אם ג'ינביי אכל מהדביל פרוט (סביר מאד, או שהוא חזק פיזית ברמה שלא תאומן כדי להתקבל לשיצ'יבוקאי). אם הוא כן אכל, איך היותו איש דג מתערבב עם החולשה למים. O:

pokegirl

New member
זה נשמע לי ממש טיפשי

אם ג'ינביי אכל דביל פרוט, מעצמם העובדה שהוא איש דג, וזה יהיה די מפגר, אבל לך תדע... גם מיהוק, עד כמה שידוע לנו, לא אכל דביל פרוט. זה גם מתישב יפה עם הדו-קרב שלו עם שאנקס, ואני בספק שהוא היה ממהר לאכול פרי, שהיה מוציא את היריבות ביניהם מאיזון (והרי שאנקס, עד כמה שידוע לנו, מתנגד נחרצות לאכילת פרי). ותודה על ההכוונה לפרקים :>

Noam Raby

New member
נכון, שחכתי ממיהוק לגמרי.

צריך יותר מידע על דמויות רקע בעולם.

JeeChan

New member
לגמרי O: מיהוק כל כך כל כך מגניב ;;

מפחיד לחשוב מה היה קורה אם הוא היה אוכל דביל פרוט, היה חזק עוד יותר וזה כבר מפחיד X_X

De-Panther

New member
אנשי דג הם באופן טבעי חזקים יותר. אז הם לא...

צריכים דביל פרוט

למעלה