קייטלין אוהאשי שוב חורכת את המרשתת עם תרגיל מרהיב

trilliane

Well-known member
מנהל
קייטלין אוהאשי שוב חורכת את המרשתת עם תרגיל מרהיב

בעונה הקודמת היא הפגיזה עם תרגיל מייקל ג'קסון, הפעם זו מחרוזת רטרו/מוטאון שמשלבת כמה וכמה שירים. קייטלין כבשה את השופטים והצופים באנרגיות המטורפות ובשמחת החיים שלה, שאבדה ונמצאה מחדש. היא קיבלה 10 על הביצוע הזה והסרטון נעשה ויראלי במהרה.

אני אוהבת את הכוריאוגרפיות של מיס ואל ואני אוהבת בעיקר את הבחירה בשירי פופ אהובים, רוב המתעמלות במכללות בוחרות בכל מיני שירי מועדונים עכשוויים די מבאסים... (וסתמיים מאוד בעיניי) ופתאום כשמגיע רצף קלאסיקות כזה, אי אפשר להישאר אדישים. זו מוזיקה סוחפת וקייטלין מוציאה ממנה את המיטב.

trilliane

Well-known member
מנהל
גם הוא נהיה ויראלי (אבל אז זה קרה לקראת סוף העונה)

trilliane

Well-known member
מנהל
מיס ואל נותנת להן דמויות לגלם; קייטלין היא הג'קסון השישית

K ג'קסון. בתוך המחרוזת שלה אפשר לשמוע קטע קצר מההקדמה ללהיט הראשון של החמישייה, שיר קסום ומופלא עם כוריאוגרפיה הולמת משלו.

trilliane

Well-known member
מנהל
קייטלין ומיס ואל מתארחות בתוכנית "בוקר טוב אמריקה"

trilliane

Well-known member
מנהל
בריאיון הן מדברות על התקופה שסבלה מדימוי גוף והפרעות אכילה

כשהייתה מתעמלת עילית והחלה להתבגר, משבר לא פשוט שעובר על מתעמלות רבות כשהגוף שלהן משתנה ומתפתח, במיוחד אם הן נמוכות ולא מאוד רזות. קייטלין הייתה אז אומללה מאוד וממש לא חייכנית ושמחה כפי שהיא היום; בבלוג שלה היא שיתפה בגילוי לב מה עבר עליה, וגם קריינה בקולה את הסרטון הזה:

trilliane

Well-known member
מנהל
לאחר שסחפה את כולם, אנשים לא נשארים אדישים... למשל:

trilliane

Well-known member
מנהל
העשר המושלם

אגב, שון, רואים שאת לא עוקבת אחרי התעמלות מכללות, ציון 10 הוא לא כ"כ נדיר... (ודאי שלא בנבחרת חזקה כמו UCLA, או אם את מתעמלת-על כמו מגי ניקולס). קייטלין כבר קיבלה כמה עשיריות בקריירה, בין היתר על התרגיל בעונה הקודמת. במפגש המרובע האחרון באנהיים בסופ"ש הקודם (זה שבו היא קיבלה העונה 10, כבר במפגש השני מתחילת העונה!) גם חברתה לנבחרת קיילה רוס (המהממת) קיבלה 10 (במקבילים).

trilliane

Well-known member
מנהל
פנג פנג לי (בדימוס) מתחזקת ולוג ומסכמת את חוויית המפגש שלה

אגב מתעמלות-על שקוטפות עשיריות...

trilliane

Well-known member
מנהל
נייל וילסון, מתעמל בריטי אולימפי, מנסה לחקות את התרגיל...

למעלה