לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72537,253 עוקבים אודות עסקים

פורום התעמלות ואקרובטיקה

בשעה טובה ומוצלחת הוקם בית לכל חובבי ההתעמלות. הפורום מיועד למתעמלים בעבר, בהווה ובעתיד, למאמנים, לשופטים, להורים למתעמלים ולכל מי שמתעניין בתחום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התעמלות ואקרובטיקה

בשעה טובה ומוצלחת הוקם בית לכל חובבי ההתעמלות. הפורום מיועד למתעמלים בעבר, בהווה ובעתיד, למאמנים, לשופטים, להורים למתעמלים ולכל מי שמתעניין בתחום.

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'US - אליפות ארה"ב בהתעמלות'
US - אליפות ארה"ב בהתעמלות
<< ההודעה הנוכחית
18/08/2018 | 14:41
7
32
טוב אז אליפות ארה"ב החלב בה משתתפות כל הסניוריות ככהכנה לאליפות העולם וכחלק מתהליך הבחירה של נבחרת ארה"ב

האליפות נמשכת יומיים ומתקיימת השנה ב נורט' קרולינה.
כמו שראינו בUS CLASIC  מלפני ששלושה שבועות גם כאן רב הבנות הגיעו מוכנות

סימון ביילס נתנה הופעה כהרגלה. לראשונה מאז שיטת הניקוד החדשה מתעמלת רושמת ניקוד מעלרף 60 הנק,
60.1 בקרקע יש לה תרגיל בדרגת קושי של 6.7 שהיא דרגת הקושי הקבוהה ביותר שנצפתה מאז ריו .
סימון נתנה ציון טוב בקרקע אולם יצאה פעמים מהמשתח ועל כך הורד לה 0.6 מהציון ועל אף זאת סיימה במקום הראשון על הקרקע בסוף יום התחרות הראשון אפשר לראות את הפס הראשון שהו דאבל דאבל בגןף ישר בעל הדרגה הגבוהה ביותר כיום על הקרקע דרגת קושי I  שהוא בוצע כמעט מושלם. על הקורה היא היתה יציבה כהרגלה וקיבלה 15.2 עם הברני , שלושה סיבובי וולף (אחד יותר לעומת ריו) ולסיום סיימה עם צוקהרה או עם שתיסלטות ובורג
במתח היא עשתה יחסית תרגיל נקי אומנם הרבה פיספוסים קלים אבל ציון לא רע יחסית. ובקפיצות ראינו את סימון במצס יותר טוב ממה שהיתה בו בריו ציון גבוהה של 15.6 על קפיצה ראשונה 15.45 על השניה

שניה סיימה מורגאן הורד שהלכה על תרגילים נקיים יותר והורידה בדרגות הקושי שלה לא היו פיספוסים תרגילים נקיים ממה שראינו אותה בתחרויות קודמות ובמיוחד בקרקע שם סיימה 3 ו שניה בקורה אחרי סימון

שלישית ריילי מקאסקר - יחסית תרגילים נקיים שלישית בקורה ושלישית במתח  

רביעית והפתעת הערב - גרייס מקאלום - תריגלים סבירים בעיני אבל יציבה

חמישית - טריניטי תומאס שציפיתי לה גדולות אבל כנראה ולא נראה אותה עוד הרבה אם לא תצליח להכנס לנבחרת ארה"ב , היא התחייבה לפלורידה גייטור וכנראה נראה אותה בעונת המכללות הבאה
שישית- שילה ג'ונס אומנם תריגלים נחדים והיא מבצעת אותם בקלילות שהינו רואים מגבי דאגלס אבל עדין לא מבריקה במיוחד נראה אולי תצליח להפתע כמו גבי

המאכזבות של הערב:
רייגן סמית' שנחשבה להבטחה הגדולה בנבחרת אחרי שהייתה מחליפה באולימפיאדת ריו - חוזרת מפציעה ורואים זאת בתרגילים שלה פיספסה רבות ביום הראשון במתח עם הפסקות תרגיל ת בקרקע ביצועים לא מושלמים ואף על הקורה התרגיל החזק שלה פיקששה
מרגזיטה פרייז'ר - שהייתה הבטחה נוספת מבינה זאת עכשיו שיהיה לה קשה מאוד להכנס לנבחרת ארה"ב ועל כן התחייבה לUCLA למרות שהיא עדין מנסה את מזלה ובכך ראינו את ג'ורדני וויבר על הקווים  כנראה בתור המאמנת שלה לעתיד על הקרקע במכללות.

ג'ורדן צ'יילדס שגם כאן ראיתי הבטחה גדולה אבל כנראה זאת לא תממושש היא מצויינת על סוס הקפיצות וכיום מדורגת שניה לביילס בארה"ב בקרקע שהוא התרגיל החזק שלה היא פישלה בענק

נראה מה יהיה עם אמה מלאבוייו ו אוקאלי שהרבה זמן לא ראיתי אותן מתאמנותץ

להלן הקישור ופרשנות של ה NBC
https://www.youtube.com/watch?v=OIJe8fQw7Wo&index=...

התעמלות ואקרובטיקה >>
לצפיה ב-' על הסקירה, טרם קראתי (כי עוד לא צפיתי).'
על הסקירה, טרם קראתי (כי עוד לא צפיתי).
18/08/2018 | 20:34
2
18
השידור של NBC הועבר גם חי?
התעמלות ואקרובטיקה >>
לצפיה ב-'תודה; כפי שחשבתי, השידור החי הוא לא של NBC אלא שידור נקי'
תודה; כפי שחשבתי, השידור החי הוא לא של NBC אלא שידור נקי
20/08/2018 | 04:33
11
מהאולם, בלי העריכה והפרשנות שלהם... ואני לא נהנית לצפות כך בתחרויות, לכן ויתרתי עליו ואמתין שיעלו את השידור מהערוץ האולימפי (האמריקני).

הסרטון המוטמע הוא ה-International Feed שצירפת לעיל. כדי להטמיע סרטון בהודעה צריך ללחוץ על "וידאו" בתחתית חלונית הכתיבה, ולהדביק שם את כתובת הסרטון.
התעמלות ואקרובטיקה >>
לצפיה ב-'מצרפת את הסרטון מוטמע + הערות על ערב התחרות הראשון של הנשים'
מצרפת את הסרטון מוטמע + הערות על ערב התחרות הראשון של הנשים
20/08/2018 | 03:40
2
17
סימון ביילס מלכה, לא רק סיימה ראשונה בקרב רב (אחרי שתי יציאות כפולות מהמשטח) בפער עצום של מעל 3 נקודות מהמקום השני (מורגן הרד) היא סיימה ראשונה בכל המכשירים! אין דברים כאלה. בארה"ב הבנות שנהנהו מסיכוי בשנה האחרונה יחזרו לחסות בצילה של סימון. המצב לא קל יותר למתעמלות בכל העולם לראות אותה ולהבין שיוכלו לנצח אותה רק אם היא תפשל מספיק (ע"ע סנה ויברס). סימון 2.0 שוב בליגה משלה, מתחרה בעצמה, והתחרות שלה לנַצח או להפסיד... 

עם זאת היא לא נראתה לחוצה, להפך: נראה שהיא נהנית מאוד, ובניגוד ל-US קלאסיק מלפני שלושה שבועות, הפעם היא נראתה חייכנית ומרוצה, במיוחד אחרי תרגיל המקבילים המוצלח. גם הקפיצות שלה היו פשוט מעולות, קרובות למושלמות. רוב המתעמלות בעולם לא מצליחות לנחות כך אחרי קפיצות קלות בהרבה... והיציאות בקרקע הן סתם טעויות מטופשות (שלא פגעו בדירוג שלה כלל, כאמור) ואיכשהו נראה שזו הייתה התמה של הערב, כמעט כולן יצאו מהמשטח. אולי צריך פשוט להגדיל אותו? (בשלב מסוים תהיתי אם זה גודל תקני והם סגורים על זה שאף אחד לא פישל במדידה).

אגב, חיבבתי את בגד הגוף שלה, שחור עם זהב, צבעים של אלופה... החמיא לה מאוד, היא נראתה מצוין מכל הבחינות. את הכמות המטורפת של אבני החן המשובחות אהבתי פחות, אבל אני מבינה שבארה"ב זה צו השעה לנצנץ למרחקים... שיהיו בריאות.

אם הזכרתי את הצל הכבד שמטילה סימון על הענף, אחת המתעמלות שוודאי אוכלת את הלב לא מעט היא רייגן סמית'. אחרי שפספסה בקטנה את הנבחרת לריו 2016 ונסעה רק כמחליפה (לדעתי בצדק, היא עוד לא הייתה אז מתעמלת בשלה דיה), 2017 הייתה אמורה להיות השנה שלה, בהיעדרה של סימון. היא התחילה טוב, ממש כמתוכנן – זכייה בגביע אמריקה (אמריקן קאפ) ובאליפות ארה"ב, עלתה ראשונה לגמר הקרב רב באליפות העולם... ואז בחימום נפצעה בקרסול והסיכוי (הטוב מאוד) להיות אלופת העולם נגוז . אין לי ספק שכאב הלב לא קטן מכאב הפציעה שהיא סוחבת עד היום.

לדעתי היא עשתה טעות שלא עברה ניתוח והמשיכה להתעמל על קרסול פצוע (אחרי ההחלמה הראשונית, מן הסתם). רואים אותה מתחרה כשהוא חבוש בטירוף, יש להניח שהיא סובלת מכאבים... (כך אמרו גם נסטיה וטים). בלי טיפול או מנוחה הוא לא ישתפר, ויש לה עוד שנתיים לסחוב כך... להערכתי היא הפכה את עצמה להימור מסוכן מאוד (עבור מי שקובעים את הרכב הנבחרת).

ערב התחרות הראשון לא האיר לה פנים והיא פישלה (יותר או פחות) בכל המכשירים. בנבחרת שכוללת ארבע בנות בלבד, ובהנחה שביילס לא תיפצע חו"ח , עם כל הכישרון מסביב והצעירות שעוד יצטרפו בשנתיים הקרובות, זה לא נראה מעודד. לזכותה יש לציין שהיא נראית קצת פחות ילדותית (הגיל, הניסיון ואולי גם הכאבים עוזרים) אבל האיפור נורא ובגד הגוף כעור להחריד ואני עדיין לא נהנית לראות את ההתעמלות שלה. צר לי עליה, באמת, אבל לא אצטער אם תפרוש, היא לא תחסר לי.

ריילי מקסקר, סוף סוף לא פצועה, נראית פשוט מהמם . מהמתעמלות החינניות והקלסיות, פחות כוח מתפרץ ויותר קווים ארוכים. בקיצור, מזכירה לי קצת את נסטיה ליוקין, אבל עם גוף הרבה יותר יפה בעיניי. ואני דווקא הייתי תמיד בעד שון ג'ונסון ואני חולה על סימון, כי איך לא, אבל מקסקר עושה לי את זה בענק. זה נשמע שטחי להתרכז במבנה הגוף, אבל התעמלות, כמו מחול, היא עבודה עם הגוף, למראה ולהחזקת הגוף יש חשיבות בכל תנוחה ותנועה. עם גוף כזה והחזקת גוף מוקפדת ואסופה, כל תנועה שלה נראית פצצה. רכות ועונג של בלט, סגנון שנדיר לראות במתעמלות האמריקניות. בקיצור, אני נהנית לצפות בה, כל תנועה שלה מצטלמת נפלא (ומוזיקה מצוינת בקרקע!). אהבתי גם את הבחירה בבגד גוף כחול, צבע רגוע, עיצוב סולידי והתאמה של האיפור. קלאסה.

לעומתה ג'ורדן צ'יילס היא מתעמלת שאני לא נהנית לראות. יש בה משהו קצת מגושם וכבד. היא נראית טוב בקפיצות, פחות במכשירים האחרים (בעיקר על הקורה).

מורגן הרד חמודה מאוד, ואני נגנבת ממתעמלת ממושקפת (אלופת העולם!) אבל היא פחות מלהיבה אותי. אהבתי יותר את תרגיל הקרקע הישן שלה, המוזיקה הייתה מוצלחת וגם הכוריאוגרפיה. בסה"כ תחרות סולידית מבחינתה, וסחתיין עליה שהצליחה לסיים שנייה אחרי סימון ביילס. זה לא היה מובן מאליו.

טריניטי תומס מוצאת חן בעיניי, ומה שמגניב בה הוא שהיא גם קופצת למים! ענף שהחלה להתחרות בו בביה"ס, ככה בשביל הכיף, בשנה האחרונה. תמיד תהיתי אם יש מעברים כאלה בין ענפים (ואיך ייתכן שאין יותר) והנה, יש! נסטיה דיברה איתה על זה, ושאלה אותה אם לא מבלבל אותה להיכנס עם הראש במקום לנחות על הרגליים... היא סיפרה לה שזה מבלבל בהתחלה והיא התרגלה מהר, ולמעשה הקפיצות עזרו לה לפתח מודעות טובה יותר באוויר לברגים ולסלטות שלה. win-win!

מרגזיטה פרייז'ר – מתעמלת מסקרנת שלא הכרתי. אני אוהבת את איך שהיא נראית ומתנועעת, ואחלה עיצוב של בגד הגוף. הסיפור שלה אפילו מעניין יותר: היא לא רק התחייבה ל-UCLA, היא כבר ממש פרשה מעילית והתכוננה למעבר ל-UCLA. אבל אז (בצעד שלא היה כמותו בהתעמלות האמריקנית עד היום) התקשר אליה טום פורסטר, המתאם החדש של הנשים (שמחליף את ואלרי שהחליף את מרתה) והציע לה להשתתף בתחרות לקראת אליפות העולם. היא התלבטה קצת והשיבה בחיוב, ואז הייתה צריכה לחזור להתאמן, אבל היא כבר עזבה את המועדון שלה והייתה עם רגל בדלת לקראת המעבר ל-LA...

בסוף היא חזרה קצת להתאמן במועדון ואז, ממש החודש, עברה ל-UCLA, כי אימוני הנבחרת למתעמלות החדשות מתחילים כבר באוגוסט, כדי לעזור להן להתאקלם ולבצע את המעבר מהתעמלות עילית (או רמה 10) להתעמלות מכללות. נוצר מצב שהיא כבר לא הייתה במועדון הישן שלה, ולכן כריס וולר וג'ורדן ויבר המאמנים שלה מ-UCLA (שניהם, אגב, גם מתעמלים אולימפיים בעברם), הם אלה שבאו איתה לתחרות.

זה מצב די נדיר (ואולי תקדימי?) של מתעמלת שבעצם כבר שייכת רשמית לנבחרת במכללה אבל עדיין מתחרה עילית בארה"ב. היו מקרים של מתעמלות שהתאמנו במכללות לקראת עילית, אבל למיטב ידיעתי לא כאלה שייצגו את ארה"ב (למשל טוני אן ויליאמס שייצגה את ג'מייקה בריו) ואלה שכן רצו לחזור לעילית עשו זאת בתום המכללה (למשל אנה לי) או לקחו הפסקה מהמכללות ואחריה חזרו (למשל ברנה דאוול).

בקיצור, יש כאן מצב חריג של פרגון הדדי – המתאם החדש שמפרגן למתעמלת שכבר פרשה, המועדון הישן שבעצם מפסיד קצת את הקרדיט על המתעמלת, המאמנים במכללה שלוקחים תחת חסותם מתעמלת לתחרות עילית... לא מובן מאליו, אבל יפה. יש כאן צעד חיובי של שילוב טוב יותר בין מכללות לעילית, מצב שבעבר אילץ מתעמלות לעמוד בפני בחירות לא קלות ולעשות ויתורים כואבים. זאת בזמן שאצל הגברים אין בעיה, ומתעמלי מכללות יכולים להתחרות בתחרויות עילית ואף להיות חלק מהנבחרת (במקביל או אחרי), כפי שקורה בענפי ספורט אחרים. המצוקה בהתעמלות היא גילן הצעיר של המתעמלות שגורם להן להבשיל בד"כ בגיל 16–19.
התעמלות ואקרובטיקה >>
לצפיה ב-'סימון ביילס מתראיינת אחרי יום התחרות הראשון'
סימון ביילס מתראיינת אחרי יום התחרות הראשון
20/08/2018 | 03:55
11
מבסוטה, מחויכת, מלאת ביטחון עצמי ומקסימה כתמיד . היא ניסתה קצת להצטנע, אבל זה קצת קשה כשיש לה כ"כ הרבה במה להתגאות... הבהירה שבשל השינויים בחוקה אין מנוס אלא להעלות את דרגות הקושי...

דיברו איתה גם על כך שהיא המתעמלת הראשונה שמצליחה לעבור 60 נקודות מאז שינוי החוקה (אחרי ריו, באולימפיאדה הנוכחית). היא אמרה שהכי מוזר לה שדווקא בקרקע היה לה הציון הנמוך ביותר... היא הייתה מרוצה מאוד מהתרגיל במקבילים, כבר לא מכשיר "חלש" אצלה (לא שהוא אי פעם היה, אבל הכול יחסי) וכמובן מהקפיצות המעולות שלה.

כששאלו אותה מה אמרו לה המאמנים אחרי התרגיל, היא סיננה "לא יודעת, לפעמים אני פשוט לא מקשיבה"... ולמי שתהה, היא עדיין בקשר מצוין עם המאמנת הקודמת (איימי בורמן). לבסוף, כשנשאלה אם יש לה עוד משהו להוכיח לעצמה או לעולם, ענתה בכנות "לא, אין לי מה להוכיח. אני יכולה לפרוש אם בא לי".
התעמלות ואקרובטיקה >>
לצפיה ב-'לורי הרננדס מבדרת את הקהל במהלך ערב התחרות הראשון'
לורי הרננדס מבדרת את הקהל במהלך ערב התחרות הראשון
20/08/2018 | 05:02
10
המנחה הנצחי שיתף אותה ואת אימה במשחק מי מכיר את מי טוב יותר.
התעמלות ואקרובטיקה >>
לצפיה ב-'ערב התחרות השני – קישור לשידור הרשמי של NBC'
ערב התחרות השני – קישור לשידור הרשמי של NBC
23/08/2018 | 23:41
3

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ