בילס חוזרת להתאמן ובענק

ohashi

New member
בילס חוזרת להתאמן ובענק

העלו לפני כמה שעות סירטון חדש של ביילס וחזרה לאימונים
יש לה כמה תרגילים חדשים מגניבים בשרוול שאף אחת בעולם לא מבצעת קיום,

אז קודם כל נתחיל בכך שהיא קצת חוששת ושקצת קשה לחזור למרות שהיא מאוד רוצה לחזור בשביל לא להתחרט בעתיד ולהגיד מה היה אם לא הייתי חוזרת לאולימפיאדה נוספת , יש לה מאמן חדש שאימן בVOGA (באולם שבו נסטיה פטרסון ואליסה באומן והיו מתאמנות) מאמן מצויין.

נעבור לחידושים:
1. קורה- כל האלמנטים שביצעה בעבר כבר קיימים בארסנל שלה בנוסף היא מבצעת את ירידת הסילווש( דבל סלט עם דבל בורג או אפשר גם לקרוא לזה דבל צוקהרה) אם היא תבצע את זה באליפות עולם הקרובה יהיה לנו תרגיל חדש על שמה היא הראשונה לבצע את הירידה הזאת מהקורה
2. קרקע- יש לה פס אקרובטיקה חדש ומגניב עם בורג לפנים ערבית פליקפלאק וצוקהרה - פס קשה ומגניב (הוכנס בגלל החוקה החדשה שמחייבת תרגיל אקרובטי עם הפנים קדימה בתרגיל הקרקע ) בבנוסך עובדת על המורוס דסאל צוקהרה בגוף ישר (מורוס\סקינר ביצו כבר בעבר וכיו יש סרטונים שמורגן הורד עובד עליהם גם)
3. קפיצות חזרה לעשות את האמנאר שתיים וחצי ברגים , וישנו בסרטון ביצוע של שלושה ברגים עם נפילה אבל אני מניח שהיא תנסה לבצע את הקפיצה הזאת לפני צ'אנג שכשלה בקפיצה הזאת באולימפיאדה ובשל כך איבדה את המדליה בקפיצות לצערי
4. מקבילים מדורגים- המכשיר החלש שלה אבל עם כמה שידרוגים חדשים , בכללי היא משפרת את התרגיל שלה ומוסיפה, וון לןאן\קורקינה, שפושניקובה חצי איך שיקראו לתרגיל זה ובנוסף היא מבצעת את ירידת ה פרבצ'נובה שתי סלטות עם שני ברגים דרגת קושי F אם אני לא טועה (קומובה ו טווידל ביצעו אותה בעבר )

יהיה מעניין :

https://www.youtube.com/watch?v=3kV96o5-_0Y

trilliane

Well-known member
מנהל
הקדמת אותי...

סימון מדברת בסרטון על החופשה ועל הבילויים עם המשפחה, על החזרה לאימונים, על הפחדים והחששות שלה, על המאמנים החדשים...

יש לה צמד מאמנים צרפתים (לשעבר) – לורנט לנדי ואשתו ססיל, שניהם מתעמלים לשעבר. הם חזקים במקבילים ואימנו לפני כן ב-WOGA (מועדון שהוציא לא מעט מצטיינות במכשיר), אבל לא את קרלי פטרסון (הם עברו לשם רק ב-2007) וגם לא את נסטיה ליוקין (שאומנה ע"י אביה, ואלרי). הם עבדו עם אליסה באומן (שהזכרת), קייטלין אוהאשי, וכמובן מדיסון קושיאן, אלופת עולם וסגנית אלופה אולימפית במקבילים, חברתה של ביילס לנבחרת (ריו) ובכלל. סימון ציינה שהתייעצה עם מדי לפני ששכרה את שירותיהם ואף הזכירה אותה שוב כ"קנה מידה" (או "רפרנס") לאיכות התרגיל החדש שלה (הם עובדים איתה על תרגיל חדש שישפר את ביצועיה במכשיר ה"חלש" שלה).

ססיל התראיינה לאחרונה להֶסְכֵּת (פודקאסט) GymCastic עם חברתה לנבחרת צרפת אלוויר טזה, מתעמלת נועזת שעל שמה תרגילים בקורה ובמקבילים. ססיל סיפרה שם להפתעתה שסימון ביילס ממש פוחדת מהקורה... ולא רק בגלל הכמעט-נפילה בריו (למען האמת אני זוכרת אותה מדברת על כך בעבר, עוד בזמן שהייתה אלופת העולם המכהנת על המכשיר, ואולי זה משהו שטים דאגט הזכיר). לצערי אני כבר לא זוכרת מה היא עוד סיפרה שם...

ובחזרה לסרטון של ביילס: לא עקבתי אחרי התרגילים עצמם (אני גם ככה לא יודעת לקרוא לרובם בשמות "על שם" או לזהות דרגות קושי
) אבל נהניתי לראות אותה נהנית, ורואים מדי פעם את אשטון לוקליר שהבנתי שעברה להתאמן לצידה, לפחות לעת עתה.

כדאי לצרף סרטונים להודעה דרך האפשרות "וידאו" בתחתית, כך:

trilliane

Well-known member
מנהל
סרטון שמציג את התרגילים והאלמנטים בהילוך איטי עם שמות/הסברים

למעלה