גמר מכללות התעמלות נשים NCAA הלילה!

trilliane

Well-known member
מנהל
NCAA Gymnastics 2018 - Regionals ברגעים אלה ממש

לו"ז וקישורים לצפייה ישירה בבלוג של מריה:
http://mcsmaria.blogspot.co.il/2018/04/ncaa-gymnastics-2018-regionals-schedule.html

לפני כחצי שעה החל המפגש במיניסוטה שבו משתתפת אוקלהומה (עם מגי ניקולס וברנה דאוול) האלופה המכהנת והמובילה העקבית גם העונה, ואיתה קנטקי, דנוור, מיניסוטה, אייווה ואייווה סטייט. אפשר לצפות בו חי כאן:
https://www.btn2go.com/game/ncaa-regionals-at-minnesota

trilliane

Well-known member
מנהל
באופן לא מפתיע הקבוצות החזקות ניצחו כל אחת במפגש שלה

אוקלהומה, UCLA, יוטה, לואיזיאנה (LSU), פלורידה...
&nbsp
לא היה קל לצפות כי חלק מהשידורים היו סגורים, ואפשר היה לצפות רק לפי מכשירים (ובלי פרשנות...) אבל לשמחתי אני כבר מכירה כ"כ טוב את UCLA (ומזהה את המתעמלות אפילו לפי מבנה הגוף...) שבמקרה שלהן הסתדרתי לבד
.
&nbsp
ב-UCLA אף אחת לא עשתה קרב-רב; ניה דניס לא עלתה לקורה, קיילה רוס לא התחרתה בקרקע. החידוש המשמעותי היה חזרתה של מדיסון קושיאן למקבילים! כזכור, קושיאן עברה ניתוח בכתף בקיץ ולא התחרתה בתחילת העונה. בהדרגה נכנסה לסבב בקורה, בהמשך בקרקע, וממש במפגש האזורי הוסיפה את המקבילים (עדיין לא מתחרה בקפיצות). אני מצרפת את סרטון התרגיל שלה (זו האיכות שיש...) בסה"כ תרגיל נקי ויפה (גם אם לא מושלם).
&nbsp
עוד בסרטונים: הניתוח הקבוע של מיס ואל + סרטון "מאחורי הקלעים" של אנה גלן על התחרות האזורית.

trilliane

Well-known member
מנהל
התחרות מזווית המאמנים של UCLA במכשירים: ג'ורדן ויבר בקרקע,

רנדי ליין בקפיצות, כריס וולר במקבילים, מיס ואל בקורה.
העידוד והתזכורות הקטנות לפני כל תרגיל, הצעקות תוך כדי, החיבוקים והמחמאות אחרי...

כיף לראות את הפרגון והכי כיף לראות סוף סוף את הנחיתות באיכות טובה (גם אם לא מדובר בתרגילים שלמים).

trilliane

Well-known member
מנהל
העולות לגמר התאחדות המכללות האמריקנית שייערך בסופ"ש הבא

NCAA National Gymnastics Championships Qualifiers 2018
http://mcsmaria.blogspot.co.il/2018/04/ncaa-national-gymnastics-championships.html
&nbsp
הנבחרות העולות לחצי הגמר הראשון:
לואיזיאנה
UCLA
אלבאמה
נברסקה
ארקנסו
ג'ורג'יה
&nbsp
חצי גמר שני:
אוקלהומה
יוטה
פלורידה
קנטקי
וושינגטון
קליפורניה
&nbsp
בחצי הגמר השני תתחרה בקרב רב אליזבת' פרייס מסטנפורד (במסגרת מתעמלות שהנבחרות שלהן לא עלו לחצי הגמר).
&nbsp
שני חצאי הגמר ייערכו ביום שישי 20/4 במיזורי בשעות מוקדמות יחסית. חצי הגמר הראשון בשעה 20:00 (שעון ישראל), חצי הגמר השני ב-2 בלילה, כלומר שבת לפנות בוקר שעון ישראל.
&nbsp
שלוש הנבחרות בראש כל חצי גמר ייפגשו למוחרת בגמר "סופר שש", שבת 21/4 ב-2 בלילה שעון ישראל (כלומר ראשון לפנות בוקר). אני מקווה שיהיה איך לצפות בשידורים...

trilliane

Well-known member
מנהל
לצערי אין לי איך לצפות ב-ESPN, מצרפת מקבץ סרטוני UCLA מהיום

לפני, תוך כדי ואחרי התחרות..

trilliane

Well-known member
מנהל
ועוד ראיונות של סמנטה פשק אחרי התחרות, גם עם פנג ועם אוהאשי

אגב, רצה הגורל, ושלוש המצטיינות של UCLA – פנג פנג לי, קייטלין אוהאשי וקיילה רוס – הן ממוצא מזרח-אסיאתי (מעורב, אני חושבת).

trilliane

Well-known member
מנהל
מאחורי הקלעים של UCLA בימים האחרונים בדרך לחצי הגמר הראשון

trilliane

Well-known member
מנהל
ומאחורי הקלעים של הגמר, עם קריינות של מיס ואל

trilliane

Well-known member
מנהל
נבחרת UCLA בקליפ סיכום עונה מוצלחת במיוחד

trilliane

Well-known member
מנהל
הנבחרות שעלו מחצי הגמר לגמר שייערך הלילה והמתעמלות הזוכות:

שְלוש הראשונות מכל חצי גמר, סידרתי לפי התוצאות:
Oklahoma: 198.0500
Florida: 197.5875
UCLA: 197.5625
LSU: 197.4750
Utah: 197.1375
Nebraska: 197.0125
https://www.landof10.com/big-ten/20...ps-scores-schedule-results-super-six-saturday
&nbsp
קרב-רב:
Maggie Nichols, Oklahoma: 39.8125
MyKayla Skinner, Utah: 39.7250
Elizabeth Price, Stanford: 39.6750
Kyla Ross, UCLA: 39.6375
&nbsp
מגי ניקולס זכתה בתואר בקרב-רב + מקבילים (ציון 10, עם אליזבת' פרייס) + בקרקע (9.9625 עם קייטלין אוהאשי).
מקיילה סקינר במקום השני בקרב רב + מקום ראשון בקפיצות (9.9375)
אליזבת' פרייס שלישית בקרב רב + ראשונה במקבילים;
פנג פנג לי מקום ראשון בקורה 9.9875.
קיילה רוס סיימה רק רביעית בקרב-רב (וכנראה שנייה במקבילים).
https://www.ncaa.com/video/gymnasti...cs-individual-all-around-finals-oklahoma-utah
&nbsp
מגי ניקולס שולתתת!!!1 כבר שנה שנייה ברציפות ונראה שגם אוקלהומה עומדת לעשות זאת שוב... הן לא ירדו מ-198 נקודות רוב העונה, ו-UCLA אומנם עקפה את יוטה וכבר זמן רב שלישית, אבל לתחושתי שם היא תישאר אלא אם הבנות יצליחו להתעלות על עצמן במיוחד הלילה (ועדיין יהיה להן קשה מאוד לעקוף את אוקלהומה, אולי יסיימו שניות עם הרבה מזל).

trilliane

Well-known member
מנהל
שידור רשמי מלא של חצי הגמר השני (אוקלהומה, פלורידה, יוטה)

trilliane

Well-known member
מנהל
סמנתה פשק מראיינת את המתעמלות המצטיינות של PAC-12 בחצאי הגמר

מקיילה סקינר, טוני אן ויליאמס (שאומנם סגרה ארבע שנים, אבל נשארת לשנה נוספת, אני מניחה שבגלל ההפסקה שלקחה עבור ריו), אליזבת' פרייס, פנג פנג לי, קיילה רוס, קייטלין אוהאשי.

trilliane

Well-known member
מנהל
ויש לנו זוכה!

לצערי לא הצלחתי לצפות חי, מקווה שיעלו את השידור בהמשך היום; אבל צפיתי בסמנתה פשק המאושרת מראיינת את חברותיה לנבחרת (לשעבר) וכן, מתברר שכנגד כל הסיכויים, UCLA הצליחו להתעלות על עצמן ברגע הנכון ולקפוץ מהמקום השלישי לראשון. אני עדיין שואלת את עצמי איך ייתכן שעונה שלמה מתנקזת לגמר אחד, והרי אוקלהומה הובילה כל העונה, עד כמה זה הוגן... אבל ככה זה בספורט, משנה מה קורה ברגע האמת ("money time" כמו שאומרים), אלה כללי התחרות. אני מפרגנת להן ושמחה בשמחתן, הצלחתי לעקוב אחריהן כל העונה (זה עוזר מאוד שהן שייכות ל-PAC12 והם משדרים חי ביוטיוב
, שרק ימשיכו כך
).

trilliane

Well-known member
מנהל
השידור המלא (שעתיים+) טרם הספקתי לצפות בכולו...

מצרפת סרטון נוסף (מעט קצת יותר) לגיבוי.

trilliane

Well-known member
מנהל
התרגיל האחרון ורגע הניצחון + הענקת הגביע

ohashi

New member
סוף מדהים לשנה נחמדה

טוב אז כמה נק' אור שהיה לנו בתקופת המכללות
1. אהובתי הניצחית קטלין אוהשי סוף סוך זוכה בתואר אלופת הקרקע אחרי שביצעה תרגיל מדהים אלמנוים יפים אומנם לא הכי קשים אבל עדין
2. מגי ניקלס - אי אפשר להוריד א העיניים ממנה גם הקושי שלה וגם הביצוע פוט מושלם מזכירה לי את בריג'יט סלואן וזאת רק השנה השניה שלה.
3. האחת והיחידה פאנג פאנג לי בשנת השישי והאחרונה פשוט היתה מושלמת שתי עשיריות בגמר אחד במקבילים ו בקורה זה פשוט מושלם דרגות קושי גבוהות , מקווה שכמו דנושה פראסיס היא תחליט לחזור ולהתרות (דנושה מייצגת את ג'יימקה).

פאנג פאג היא כל הסיפור והיא הביאה ל UCLA את הגביע ופשוט גנבה ל אוקלוהומה את הגביע מהידיים

4. כמה נקודות אחרונות : ברנה דאוול סוף סוף התחלקה בתואר יחד עם אחת המקסימות והמאכזבות של החברות אלכס מקמרטרי,
אליזבט פרייס התחלקה בתואר על המתח סוף סוף היא זוכה גם להכרה פאנג פאנג התחלקה בתואר על הקורה עם ניקלס

אלו היו שני ערבים מקסימים וחוויתיים

trilliane

Well-known member
מנהל
למרבה הצער פנג (בלי אל"ף, זה e ולא a) לא תשוב להתחרות

בשל בעיות הברכיים שלה... לא לחינם היא סגרה עכשיו שנה שישית, היא הרי נפצעה לפני לונדון (ואז לא התחרתה בשנתה הראשונה במכללה) ואחרי שחזרה להתעמל היו לה שאיפות לגבי ריו, אבל אז היא נפצעה שוב (ולא התחרתה עונה נוספת) וזה סתם את הגולל על תקוותיה לשוב לעילית. זו גם הסיבה שהיא מתחרה כבר רק במקבילים ובקורה, מכשירים שבהם יש לה רק נחיתה משמעותית אחת בסוף התרגיל. אבל היא לא מסוגלת לספוג את המעמסה בקפיצות ובקרקע והיא אמרה שהיא מרגישה כבר שהגוף שלה "מתפרק"...
&nbsp
אין ספג שהתעמלות העילית (לפחות הקנדית) הפסידה כוכבת ענקית, אבל זה לא המקרה הראשון של פרישה בשל פציעות... וזה גם לא המקרה הראשון שבנות שנפצעו בעילית עושות חיל בהתעמלות המכללות, אז טוב שהיא קיימת ונפלא שהן יכולות להמשיך להתחרות בתחום שהן אוהבות.

למעלה