גמר קרב-רב גברים עכשיו בשידור חי בערוץ הספורט וביוטיוב

trilliane

Well-known member
מנהל
גמר קרב-רב גברים עכשיו בשידור חי בערוץ הספורט וביוטיוב

באולפן ערוץ הספורט מירי נבו ואלכס שטילוב, שלא פרש, אלא ויתר על האליפות הזאת כדי לחוות את לידת בנו הבכור.

אם אתם ערים, מוזמנים להצטרף אליי לצפייה והגיגים בזמן אמת.

trilliane

Well-known member
מנהל
ורניאייב נפל מסוס הסמוכות...
מכשיר חזק שבו עלה לגמר

עד שסוף סוף יש (או הייתה) לו הזדמנות (בהיעדרו של אוצ'ימורה) להיות אלוף ולא רק הסגן... אבל מי יודע, אולי עם תרגילים חזקים (ופאשלות של אחרים...
) יצליח להגיע לפודיום...?

ohashi

New member
קצת מאכזב

היה ערב קצת מאכזב אומנם מותח.
COP 2017-2020 פשוט מאכזב התרגילים אצל הגברים נראים זהים לגמרי,
אותם אלמנטים חוזרים כמעט אצל כולם בכל תרגיל.
הקרקע הפך למירוץ נגד הזמן להספיק 6 פסי אקרובטיקה בלי שום חיבורים בינהם פשוט לרוץ מצד לצד והמבצע הטוב ביותר או בגל דרגת הקושי הטובה ביותר מנצח.
&nbsp
יש חוסר איזון מוחלט בין המכשירים הקפיצות המקבילים עם הציונים הגבוהים ביותר בעוד שהטבעות הסמוכות לרב הכי נמוכים.
&nbsp
היתה תחרות משעממת לטעמי , וגם כמה פישולים של הבכירים שוב פעם אולג ורניאב לא הצליח להתעלות ברגעי השיא, מנריק לרדואט היה סה"כ טוב ותרגילים יפים אבל שוב משהו חסר(תרגיל הקרקע שלו היה יפה והוא הגבר הראשון או השני שהכניס את תרגיל הביילס וגם הצ'וסוביטינה על הקרקע) ,הסינים ובילייבסקי שלטו בה"כ תרגילים נקיים ברובם אבל הברק הקסם של משהו מיוחד היה חסר
&nbsp
בילייבסקי איבד את הזהב וסיים רק רביעי נראה לי כמו משהו מנטלי שהוא לא מצליח להתעלות בתחרויות חשובות המיוחד לאור העובדה שהוא היה ראשון בתום הסבב החמישי
&nbsp
בקיצור לא התלהבתי מלהיות ער עד חמש בבוקר בשביל זה
&nbsp
גמר הבנות,,,,
בהעדרה של לריסה יורדקה המושלמת, ורבקה אנדרדה המשתפרת קשה לי לראות שריגן סמית לא תצליח לקחת את הזהב מורוקאמי מפתיעה ואלי בלאק מקנדה לא הקאף אופ טי שלי . מקווה שאהובתי החדשה מורגן הורד תצליח להתעלות מעל עצמה כי תמיד יש לה תרגיל אחד שהיא מפשלת בו ולאור המצב אני הייתי מעדיך שיביאו את ג'ורדן צ'יילדס או את טריניטי תומאס אבל מקווה שמישהו יהיה איתה ויתן לה את אחד משלושת המקומות הרשונים. למליניקובה יש הזדמנות ולצרפתיה העולה דה חסוס נראה לי יש כמה הפתות בארסנל. בהצלחה

trilliane

Well-known member
מנהל
קשה לי להתאכזב, גם אני פחות מתחברת להתעמלות גברים...

ולא הצלחתי להתרכז ולהחזיק מעמד אתמול עד אור הבוקר, ולכן נטשתי את הטלוויזיה מוקדם מהצפוי והשלמתי צפייה רק הלילה.
&nbsp
מה הקטע של התאורה הנוראית שמפריעה לראות את התרגילים במתח?
שישנו את זווית הצילום או יכוונו את התאורה... (בסוף שינו, תודה לאל).
&nbsp
ורנאייב פישל גם במקבילים, המכשיר החזק שלו... ואיבד כל תקווה לעלות על הפודיום. נראה שהגיע לתחרות עייף (או לכל הפחות לא "רעב").
&nbsp
ונפל גם מהמתח... אבל כבר לא היינו במתח, וגם הוא לא, כנראה. נראה שהוא רק מת לסיים כבר, לשים את היום הזה מאחוריו ולהמשיך לגמרים במכשירים בודדים.
&nbsp
דוד בליאבסקי, כפסע מעלייה על הפודיום, נפל מהמתח!

ברגע האחרון נפל מהפסגה למקום הרביעי האכזרי.
כ"כ קרוב, כבר די שנים בצמרת ועדיין בלי מדליות מאליפויות עולם...
ממש הצטערתי בשבילו, זה היה אמור להיות הערב שלו (אם לא של ורניאייב).
&nbsp
לסיכום, בהיעדרו של אוצ'ימורה ולאחר נפילת הגוש הסובייטי הסינים כבשו את הפסגה עם אלוף וסגן אלוף. אני בעד היפנים... לפחות קנזו שיראי סיים עם הארד, נחמה פורתא.
&nbsp
קישור לתוצאות:
https://mtl2017gymcan.com/wp-content/uploads/2017/10/C73G_Results_MenSenC2.pdf

trilliane

Well-known member
מנהל
מסיבת עיתונאים קצרה (כרבע שעה) עם שלושת המדליסטים

למעלה