גמר קרב-רב נשים מתחיל מיד, שידור בערוץ הספורט וביוטיוב

ohashi

New member
Morgan hurd

לא האמנתי שיהיה לה את הנרב לעמוד בו , אבל אני כל כך שמייח מדורגת ראשונה לפני ההופעה האחרונה של מוראקמי

כל הכהןד מורגן

trilliane

Well-known member
מנהל
מורקאמי הגיעה בפיגור לקרקע אבל נתנה את תרגיל חייה, נחיתות

מדהימות, נראתה מעולה. נחיה ונראה כמה הוא שווה והאם יש לו סיכוי להביא אותה בכל זאת לפודיום...

trilliane

Well-known member
מנהל
מורגן הרד אלופת העולם!
ארה"ב שומרת על הרצף בפסגה

בהיעדרה של רייג'ן סמית' היא הצליחה לעמוד בלחץ ובמשימה, סיפקה את הסחורה... וממישהי שלא היה ברור אם תצליח לעמוד על הפודיום היא אלופת העולם! הסינית המאומצת הממושקפת הקטנטונת...

אחריה אלי בלאק, סגנית אלופת עולם, כמעט כמעט אלופה... אבל עשתה היסטוריה קנדית. שלישית ארמינה אלנה הרוסייה (מודה שקיוויתי לראות מדינה שלישית אחרת על הפודיום, בעיקר את יפן... אבל הייתי מסתפקת גם בצרפת).

ohashi

New member
כל כך מתרגש בשביל הקטנה הזאת

הגמר לא הגיעה לגבהים , בהעדרה של איגן סמית לאריסה יורדקה , שונגסונג ורבקה אנדרדה השנה הכל היה פתוח .
הציונים נמוכים כל כך שזה מעצבן . התחילו להיות יותר קשוחים עם ציוני הביצוע אבל בסופו של דבר האישה הטובה זכתה .
&nbsp
אני עוקב אחרי מורכן הורד כבר 6 שנים. מהפעם הראשונה שהיא בטורניר הג׳וניור של ארה׳ב מזכירה כל כך את קייטלין אוהשי והפעם היא התעלתה מעל עצמה וזכתה.
&nbsp
הזכיה שלה מזכירה לי את הזכיה של בריג׳יט סלואן מ 2009 משום מה . נקווה שהעתיד שלה יהיה ורוד יותר בזירה הבן לאומית

trilliane

Well-known member
מנהל
מפרגנת לה מאוד! אין ספק שזה גמר שנעדרו ממנו פייבוריטיות

בשל הפסקה (ביילס, רייזמן, מוסטפינה) או פציעה (יורדאקה, סמית') אבל מנגד, זה הפך אותו למעניין יותר... ופתח דלת למדינות אחרות שבד"כ לא עולות על הפודיום באליפות העולם. קנדה עשתה זאת, יפן וצרפת היו קרובות מאוד.
&nbsp
אגב, גם לי קשה להתרגל לציונים החדשים... עד שהיה לי ביסוס טוב מה נחשב ל"טוב" גם בלי לראות את הטבלה, פתאום קשה לדעת... נותר רק להשוות (מה שנכון עבורי גם בענפי ספורט אחרים, אבל כאן סוף סוף הצלחתי קצת להתמצא...
).

trilliane

Well-known member
מנהל
שמונה המתעמלות הראשונות הוצגו לקהל; מורקאמי על סף דמעות

נפנפה לקהל בגרון חנוק, באופן מובן...
כ"כ צר לי עליה. הלוואי שהייתה זוכה לפחות בארד, יכלה לעשות "דאבל" עם קנזו שיראי...
&nbsp
ואני לא רוצה לחשוב מה עובר כרגע על רייגן סמית'... יכולה רק לקוות שהזכייה של הרד, כלומר ארה"ב, מנחמת אותה ולא מבאסת אותה יותר.

trilliane

Well-known member
מנהל
מורגן הרד המקסימה והנרגשת קיבלה מדליה מנדיה קומנצ'י

המלכה בכבודה ובעצמה (על עקבים מפלצתיים...). איזה כיף, אני ממש שמחה בשבילה. היו מי שפקפקו בשליחה שלה לתחרות אחרי מיקום מאכזב משהו באליפות ארה"ב, אבל היא הוכיחה את עצמה לכל הספקנים, סיפקה את הסחורה ברגע האמת.

המתעמלות האמריקניות ממשיכות להצעיד את עולם ההתעמלות. בהקשר זה מעניין לציין שאצל הגברים גם אלוף ארה"ב אינו בהכרח מועמד ריאלי לפודיום באליפות העולם...

trilliane

Well-known member
מנהל
מתראיינת בקטנה, עדיין לא מאמינה שזה באמת קרה...

trilliane

Well-known member
מנהל
תוצאות סופיות גמר קרב-רב נשים

קישור לדירוג הסופי (ציונים מלאים כולל ביצוע ודרגת קושי, ראו בקובץ המצורף).

לא רק המקום הראשון הוכרע על חודה של עשירית, גם המקום השלישי... אילו מורקאמי הייתה "מגרדת" עשירית נוספת היא הייתה זוכה בארד (כי שובר השוויון הוא לפי שלושת התרגילים הגבוהים, והאירוניה היא שתרגיל אחד גרוע מבטיח ששלושת האחרים יצאו גבוהים יותר).

אני מקווה שמורקאמי תצליח לזכות באליפות בקרקע... סיכוי טוב לעלות על הפודיום היה לה בכל מקרה, אבל בהיעדרה של רייגן סמית' יש לה גם סיכוי לזכות בזהב.

trilliane

Well-known member
מנהל
עוד נקודה שקלטתי: הסיניות "התאדו" השנה. לא צפיתי במוקדמות

שלהן ולא בדקתי מה קרה שם, אבל הסינית היחידה בתחרות (יאן וונג) עלתה לגמר מהמקום ה-16 וסיימה במקום ה-19.
&nbsp
בעשירייה הראשונה יש אמריקנית אחת (היו כמובן אמורות להיות שתיים...), שתי יפניות(!), שתי גרמניות, קנדית, רוסייה, צרפתייה, שווייצרית ובלגית.
&nbsp
אמנם האמריקניות ממשיכות לשלוט בענף ביד רמה (בשל עומק בלתי נדלה) ולכן לא תלויות בפרישה/הפסקה של מתעמלות מסוימות, אבל נראה שלא רק רומניה התרסקה אלא גם סין (בנפילה מאז השיא בבייג'ינג). גם רוסיה קצת מדשדשת בשנים האחרונות, ואוקראינה ממש לא על המפה. לעומת זאת מדינות מערב אירופה במגמת עלייה בשנים האחרונות – צרפת, גרמניה, בריטניה, הולנד... וכמובן גם קנדה ויפן. נהיה מעניין ומגוון יותר, לתחושתי.
&nbsp
נ.ב.
מתי ישראל...?

קצף גל

New member
מסכימה איתך לגמרי!

הארד... חתיכת סיפור! היא רביעית או חמישית בארהב, ודי בקלות הביאה את הזהב... לא יאומן באיזו רמה גבוהה הן כולן בארהב.

trilliane

Well-known member
מנהל
היא לא באמת רביעית או חמישית בארה"ב אלא שנייה מבחינת הרמה

(אחרי רייגן סמית) אלמלא כן לא היו שולחים אותה. היא סיימה שישית באליפות ארה"ב כי הייתה לה תחרות לא מוצלחת והיא לא מיצתה את הפוטנציאל שלה (בהחלט ציפו ממנה ליותר, וזו הייתה הפתעה שהיא סיימה רק שישית).

trilliane

Well-known member
מנהל
סרטון מסכם (5 דקות) של התחרות, מתמקד בעיקר בזוכות

קצף גל

New member
אליפות העולם התעמלות נשים קרב רב, לא זוכרת

כזה פירגון הדדי בין משתתפות הגמר!
צפיתי באחד הסרטונים ביו טיוב שתיעד את כל הגמר, כל ה 24 משתתפות, כל סבב המכשירים... כיף! תענוג! ונדהמתי מהתופעה, החדשה לי, של כזו חברות, רעות וידידות - כנראה ידידות אמת - בין המשתתפות בגמר, שמן הסתם מטיבות להכיר אחת את השנייה מהשתתפות במפגשים קודמים... מרגש ממש.

trilliane

Well-known member
מנהל
שמחה שנהנית!
המתעמלות תמיד מתחבקות זו עם זו

זו מסורת ארוכת שנים... לרוב גם מחליפות מזכרות בתחרויות בינ"ל. אם זה מעניין אותך, אני מצרפת לך סרטון של מתעמלת העבר שון ג'ונסון (אלופת העולם 2007, אלופה אולימפית 2008) שמסבירה על כך.

trilliane

Well-known member
מנהל
שידור מלא של NBC גמר קרב-רב נשים (מקווה שישרוד
)

למעלה