מתעמלות העילית (לשעבר) עושות חיל בליגת המכללות שנפתחה

trilliane

Well-known member
מנהל
מקיילה סקינר פורחת ונראית טוב (סרטונים מדצמבר)

עם עידוד הקבוצה מאחוריה וירידה בדרגות הקושי (יחסית אליה) היא נראית הרבה יותר מחויכת ופחות רובוטית (ותודה לאל שצבעי המכללה פטרו אותה מצבעי ורוד מסטיק/ברבי). בסה"כ בחורה יפה ומתעמלת מוכשרת, אבל כמתעמלת עילית לא נהניתי לצפות בה.

trilliane

Well-known member
מנהל
מדיסון קושיאן

למי שראה אותה במבחנים האולימפיים (האמריקניים) זו כמובן לא הפתעה; כבר שם היא הראתה שהיא קרברביסטית טובה (רק שהיו כמה טובות ממנה ולכן זה לא בא לידי ביטוי בריו) ולהערכתי זה היה אחד השיקולים שהביא לבחירתה על פני אשטון לוקליר (בתרגילי המקבילים הן היו די שקולות בציונים בסופו של דבר).

trilliane

Well-known member
מנהל
קיילה רוס

מחלימה מפציעה ולכן הייתה אמורה להתחרות רק במקבילים ובקורה, בסופו של דבר הוסיפה גם את שולחן הקפיצות בקפיצה קלילה של סלטה אחת. בעבר ראינו אותה עושה יורוצ'נקו דאבל, אבל זו קפיצה קשה מאוד (התברר לי
) ביחס להתעמלות מכללות (ועל אמאנר אין מה לדבר...). סקינר הורידה את האמאנר שלה לדאבל..
&nbsp
היא נראית כ"כ ענקית ליד כולן, השדרנים אמרו שהיא עכשיו 1.70 מ'! זה באמת גבוה למתעמלת... (ואפילו נחשב לגבוה יחסית לאישה). אני אוהבת את זה שהיא לא "ספגטי" אלא נשית מאוד, הולם אותה.

trilliane

Well-known member
מנהל
Olympians Madison Kocian and Kyla Ross shine in UCLA

ומי באה לצפות, לתמוך ולעודד?
סימון ביילס, שהגיעה לקליפורניה לרגל טקס גלובוס הזהב.
היא הצהירה בעבר שהיא תצטרף ל-UCLA אבל ויתרה על הזכאות להתחרות במכללות כדי להפוך למקצוענית ולקבל חסויות (ובצדק, מבחינתה).
כנראה תשתלב שם בעתיד בדומה למה שעושה ג'ורדין ויבר (שדי נעדרה מהסרטונים הנ"ל, אם כי היה נדמה לי שקלטתי אותה לרגע אחד).

trilliane

Well-known member
מנהל
UCLA – הווי וצחוקים בריאיונות ברכב

קיילה רוס (מארחת את ג'ורדין ויבר, שווה לחכות!);
מדיסון קושיאן, שחזרה מסיבוב קלוגס ישירות לקולג';
קייטלין אוהשי (לא הייתי מזהה אותה בחיים עם השיער הזה
).

trilliane

Well-known member
מנהל
סימון ביילס מסבירה על הבחירה הקשה לוותר על התחרות במכללות

כמו ויבר לפניה, גם היא התבאסה שהכללים האלה דופקים את המתעמלות. ברוב ענפי הספורט (וגם בהתעמלות גברים) אפשר להתחרות בקולג' ואז לצאת לדרך מקצועית, אבל עבור מתעמלות זה כבר מאוחר מדי ולכן הן צריכות לבחור והחבירה כואבת.

trilliane

Well-known member
מנהל
הפסקת רכילות: סימון ביילס ואלי רייזמן בהוליווד

מתברר שהשידוך של שון ג'ונסון הצליח – למי שלא זוכר (או לא עקב...) חבר של בעלה (גם הוא שחקן פוטבול) בשם קולטון אנדרווד שלח לה סרטון הזמנה לדייט כשהיא הייתה בריו. זה הפך להיות ויראלי לזמן מה והיא נשאלה על כך באין ספור ראיונות וענתה במבוכה שהם ייפגשו כשהיא תחזור ונראה מה יקרה. מתברר שבינתיים הם כבר יוצאים כמה חודשים ונראים חמודים מאוד (ועסוקים מאוד בתזונה בריאה...
).
&nbsp
אחרון חביב, הבנות עם דאנל לייבה ב-mannequin challenge...? לא ברור והאיכות די נמוכה, אבל לא הצלחתי למצוא מקור אחר לסרטון.

trilliane

Well-known member
מנהל
ובחזרה לתחרות: מגי ניקולס

לא מושלמת אבל מהממת. כתמיד, תענוג לצפות בתרגיל הקרקע שלה.

trilliane

Well-known member
מנהל
אוהשי, זה בשבילך! קייטלין אוהשי על הקורה

trilliane

Well-known member
מנהל
השידור המלא: 2017 NCAA WGym UCLA vs Arkansas

לא באיכות מזהירה, אבל כיף לצפייה. זו הפעם הראשונה שאני צופה בתחרות התעמלות מכללות... אני לא אוהבת את שיטת הניקוד הישנה (ציונים עם שלוש ספרות אחרי הנקודה...
) אבל היה כיף לראות את הבנות, והן נראו הרבה יותר טוב מסרטוני מכללות שראיתי בעבר.
&nbsp
בתחרות אפשר לראות מדי פעם את ג'ורדן ויבר בזירה, סימון ביילס ודנאל לייבה בקהל, אמנדה בורדן מפרשנת, וכמובן מדיסון קושיאן וקיילה רוס בנבחרת UCLA, כך שלא חסרה אווירה אולימפית..

&nbsp
אהבתי מאוד את תרגיל הקורה של פנג-פנג לי. מתעמלת יפה תרתי משמע ואחיזת קורה על אנושית.

trilliane

Well-known member
מנהל
Bruin Banter 2017 - Episode 1: Madison Kocian עוד הווי

לסיכום התחרות הראשונה לעונה, האלי מוזה (מוזט?) ופנג-פנג לי מראיינות את מדיסון קושיאן.

למעלה