גברים סניור באליפות אירופה - נבחרות

cubano1

New member
גברים סניור באליפות אירופה - נבחרות

תם הסבב הראשון בו השתתפו הישראלים

אלכס לא השתתף בגמר הקרב רב, מה שאומר שכנראה לא יהיה לנו נציג בגמר.
לעומת זאת אפשר לציין לטובה את מורן ינוקא שהתקדם יפה מאד בשנה האחרונה ומגיע לכיוון ה 80 נקודות עם תחרות יפה ויציבה, חמישה מכשירים מצוינים למעט תרגיל המתח שבו יש ציון נמוך - אני מניח שהיתה נפילה.

אלכס נפל מהמתח, אך סיפק תרגיל יפה בקרקע עם ציון שנושק ל 15 הנקודות. הייתי מרגיש נח יותר לומר שיש גמר עם ציון מעל 15 נקודות - אבל נצטרך לחכות עד סוף היום - זה יהיה קרוב, ונקווה לטוב.

ארטיום נפל בקרקע ולצערנו לא יתמודד על מקום בגמר. חוץ מזה אפשר לציין לטובה את תרגיל הסוס סמוכות שלו - זה מכשיר חלש שלו לרוב, אך הוא רשם 13.966 מרשים.

איל גלזר חוזר מפציעה, ואנחנו רואים שני תרגילים יפים מאד, בטבעות (14.2) וסוס הסמוכות (14.033)

אנדרי מדבדב עם ממוצע 14.469 בקפיצות, ממוקם כרגע שלישי עם סיכוי קלוש לגמר. הציון של הקפיצה הראשונה היה נמוך יחסית.

בסך הכל, הראש של אלכס בריו, ומכיוון שהוא לא עשה קרב רב הנבחרת בחוסר וזאת היתה יותר תחרות אישית של המתעמלים שלנו - אבל עם ארטיום, מורן ואיל הנבחרת הזאת תמשיך להביא כבוד ויהיה מעניין אם המומנטום הזה ימשך לקראת טוקיו.

haya5010

New member
מורן נפל במתח בדיוק כמו לפני שנתיים בנוער

מורן נפל במתח בדיוק כמו לפני שנתיים בנוער תפס את הימבקי והעורית החליקה באנדו
יש לציין שהנבחרת התחרתה בבית הראשון מה שומר שהשיפוט היה חזק וקפדני הרבה יותר
כך זה תמיד נקווה שבפעם הבאה הם יתחילו בבית שני או שלישי

trilliane

Well-known member
מנהל
זכה בארד!
איך לא קראתי על זה כאן?

לצערי אני לא ממש מצליחה לעקוב מקרוב, אבל הייתי בטוחה שאם יהיו חדשות מרעישות תספרו לי...
ובסוף שמעתי על זה מאבא.
http://sports.walla.co.il/item/2965495

למעלה