דאגלס, רייזמן וסקינר לגביע יזולו

cubano1

New member
דאגלס, רייזמן וסקינר לגביע יזולו

משלחת מעניינת של סניוריות לתחרות הזאת באיטליה, שנותנת הזדמנות נדירה לראות לא רק מתעמלת, אלא נבחרת שלמה בתחרות בחו"ל שהיא לא אליפות יבשתית או עולמית.

את רייזמן לא ראינו מאז הקיץ, אז היא נראתה בסדר, אבל עדיין קצת רחוקה מהשיא. היא שמרה על שקט תקשורתי, וכולם מקווים שהעבודה הרבה מחוץ לעדשות המצלמה תתן את אותותיה בדמות יותר פוליש וחזרה של הבטחון הרייזמני, שהוא הנכס הגדול שלה.

את דאגלס ראינו לא מזמן - נראית טוב, במיוחד ברגע האמת - קשה להאמין שנוכל לראות הרבה שינויים ממה שראינו באמריקן קאפ - אבל אולי איזה אמנאר קטן?

ואת סקינר ראינו ממש לפני דקה בגלזגו - מצד אחד היא היתה יציבה ולא ביצעה שגיאות גדולות. מצד שני - עם אחד מתרגילי הקרקע הקשים בעולם היא לא מגיע ל 14 נקודות, והחולשה הקבועה במקבילים ועל הקורה - היא עדיין יכולה לתרום לאמריקאיות רק בקפיצות. עם רייזמן ודאגלס מחזירות את האמנאר, סקינר הופכת להיות קצת "מיותרת" (מיותרת במובן הקבוצתי - היא עדיין יכולה לקחת מדליה אולימפית בקפיצות אם אמנאר וצ'נג)

בכל מקרה - נראה שתחרות טובה של רייזמן ודאגלס רק תשריין את המקום שלהן בריו, לפחות מבחינה תודעתית - שכן הכל יקום ויפול באליפות ארה"ב ובמבחנים האמריקאים שיערכו בקיץ.
קשה לי לראות איך סקינר פתאום הופכת להיות נכס בקרקע, קורה או מקבילים. היא חייבת להתקרב לציון של 15 נקודות בשביל להיות רלוונטית.

cubano1

New member
גם אשטון לוקליאר (ועוד)

זה גם יהיה מענין מאד - היא מתחרה עם מדיסון קושיאן על אפשרות להצטרפות לנבחרת על תקן מתמחה במקבילים.
אם היא נראית טוב ביזולו, יחד עם השדרוגים שלה - אני נותן לה יתרון. היא בעיני נראית טוב יותר על המכשיר.
אך זאת גם שאלה של מה עוד יש לה להציע לנבחרת...

trilliane

Well-known member
מנהל
הא?
את רייזמן ראינו בגלזגו... (באוקטובר)

היא אמנם לא עלתה לגמרים אישיים, אבל הייתה שם לחלוטין... אולי התבלבלת עם מישהי אחרת?

cubano1

New member
באליפות העולם

צודקת. אני משייך את זה לעונה שעברה, לרצף שכלל את אליפות הקלאסיק ואליפות ארה''ב

trilliane

Well-known member
מנהל
ברור, אבל מנגד כתבת "את סקינר ראינו ממש לפני דקה בגלזגו"

אז עונה שעברה או לפני דקה?
הצלחת לבלבל אותי.
לפחות מבחינתי קיץ = יולי אוגוסט; ותחרויות פנים ארה"ב הן לא כמו אליפות העולם בסוף אוקטובר. לא מבחינת המעמד ולא מבחינת העונה. זה פער ניכר והבנות עבדו בו לא מעט.

cubano1

New member
גלזגו 2015 - אליפות העולם. גלזגו 2016 - תחרות גביע העולם

רייזמן היתה בגלזגו באליפות העולם בסוף 2015.
סקינר התחרתה לפני דקה בתחרות גביע העולם בגלזגו ב 2016
מצטער אם בלבלתי אותך ;)

trilliane

Well-known member
מנהל
אה! לא ידעתי שהיה כזה בכלל... תודה על ההבהרה

למעלה