שרשור הסטראוטיפים

ניסוי ממש אכזרי

זה בבעלי חיים בעשיית הקוסמטיקה, אולפנא זה סתם עוד שלב בחיים
. כמה חנונים בני 22+ את מכירה שהגעת למדגם מייצג
?

Thumpers

New member
../images/Emo127.gif

וואו, כל כך. מדהים איך שבכל הסרטים האמריקאיים, החנוניות תמיד מתאהבות בחתיך ואז מגלות שהוא טיפש מדי ומתאהבות בחבר הכי טוב שלהן, כי הוא חנון כמוהן. ... אבל זה גם קורה במציאות! כאילו, חוץ מהקטע של להתאהב בחבר הכי טוב - אבל... בחיי, מישהו הציע לי לצאת איתו, אבל היו לו שגיאות כתיב ושגיאות בדיבור, אז זה פשוט... פשוט היה לי קשה. (והוא לא ידע כל מיני דברים בסיסיים שכאלו?) אז למרות שהוא נראה טוב (אבל ממש טוב), הרגשתי שזה... לא זה. אגב, אני נמשכת לחנונים ומשקפיים זה סקסי בטירוף, בעיניי, אז חתיכים יכולים להיות גם חנונים וחנונים יכולים להיות גם חתיכים :p

DDN

New member
ווי, עכשיו הבנתי כמה שאת צעירה

(בלי לפגוע כמובן) את חצי מגילי! אנחנו לא מדברים פה על חנונים של בית ספר. .. . אנחנו מדברים על חנונים ב"חיים האמיתיים שאחרי" חנונים של בית ספר. . .. . את מוזמנת לראות את ה"יורמים" ב"צלצול הגואל", כנראה אלו החנונים שהתכוונת אליהם.

stagadish2

New member
להגיד יורמים זה כל כך המאה שעברה

אף פעם לא ראיתי "הצלצול הגואל", אבל אני אניח שאתה מתכוון לdorks. כמעט ואין חנונים כאלה במציאות, חנונים כאלה אתה פוגש בעיקר בקומדיות ובפרקי הפתיחה של "היפה והחנון".

DDN

New member
אבל טרם המציאו תרגום הולם

כמו שאמרו פה כבר בעבר, באנגלית יש לך GEEKS, NERDS וDORKS בעברית כיום, שלושתם חנונים. בשנות השמונים (המאה שעברה בשבילך
) NERDS תורגם ל"יורמים" אני לא יודע מה התרגום של DORKS. אולי טמבלים?

stagadish2

New member
בעברית יש חנונים, חננות וחנבצים.

אני חושבת שdorks= חנבצים. המילה לא נמצאת בשימוש, כי... dorks הם זן די נדיר (מה גם שבן אדם בחיים לא יעיד על עצמו שהוא כזה, אז אוטומטית המילה פחות משומשת). לדעתי דווקא חנונים= nerds וחננות= geeks. אבל מה זה משנה, סך הכול מילים.

DDN

New member
זה לא דיעה, זה תרגום מילולי

חנון זה GEEK. אין מה להתווכח על זה. את יודעת מה ההבדלים ביניהם?

DDN צודק בחפירותיו ../images/Emo147.gif.

( ל
מילון הפורום
: חפירה - הסבר מפורט ומנומק. ) יורם
Dork חנון
Geek אני משתמשת בשתי המילים דרך אגב, כאשר "חנון" היא ברירת המחדל ו"יורם" ( Dork) מסומן ע"י
בסוף המשפט.

אין ממש מילה ל"גיק" ../images/Emo233.gif

גיק הוא מישהו שמאוד בקיא בתחום מסויים, ולכן לא צריך אפילו להיות חנון כדי להיות גיק. חנון וחננה שתיהן מילים נרדפות ל"nerd".

xcalibur

New member
רק חנונים יודעים ש-BLACK OPS ו-MW2

לא מתקרבים לקרסוליים של BFBC2 ויודעים מה לעזאזל רשמתי פה :p

Xyphon11

New member
../images/Emo128.gif משתי סיבות:

א. זו טעות (MW2>Bad Company 2 > Black Ops) ב. יש לי מלא חברים שהם לא חנונים, שיחקו בשלושת המשחקים הללו ומסכימים עם סעיף א'. אבל
בנוגע לסעיף של הבנת הראשי-תיבות.

mass

New member
אתה ילד.

מעולם לא היה משחק יריות טוב מקוויק.

deathOrat

New member
HL או system shock אבל סביר להניח שת'לא תכיר

את האחרון, גם ביושוק הראשון(השני שיעמום)

DDN

New member
וואלה? BFBC2 כ"כ טוב?

קניתי אותו במבצע סוף השנה של סטים (באיזה 10 דולר) וטרם יצא לי לשחק בו. תודה על ההמלצה!

deathOrat

New member
באטלפילד =שיא הגיינס כמה אפשר להרוג נאצים

ולהילחם בויטנאם וכל החרא הזה שהFPSים ממחזרים? איפה הגאונות של HL עם הgravity gun מול כל השטויות האלה שממחזרים עלדלאידע? MW1 היה מעולה אבל הזכיינים של COD קופצים בין חברה לחברה במקום לתת למפתחים מוצלחים יותר כסף ויותר זמן במקום להוציא משחק כל שנה בערך זה נהיה כמו FIFA וNBA הקיצר TESV במקום כל החרטא הזה. sword+fantasy=great success!

xcalibur

New member
הכי חכם זה לא לשחק במשחק ואז לדבר...

נאצים? מלחמת העולם? על מה אתה מדבר יא גבר?! כול הגדולה במשחק הזה היא הוורסטיליות שלו. יש לך 4 פקשנס לבחור כשלכול אחד יש חשיבות מכרעת במשחק. חוץ מזה, יש הרבה כלי רכב שזה ב-כ-ל-ל סוף הדרך.

למעלה