שרשור הסטראוטיפים

Light18m

New member
חנונים קוראים את כל השרשור המפלצתי הזה

למרות שלי אישית אין זמן לקרוא. ואני גם מתבייש אפילו להגיב ולסמן V

StriX Starlight

New member
לא עניין של חנונים כמו החיבה לפורום.

כשיש לך פורום שאתה אוהב, אתה מתבוסס בו. אני בכלל באה מפורום אופנועים (8) ולכאן קפצתי בגלל סווטה, המנהלת המסוקסת. נשארתי כי כיף ומעניין פה. וכמות העידכונים מטורפת. זה טוב לOCD.

../images/Emo45.gif.

אנשים מעניינים וצחוקים, פנאן של דבר
. לא חייבים ריכוז מושלם כמו בשיחה אופליין, אפשר לשלב עם עבודה, לימודים, ניסיונות להתאמן... ברמת הצלחה כזאת או אחרת
.

stagadish2

New member
"שיחה אופליין"../images/Emo6.gif

כמה חנוני מצידך. (לרדת על בן אדם שהוא חנון בפורום חנונים עדיין נחשב?)

Thumpers

New member
../images/Emo45.gif

אני צריכה את הפורומים האלו בשביל להפיג מתח. עד לא מזמן הייתי קבועה בפורומים על משחקי מחשב (באנגלית, לא של תפוז) אבל כשהפורום הנ"ל נסגר, הייתי צריכה מקום לפרוק את העצבים והOCD שלי עליו. (כי כמה פעמים אפשר להתרחץ ביום? :p )

../images/Emo124.gif: אל תתביישו לנו כאן, חבר'ה.

אני לא אתן לאף אחד לפגוע בגולשי הפורום, ואני די הבנאדם האחרון שמומלץ להיכנס איתו ראש בראש
. גם אופליין וגם אונליין, לא חוויה מהנה במיוחד. תגיבו בחופשיות
.

is00

New member
../images/Emo127.gif

אבל אני באמת מפקפק בכך שזה משהו ש"מייחד" חנונים. זאת נראה לי תפיסה המאפיינת כל גבר הטרוסקסואלי

stagadish2

New member
חנונים בחיים לא

יארגנו ארוחה על החוף לאור נרות. רוב הנקבות באמת רואות בנר אובייקט רומנטי (לי נרות סתם מזכירים שיש המון דברים ששווים שריפה). בשורה התחתונה, חנונים מדלגים על רומנטיקה דביקה וחותכים ישר לסקס.

DDN

New member
החנון האמיתי הוא רומנטיקן

הוא רואה את האישה כמשהו נשגב וטהור ולא כגוש בשר לסיפוק יצריו. זו לפחות דעתי האישית. חבר צחק עליי כשסיפרתי לו היום על כך שישנן שתיים שאני מעוניין בהן, אחת שאני מכיר יותר, ורואה בה משהו טהור, וכל מה שאני רוצה לעשות זה לחבק אותה ולהיות ביחד. לגבי השנייה. .. אני מודה ששם העניין התחיל ממשיכה מינית.

לגמרי כבחורה הכי לא רומנטית שאפשר,

אוכל להעיד שכל החנונים שיצא לי להכיר היו רומנטיים להחריד
.

stagadish2

New member
הו לא,

זה אומר שאחרי התיכון הם יהפכו לגושים רכרוכיים? [אגב, כשביעיסטית, אני יכולה לומר שרוב החנונים אצלנו עדיין גרועים מדי מכדי שארצה איתם קשר] בכל אופן, חנונים דביקים אפשר להסביר בדרך אחת בלבד – הנתק הפתולוגי שלהם מהמין הנשי גרם להם להכיר נשים רק דרך מתווכים – כלומר, הם מכירים נשים רק כפי שהן מוצגות בתרבות (האימה), אז הם יוצאים מנקודת הנחה שבנות אוהבות קיטש ושיחמיאו להן ועוד כל מני שטויות של "לאשה". [ועדיין, זה לא מסתדר לי. אני לא רואה חנונים עושים מחווה רומנטית בלי לצחוק באמצע]

stagadish2

New member
גרועים מכדי*

בלי המדיי. בכלאופן, אם כבר חזרתי להדרן, רק אגיד שהחנונים אצלנו מאוד לא קומוניקטיביים והם מסוגלים לדבר איתך על הזין שלהם במסיבה (כן, מסיבה, גם זה קורה לפעמים) ומחרת בבית ספר להיות לא תקשורתיים שוב (מבוסס על סיפור אמיתי).

החיים לאחר התיכון ../images/Emo156.gif.

אנשים באופן כמעט גורף משתנים במהלך שירותם הצבאי.
הגורם הפיזיולוגי ( כאן: הזדקנות
) והניסיון שמצטבר מביאים לשינוי ניכר בבוגרים בכל עשור חייהם.
איני מכירה את החנונים של התיכון כיוון שלמדתי באולפנא לבנות בלבד.
מהניסוח והתוכן שלך אני נוטה להסיק שאת ככל הנראה מהסוג המעצבן אליו גם אני משתייכת - אלה המצליחים בלימודים ללא חרישה.
אם כן עתידך ידוע מראש: תגמרי כמאגניבה בין החנונים, כי המאגניבים ייראו לך סתומים מדי.
תמצאי את עצמך מוותרת על החתיך ההורס את הבריאות ששבה את
ך בגלל הידע הכללי האומלל שלו.
תטפחי בטבעיות את מוניטין הכלבה קוטלת החנונים המעיזים להתחיל איתך באקדמיה.
תתאהבי בחנון ותנסי ללמד אותו להשתחרר.
אם תמצאי דרך לשחררו תשתפי כי לא נראה לי שאני אצליח למצוא דרך לשחרר את שלי בעשר שנים הקרובות
.

svety

New member
אוי וואו, את לא יודעת כמה שאת צודקת ../images/Emo6.gif

סימנתי וי על -
לוותר על חתיכים שהיו סתומים מדי.
להצליח בתיכון למרות שאת רוב הזמן ביליתי במקומות יותר מעניינים
להיות מגניבת על
להיות כלבה לאנשים שמעיזים להתחיל איתי [כולל קלישאת ה"זה לא אתה, זאת אני" ו"אתה טוב מדי, אני אוהבת אותם מניאקים" ואז לצאת בטריקת דלת מהאוטו]
להתאהב בחנונים ולנסות ללמד אותם להשתחרר [ואז להפרד פרידה מכוערת נורא
]

stagadish2

New member
הציונים שלי לא משהו, האמת

אבל בהתחשב בזה שאני לא חורשת\ מגיעה לבית ספר באופן סדיר, זה בסדר. אין שום קשר לשירות הצבאי, לדעתי. גם משתמטים משתנים בשנים האלה. זה פשוט סוף גיל ההתבגרות. אבל מה שנחמד אצל חנונים הוא שאצלם גיל ההתבגרות נמתח ונמתח וגולש אל האינסוף ומעבר לו (איזה מעפן זה נשמע בעברית). אולפאנא? אוי. לראות בנות כל היום נשמע כמו חלק מניסוי ממש אזכרי. אוי.

למעלה