שרשור הסטראוטיפים

DDN

New member
../images/Emo127.gif

במקום לעבוד על הסמינריון שלי, ביליתי בפורום הזה. . .. (אני מרגיש פה כאילו פורום חנונים ז"ל קם לתחייה, ונהנה מזה)

למה סגרו את הפורום חנונים ../images/Emo2.gif?

לחנונים מגיע פורום
!
: אני מכריזה בזאת על הקמת פורום החנונים החדש, כאן בפורום "היפה והחנון 2". ספר לחבר'ה
.

innocence

New member
לא ידעתי שהיה פורום חנונים...

אבל בדיוק אתמול חשבתי לעצמי שזה כבר לא פורום היפה והחנון, אלא סתם פורום "החנון" XD

svety

New member
חנונים יוצאים למסיבה סופר מגניבה

של מוזיקת ניינטיז, אבל חצי ממנה הם בוהים במסך שמשרד פאוור ריינג'רס וצבי הנינג'ה ונשואים פלוס ופארקר לואיס.

זה נורא אגב למי שמייצא אותם

למסיבה הסופר מגניבה הזאת. הייתה לי חברה ככה, לצאת איתה היה כמו לצאת לבד פלוס רגשות אשם על כך שהיא מסרבת להניח לקיר
.

svety

New member
נכון?!

היה מעולה, כל כך נהנתי....! איך, איך גיליתי את המסיבות האלו רק עכשיו? ולחשוב שחברים שלי הולכים לזה מההתחלה...

svety

New member
../images/Emo127.gifתכלס!

לבלות לילה טיפוסי עם החבר'ה שלי מהתיכון אומר לחפור שעות על [הכנס נושא רנדומלי כאן], להתווכח חצי מהזמן הזה בצעקות ו"וואי, man, אתה לא מבין כלום!" ו"בזמן שהיית עסוק בלשחק אני למדתי באוניברסיטהה ש...", ועדיין להשאר חברים. ולחזור בשביל עוד גם בפעם הבאה

Slow Cheetah

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

יש פעמים שאני רבה באמת, אבל רוב הזמן אני רבה על שטויות ומתנהגת כרגיל אחריי.

DDN

New member
../images/Emo127.gif פיטר פן זה אני

ילדון בן 32 (שבוע הבא)

נא לתת תעריך שאארגן מסיבה וירטואלית ../images/Emo88.gif.

נהגתי לייחס לעצמי את תסמונת פיטר פן - אגב הספר האהוב עליי בילדותי הרכה - נפטרתי ממנה רק בשנה האחרונה. הסימפטום השלילי שלה הוא חוסר היכולת להפנים את הקונספט של אי צדק, כלומר כל פעם שנתקלים בתופעה נפגעים כאילו נתקלנו בה בפעם הראשונה ונכנסים לפלונטר. אני עדיין מתלהבת מבועות סבון ונעלי בית בצורת
, אבל את הקושי הנ"ל אם יש חייבים לחסל.

למעלה