שרשור הסטראוטיפים

הגעת למקום הנכון ../images/Emo45.gif.

אני מצטיינת בעבודת יד
. במובן הרלוונטי, במובן הלא רלווטני זה משעמם אותי
. ביסודי פיסלתי אוסף של כלבים גזעיים מפלסטלינה, מדויקים מאוד
. כעת אני סורגת, אסרוג לך מחזיק מפתחות - מתחילה לקרוא את דבריך בעיון אובססיבי בחיפוש אחר אסוציאציה מנצחת
. גלובוס מבדלוח זה חזק, חולה על בדלוח
. ובכללי אין על ספרד
. אני לא מתאימה לאספנות לצערי, זה תמיד מתחיל ברכישה כפייתית ונגמר בחוסר עניין
. אוספים זה מגניב!

elcool

New member
לא נראה לי שיש לי מחזיק סרוג

יש לי מחזיק משקית תפוצ'יפס, מחזיק מבדולח, מצידפה, מכדור טניס, מעור, עץ, מתכת, פלאסטיק, בד, קרמיקל, סול, גומי...

כמה כוסיות יש לך, וכמה וודקה ../images/Emo163.gif?

נשמע מגניב, מה שכן אני לא כ"כ הבנתי - כוסיות הוודקה משתנות ממדינה למדינה? זה עניין של איור על הכוסיות
? כיצד הגעת לרעיון
? מה כוסית הוודקה האהובה עליך? לסרוג לך כוסית וודקה
?

svety

New member
מה זה - הגבתי אתמול ../images/Emo46.gif

יש 34 כוסיות, האמת שזה לא רק כוסיות וודקה כי אין בכל מקום, אבל גם כוסיות צ'ייסרים מתקבלות בברכה. מה שמשנה זה הציור על הכוסות... יש לי כמה ממש אדירות - רובן בזכות חבר טוב שטס כל שני וחמישי לחו"ל
כוסית מועדפת אין לי והרעיון... וול... אני מאוד אוהבת אלכוהול, זה היה צפוי שאני אאסוף משהו שקשור לזה.

נראה לך באמת שב../images/Emo127.gif הסיפור הזה ייגמר ../images/Emo6.gif.

מה? כמה שנים? כמה פריטים יש? מה הפריט האהוב?

is00

New member
קשה להסביר בקצרה.

אז אני אאריך... אתם מכירים את "המתנות" שמקבלים בקניית ארוחות ילדים במסעדות מזון מהיר כמו מקדונאלדס,בורגר קינג וכו'? אני אוסף אותם. יש לי חיקוי ספיידרמן, חיקוי אופטימוס פריים, כמה דינוזאורים, כמה טוויטי, כמה מכוניות ועוד כמה דברים. לצערי, הרבה זמן לא הוספתי משהו לאוסף, כי המון זמן לא אכלתי במסעדה כזאת, אבל ברגע שייצא לי... בטוח ייתווספו לי עוד כמה לאוסף.

מילה שימושית מאוד ../images/Emo45.gif.

פיצ'בקע - דבר קטן, חמוד וחסר תועלת ממשית. אני בטוחה שחלק ניכר מהמשתתפים כאן לוקים בפיצ'בקעפיליה ואחדים אף בפיצ'בקעמניה - אני חופשי פיצ'בקעפילית
.

elcool

New member
הנה פיצ'קע שקניתי שלשלום -

בחנות למתנות לפעוטות ראיתי חברה שעושה כל מיני רכבים וחיות ספוגיות מלבד כזה ומלאות בחומר קפיצי רך. ושם בין הכבאיות לשבלולים היה מונח לו איקוסהדרון ממש ממש מגניב חמוד רך וצמרירי! אין לדבר הזה שום מטרה, וקניתי אותו רק בגלל שהוא כל כך חמוד בצורה חנונית. ואז בא הקטע שמעולם לא קרא לי. המוכרת שאלה אם אני מחפש משהו למעל גיל שנתיים או למתחת, ועניתי שלמעל. למי? לי. רגע של מבוכה קלה... ניגשתי לקופה לשלם והסברתי שאני רוצה את זה כי זה הוא אחד מהגופים האפלטונים, כי זה צורה של ק20 ממשחקי תפקידים, וכי הוא ממש מגניב. אז היא אומרת לי "וואו. אתה נשמע כאילו אתה מהיפה והחנון או משהו" שתי עלמות החן שליוו אותי באותו הרגע התחילו להתפקע מצחוק ולהתגלגל על הריצפה הסברתי למוכרת שהיא יותר צודקת ממה שהיא חושבת

elcool

New member
לא, בלי ספרות... ../images/Emo13.gif

למרות שאני בטוח שאם אמצא מישהו שיודע לרקום, אולי אפשר לתפור או משהו...

StriX Starlight

New member
המממ... בלי להשמע סוטה מדי...

אפשר לרקום לך ספרות על האיקוסהדרון שלך?

למעלה