שרשור הסטראוטיפים

svety

New member
חנונים אוהבים מטאל.

או שזה רק החברים המוזרים שלי

StriX Starlight

New member
../images/Emo127.gif

באמת תהיתי לגביי זה... אף אחד מהפאנל לא הראה נטיות מטאליסטיות...

אולי שכחתי להקדיש מקום בחתימה שלי ../images/Emo233.gif

אבל אני מטאליסט גאה, למרות שמעדיף להיצמד לנוסחה המצליחה של מטאל האייטיז הבריטי, סאבאת'/פריסט/איירון מיידן ודומיהם.

../images/Emo128.gif למרות שזה יכול להיות מגניב. ../images/Emo233.gif

לי יש פטיש לדרקונים. בכל מדינה שאני נמצא בה בחו"ל עם המשפחה, אני קונה דרקון. ולפעמים אני גם מגביר, למשל - דרקון מכל אחת מחמישים המדינות בארה"ב (בינתיים זה רק של ניו-יורק, אבל כבר סימנתי לי אחד ממסצ'וסטס - מנורת שולחן בצורת דרקון, מחנות המזכרות של מוזיאון המכשפות בסיילם), מכל איזור בצרפת, וכו'.

דרקונים זה מגניב לאללה ../images/Emo45.gif.

תחילה חשבתי שיש לך
לדרקונים, מה זה התלהבתי
. כאילו
שמחזיקים בבית לבמידה ודרקונים יבואו - חזק
. לאחר מכן המשכתי לקרוא וחשבתי שאתה קונה דרקונים כדי להכות אותם עם ה
. הרבה פחות התלהבתי
. בסוף הבנתי שדובר בפטיש לדרקונים. עדיין מגניב לאללה
.

גדול ../images/Emo47.gif!

כמה יש?
איך התחלת?
מה האהוב עליך?
יש כזה שאתה מחפש ב
ות?
עכשיו אני יודעת מה להביא לך ליומולדת - מחזיק מפתחות עבודת יד
. מסודרת לכל החיים בקטע הזה, יצירתית מאוד
.

elcool

New member
שאלות! תשובות!

יש לי יותר מ-400. מזמן לא ספרתי ואין לי את הנתון המדוייק, אבל המספר גדול ויפה. מכירים את הארקיידים האלו שמוציאים בהם 500 ש"ח, מקבלים 3 כרטיסים וקונים בהם חצי מחק? אז שם זכיתי במחזיק מפתחות של שלד בגיל 8-9. משם עוד אחד, ועוד אחד... האוסף נהיה רציני בגיל 13 כשנסעתי לחו"ל והבאתי מכל אתר שהיינו בו מחזיק אחד. יש לי כמה אהובים... יש גלובוס מבדולח מקרלוי וארי (שליד פראג שבצ'כיה) יש מברצלונה אחד ממש מגניב עם מנגנון פנימי למסתובב ורואים אתרים מהעיר יש רפליקה של הלייטסייבר של דארת' וויידר יש לי שוט מעור מאמסטרדם (מאד שימושי...
) אין אחד שאני מחפש ספציפי. זה לא כמו בולים שיש קטלוגים של כל מה שיצא איי פעם עם מחירים וערכים. אם אני רואה משהו יפה ונחמד, אני רוכש. אני אוהב מחזיקי מפתחות יחודיים בעבודת יד! אותם אני מחפש בנרות

למעלה