שרשור הסטראוטיפים

elcool

New member
בקלות, הנה: שתי. שני.

אני תמיד מתבלבל כשזה נוגע למיניות של המספר.

StriX Starlight

New member
הנה טיפ שנתתי לידיד הברזילאי שלי:

שתי - בת. שני - בן. הת' של השתי הוא הסיומת של בת. הנ' של השני הוא הסיומת של בן.

בנוגע לברזילאים מה שמעניין אותי,

איך זה שיש להם תחת עגול וסקסי כל כך
? אילו תרגילים על אשכנזיה שטוחת עכוז לעשות כדי לעגל את עצמה ככה
? זה אך ורק גנטי, לוותר ולהשלים
?

deathOrat

New member
אז תגיד "שני מורים מעניינים"

ו"שתי מורים מעניינים" ותבחר במה שנשמע לך נכון או תיקח את היחיד ותגיד "מורה(more) גדול" ו"גדולה" וב99.99999% מהמקרים לא תטעה. (אם אתם רוצים להוסיף נטייה חנונית זה למספר דברים גם כשאין אומדן אמיתי רק כי זה נשמע "מדעי")

אני מה זה לא מקנאת בך

להיות פולניה זו לא גאוה. אפילו להיות חנון זו גאווה גדולה יותר. אגב- אמא מורה, אבל יק"ה פוצה. האבא הוא הפולני (אבל בשביל מה יש סבתא פולניה אם לא בשביל לצחוק עליה כל היום?)

הכל עניין של פרספקטיבה ../images/Emo62.gif.

לי מכל הסיפור הזה דווקא אמא מורה נשמעת כמו פוטנציאל ל... לא מעט חפירות ארכאולוגיות בבית
.

../images/Emo127.gif

למרות שאיפשהו במדינה בטוח יש מישהו ממוצא ספרדי שאוהב לקרוא, מד"ב ופנטזיה ואולי אפילו משחקי וידאו.

אולי החבר הכי טוב שלי נחשב. ../images/Emo233.gif

אמנם יש לו חיים חברתיים לא רעים והוא אוהב כדורסל, אבל הוא גם קורא ומשחק משחקי וידאו. לצערי, אין לו משתמש בתפוז.

../images/Emo132.gif.

א. עדה נקבעת לפי הגבר ( הלכתית), כלומר במידה ואביך תימני - אתה תימני. אגב עבור נשים העדה נקבעת לפי האב ובהמשך לפי הבעל, כלומר כיוון שלאשכנזיה שבעלה ספרדי מותר לדוגמא לאכול קטניות בפסח היא למעשה הופכת לספרדיה לאחר החופה
. ב. גם בן זוגי חצי תימני וחנון. חצי תימני וחצי טריפוליטאי וחנון, ליתר דיוק. כפרה עליו נשמה סקסית שלי
.

is00

New member
אם כך, אז...

החצי מהאבא - תימני ומהאמא יש לי עירוב של אשכנזיות. אני מניח שזה אומר שלפי ההלכה אני... תימני.

למעלה