שרשור הסטראוטיפים

Xx ofek xX

New member
כיף לך!../images/Emo178.gif

אני לא יכולה לא עדשות ולא לייזר כי יש לי עוד בעיה בעיניים חוץ מהקוצר ראייה..

xcalibur

New member
אבל לייזר כן יכולת? :/

יש לי משקפיים מגיל 6 ואני חצי עטלף בלעדיהן. עדשות עוד אין לי בעיה, אבל לסכן את הראיה שלי לצמיתות או לפגוע בה עם הניתוח ההרסני הזה? לזה צריך אומץ שאין לי.

כן, וזה כאב בנזונה ../images/Emo6.gif.

עכשיו עקרונית אין לי גם את החרדה מעדשות, רק שאין בהן צורך
.

Thumpers

New member
לטובה? כן.

מפץיע? לא כל כך. לרוב האנשים בתוכנית (כולל חלק מהבנות) היה חוש הומור נהדר, אני חושבת שזה מה שהדיל את העונה הזו מהקודמת. (בקודמת פרשתי לאחר הפרק השני, lack of interest)

את הקודמת לא ראיתי ../images/Emo201.gif.

בנוכחית נכשלנו להבין איזה חוש הומור אלון וזורנזון היללו כל כך, אם כי היציאה הטבעונית הייתה חזקה בעיניי כיוון שיצא לי לבלות בחברת טבעוניים ואף להיות טבעונית תקופה קצרה. אחרי שקראתי את אלון כאן בפורום, נפתחה בפניי פרספקטיבה חדשה לגמרי לפרק הסופרמרקט. לפעמים צריך להתאים משימות לאנשים, אני בהחלט מבינה איך ביצוע הוראות של אחרים בסיטואציה כזאת שורפת את ההזדמנות לצאת מגבולותיך כפי שאתה מכיר אותם, ואז בניסיון כן לצאת מהם הקשקושים באוזן מפריעים לריכוז. אני יודעת שמדובר בפורמט אחיד עבור כל החנונים וזה לכאורה פייר, אולם לדעתי לחנונים שרצו לעשות הצגה בבימוי עצמי בהחלט היה ניתן לתת יד חופשית - לא היה קורה כלום. כאמור אין לי חוש הומור מפותח משהו כשזה בא לבדיחות של אחרים - לצערי
! - לכן אני נהנית כפליים כשמישהו כן מצחיק אותי. גם לאלעד חוש הומור נהדר וחבל שלא זכינו להנות ממנו יותר
.

Thumpers

New member
../images/Emo45.gif

כמו שאמרתי, גפ אני צפיתי רק התחלת העונה הראשונה, פשוט לא היה מה שמשך אותי להמשיך לראות. אני חושבת שהביאו העונה אוסף של אנשים, שביחד יש איזה דיסוננס הרמוני (תנסו להבין את כוונתי, בכל זאת לא ישנתי בלילה כמו שצריך) שגורם לצופים להתאהב או לשנוא. אגב, כל אחד מהשניים גורם למשיכה לתוכנית, כי בתחושת שנאה - אתה רק רוצה לראות אותו עף. אבל באמת שאני מחבבת את רוב הזוגות, או לפחות את רוב חצאי הזוגות. (אני מצטערת, אבל כריסטין פשוט... אני לא יכולה, בסדר?!) ותכלס? את צודקת לחלוטין. היו צריכים לתת את האופציה, לאלו שיש להם חוש הומור משל עצמם, לבטא את עצמם. (עדיין ההתנהגות של זורנזון הייתה מיותרת ומכוערת.)

ככה זה היה נראה, אולם

ראינו את הסיטואציה ערוכה, לכי תדעי מה באמת הלך שם.
זורנזון לא האשים את ירון אלא את ההפקה, זה שירון לקח את הדברים אישית כירידה עליו יותר מעיד על הנטייה של ירון להאשים את עצמו בכל המתרחש סביבו. גם לי נטייה כזאת, זה לא קל ומאוד מעיק אך זו נטייתי ולכן כשאיפגע מדבריך שכוונו להנהלת הפורומים זו תהיה לגמרי בעיה שלי.
טרם ירדתי לקרוא את תגובתו של אלון לטענות בנושא בשרשור שלו, אבל צרמו לי הטענות שם. כולנו בני אדם, כולנו טועים ואף אחד לא מתנהג תמיד בצורה פיירית ומושלמת. לכן הנושא מעורר בי אנטיגוניזם כעת, וכן גם אני שפטתי בזמנו. לגנות זה הולם, להתלהם... לא מדברת עליך, משתפת בהרהורים בנוגע להתרחשות ולתגובת הצופים.
זורנזון צדק בשורה התחתונה ( ניסוחו לא היה מוצלח), ירון לא היה מצחיק במשימה. תירו בי, הוא לא היה מצחיק! אלכס היה מצחיק, אור היה משעשע, זורנזון ואלון לא צלחו כי היו להם תובנות ששובשו בגלל הקשקושים באוזן. אבל שוב, ירון לא היה מצחיק, לדעתי. מסתבר גם לדעתו של זורנזון, אז מה היה עדיף - שידבר מאחורי הגב?
כמה שלא תחלקו עם זורנזון בעניין מצחיקותו של ירון, או נחלוק על ניסוחו, אני אישית תמיד אעדיף אדם שאומר לי דברים בפרצוף ולא מאחורי הגב. מכאן זה היה מעשה נבזי או ניסוח לא מוצלח? כשאנחנו רואים חוסר צדק, האם עדיף לציין זאת או להבליג? ואם לציין, ככל הנראה ללכת להפקה מאחורי גבו של ירון ולא להגיב מיידית מול פרצופו, אחרת זה נבזי? ומה אם זורנזון מתקשה להיות נחמד ולשחק פרגון שהוא לא מרגיש כי לדעתו נעשתה בחירה לא פיירית? הרי שמדובר בחסינות, זורנזון בלחץ. ירון לא מסוגל לומר "נו מה אתה רוצה ממני, לא אני החלטתי" כשירון חש שמאשימים אותו, האם זו אשמתו של זורנזון שירון לא מסוגל לומר וחש שמאשימים אותו כשמאשימים את ההפקה? שזורנזון יתעלה ויתייחס שונה כי ירון לא מסוגל - ומה אם זורנזון לא מסוגל להתעלות ולהתייחס שונה? למה לירון הזכות לא להיות מסוגל ולזורנזון לא? הנק' היא שאנחנו לא יודעים מה בדיוק גרם להתנהגות מסוימת כפי שראינו של כל אחד מהם, אז אולי כדאי שנשפוט אחרי שנשמע את כל הצדדים. היות שלא סביר שזה יקרה בזמן הקרוב, נראה שכדאי שפשוט נקבל את העובדה שאין לנו מושג מה בדיוק התרחש שם ולא לסמן חנון כזה או אחר כמגעיל. חפרתי
!

דברים כדורבנות

אבל אני רק רוצה להעיר (שוב...) שירון לא נפגע ממה שזורנזון אמר, אלא הסכים איתו. זה רק הוצג כאילו הוא נפגע (שימו לב שבסצינה שירון "בוכה", הוא בעצם מוריד את העדשות, ותבינו כמה מזוייף כל העניין).

מוריד את העדשות,

זה מה שהיה נדמה לי ואמרתי לעצמי - ואללה אין מצב שמעיזים לזלזל באינטליגנציה שלנו ברמות כאלה. מסתבר שכן
.

הסברתי כבר כמה פעמים

שמה שהוצג על המסך שונה מאוד ממה שהיה במציאות. ההתנהגות של זורנזון היתה בסדר גמור בהתחשב בסיטואציה. אחר-כך הרגו אותו בעריכה. ובקשר לכריסטין... את לא היחידה

Thumpers

New member
ברור שיש עריכה.

וברור שהעריכה היא מגמתית בעד/נגד אנשים ספציפיים, אני לא חושבת אחרת - אבל אתה יודע, זה נראה כאילו הוא לא הפסיד בכבוד. נו שויין. חח, אני לא יודעת אם אני יותר מאוכזבת, שיש אנשים שהעריכה יפה להם ומעדנת אותם, או שאני שמחה שלפחות משהו אחד נראה אצלנו - כמו שקורה אצלכם :p

לא אתם הצופים נכשלתם להבין

ההפקה עשתה כל שביכולתה לערוך אתי ואת זורנזון כך שנצא לא מצחיקים. זה היה אולי הדבר שהכי עצבן אותי שם. במשימת הסטנד-אפ פשוט שחטו את הבדיחות של זורנזון, חתכו אותן והדביקו מחדש. עדיין הן נשארו מצחיקות יחסית לדעתי. ואל תגרמי לי אפילו להתחיל לדבר על משימת המתיחות...

כי למה שנצחק עם החנונים?

עדיף שנצחק עליהם ( ע"ע אלכס וכלל תוצאות העריכה*)
. * אני לגמרי מבינה את התסכול, זה יצא טיפה כאילו שניכם חייתם בסרט שהיה לכם חוש הומור ולא היה לכם חוש הומור, ממש הסתדר עם הסטיגמה הרווחת שהרבה חנונים חיים בסרט שהם מצחיקים והם לא. מעצבן ומרגיז, אבל ההפסד הוא כולו של התוכנית. באמת. זה שלא קיבלתם את ההזדמנות הראויה להציג את עצמכם האמיתיים לא גמר לכם את עצמכם ואת חוש הומורכם, סתם גרע מהתוכנית אז שיבושם להם
.

גם לחנונים מהעונה הקודמת יש חוש הומור לא רע

נמרוד בחור מצחיק מאוד (כפי שמתבטא למשל בטור שהוא כותב על העונה הזאת), איציק כל פעם מצחיק אותי מחדש, ויואב נראה יבש אבל פעם בכמה דקות הוא זרוק איזו הערה שתגרום לי להתגלגל על הרצפה מרוב צחוק

למעלה