ובכן לחנונייתנו הנערצת
.

In Red

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifפשוט מתפחלצת ממך

שלושת אלה באו בדרישות לא הגיוניות ../images/Emo201.gif.

נאלצנו להתפשר על אור שדרש שנלמד להזדווג עם קונכיות ביחס הזהב ואלעד שדרש שנרקוד פולקה בעירום ושלייקעס. החנונים קלטו שהם באופנה ותפסו תחת
. השיא הגיע כשזורנזון דרש שנצלוב את דארת' וויידר בירושלים. חי בסרט, נראה לו שניסע בשבילו לירושלים בפקקים האלה ובגשם הזה
?

StriX Starlight

New member
אני לא יודעת מה הפועל שהתכוונת אליו,

אבל זה לא נשמע לי נחמד בכלל....

אני במצב רוח טוב היום:

"הורס את הבריאות" == "לוהט עד מאוד". בתוכנית בין היתר נאמר ע"י ליטל על אלכס בפרק הלקט, אולם לא למדתי את הביטוי מהתוכנית - הוא מסתובב ברחבי הארץ כבר תקופת מה.

StriX Starlight

New member
את לא חייבת להיות ביץ' בגלל שאלעד חולה לך על

התחת. סה"כ שאלתי לאיזו מילה התכוונת.

"קצת מתאמץ יצא לך הפעם, לא?"

לא עלה בדעתך שפגעת סתם ע"י המשפט הזה - מה אני, ליצן בתשלום, חייבת תמיד להצחיק אותך? או חברה שלך ואנחנו בקטע של דאחקות? היית ביץ'
חטפת חזרה, אין סיבה להתקרבן. אם את מעוניינת בדיבור מיוחד עם אלעד תפני אליו ודברי איתו, הוא אמנם סלב אך גם בחור זורם, מקסים ולא סנובי. אם את מעוניינת בדיבור מיוחד איתי, כנ"ל - אמנם אני לא סלב, כן סנובית, לא מקסימה אבל זורמת כמו מיי ביוב למפעל התפלה
. אני אומרת בואי נפתח דף חדש, חבל לבזבז את זמננו על מריבות וירטואליות, אלה גם מכערות את הפורום
.
?

elcool

New member
"מביאים"...

פעמיים נכנסתי לכאן, אמרתי אז להם כמה נחמד כאן והם מחליטים אם לבוא בעצמם. זה לא שההפקה הביאה אותם. אם כבר, אני דיי בטוח שההפקה מתנגדת לזה שנראה את עצמינו ללא עריכה מגמתית.

LuLiLoPiLaTo1

New member
טוב טוב סורי לא ידעתי שלא צריך לקרוא לכם..

אתם באים לבד
וסבבה..טוב לדעת שהשאר הם סנובים... :)

למעלה