ובכן לחנונייתנו הנערצת
.

יש דרך לקדם בהגינות,

הגולשת המדוברת קיבלה אין ספור תגובות מגעילות בשרשור כיוון שהחולים שבינינו כלל לא מטריחים את עצמם בפועל לקרוא את ההודעות המקוריות ומסתפקים בקריאת הפורואים
. כידוע הרושם הראשוני הוא שקובע ונורא קשה עד בלתי אפשרי לשנותו. במקרה שלה ברור שהיו זוכים לפחות כניסות אם היו מקדמים עם פרומו הולם, במקרה שלנו היה די והותר בקידום נוסח "
אור החנון מגיב בפורום התוכנית
!!!". פרשנות המניעים שלו ממש לא מוסיפה כניסות, היא סתם מעצבנת. מצד שני יש לתפוס מאור בן אדם כדי שיהיה אכפת מהזוטות האלה, אולי זה בכלל לא בכוונה הפעם, מישהו הלשין שאור בפורום והם הסיקו שבא "להציג את האמת שלו". לפחות הפעם נגאלנו מספקולציות על מערכת היחסים שלו עם נלה, קיבל את הזכות להתקיים בנפרד
.

svety

New member
אין צורך "להלשין",

אנשי הנהלת הפורומים קוראים בפורומים בקביעות

זה כן, אולם רוב המקודמים

נלקחים מהפורום "מומלצים בתפוז" שם גולשים ה"מלשנים", המשתמשים שמתנדבים לעזור לעצב לנו את העמוד הראשי. מין הסתם עבודת קוידש, כולנו נהנים מפירות חרישתם באתר
.

אני שונא שהם עושים את זה ../images/Emo233.gif

לא אשכח שמישהו התלוננה בפורום כוכב נולד על כך שבצירוף מקרים, שני המתמודדים הדתיים היחידים בנבחרת הודחו בזה אחר זה. ומה הפרומו של תפוז? "האם החרדית הרעיבה, הבנים שילמו". ועל כך נאמר
וכל מילה נוספת מיותרת.

elcool

New member
יאללה

פפראצי: לצערי לא... בחבר'ה שלי אנחנו כל הזמן צוחקים אחרי כל דבר דבילי שאנחנו עושים "כותרת בוואלה סלבס: אלעד שתה קריסטל מנטה!!!1". אני בטוח שלאחרים זה אולי טיפה יותר מציק... מעריצים: לא נראה לי שיש לי מעריצים. אבל יש כל מיני אנשים שמזהים אותי. אני משתדל לתת תשומת לב לכל אחד, שירגיש מיוחד. אני בא, לוחץ יד, שואל מה השם, נותן כמה דקות שיחה אם אני לא ממהר... התקדים המסקרן שלי היה ביום אחרי הפרק הראשון. בגלל שזה היה now or never מבחינת התהילה, החלטתי אחרי ראיונות הפוסט-הדחה ללכת לתיכון הישן שלי לראות אם מישהו יזהה... "מישהו יזהה"... אני לא נכנס בשער 20 מטר, בערך 50 תיכוניסטים עטים עלי כעדר עם שאלות, לחיצות יד, צ'אפחות, וצילומים משותפים בפלאפון. נכנסתי לשיעור של המורה פיזיקה האהוב עלי, שבדיוק היה במעבדה. הוא היה בחדר הכנה, ושם דיברתי איתו טיפה. באיזשהו שלב סיפרתי לו על הריאלטי (הוא לא צופה בטלוויזיה, כמו שצריך) ואמרתי לו שאם אני יוצא עכשיו איתו לכיתה, 10 לפחות תלמידים שאני לא מכיר ידעו מי אני. וצדקתי
אבל תשומת הלב ההמונית הזאת לא נמשכה מעבר ליום אחד. וטוב שכך
המשפחה מפגינה שמחה מאופקת, כרגיל למשפחה פולנית. אומרים שזה היה בחירה שלי, שמחו שהתקבלתי, ולא היו עצובים כשחזרתי הביתה בהפתעה. השאלה הכי מפגרת: "אתה מהעונה השניה או השלישית?"

ואי זה מה זה מעשה של חנון,

לרוץ ישר לביצפר ועוד למורה בפיזיקה
. אתה צוחק אבל אחרי ההדחה של ליאם מה
הכחול הופיעה כתבת פפראצי בנענע בה ספרו לה כמה אכלה ושתתה במסעדה כלשהי. זה מעוות לאללה, זכור לי סרטון עם אור בו הפתיעו את עם ישראל בגילוי מרשים: הוא התבייש. כאילו זהו, ראו את אור, צילמו אותו והוא התבייש. חדשות, אייטם ומאתיים תגובות
.

elcool

New member
היי... ידעתי מי קהל היעד של התוכנית ../images/Emo8.gif

וחוץ מה גרגורי תותח על. יש לו קבוצת מעריצים בפייסבוק.

תירוצים ../images/Emo88.gif.

גרגורי זה שם אופייני למורים לפיזיקה, גם אני מכירה אחד כזה שמתגורר בחולון ומלמד בביתו. עכשיו הוא "גיורא". הבנאדם אמנם חופר ברמות אחרות לגמרי, אבל גאון, אם הייתי פנויה הייתי מממשת אותו ברוטינה - והוא בן 50 שגר עם אימא שלו
.

הוא חנבץ מוחלט,

אבל למגורים עם ההורים יותר סטראוטיפ של אינפנטיליות - אולם כל מקרה לגופו, גם החבר שלי גר עם אימו. זה מאוד תלוי באימא, בגר ובמצבם הכלכלי הכללי והספציפי נכון לתקופת המגורים המשותפים. רק עכשיו כשנזכרתי בגיורא הזה כאן קישרתי בין העובדה שגר עם אמו לחנוניותו, בזמנו דובר בכך שהוא סוג של עולה ותיק מברית המועצות לשעבר, נראה שעקב אילוצים פיננסיים רבים מהם גרים כמה דורות באותה דירה. ייתכן גם שזה עניין מסורתי אצלהם, ממה שיצא לי לשמוע הם גם נרתעים מרעיון העברת קשישיהם לבתי אבות: זה מעלה להם אסוציצאציות של הזנחה. או שבתי האבות במועצות מוצאם היו על הפנים, או שהם למעשה צודקים והקשישים בבתי האבות מוזנחים באופן גורף, כלומר בודדים ואומללים, כולל את המבוקרים לעיתים רחוקות.

svety

New member
בתור רוסיה -

אכן, מקובל לגור כמה דורות יחד. משפחות כמו המשפחה שלי, שבה הסבא והסבתא גרים בנפרד, והבת הבכורה [זתומרת, אני] יצאה מהבית בגיל מוקדם - נחשבות "מודרניות" ולא נתקלים בזה לעיתים קרובות. זה לאו דווקא מתוך אילוצים פיננסיים אלא גם מתוך כבוד שיש לדור המבוגר יותר - אתה לא זונח אותם ושולח אותם לבית אבות, אלא אתה מטפל בהם כמו שהם טיפלו בך כשהיית תינוק. אתה נותן להם מקום של כבוד בחיים שלך בכך שאתה משאיר אותם חלק יום יומי מהם.

ההבדל שבין הרוסים לפולנים:

במשפחה של אמי הפולניה כולם שנאו אחד את השני לדורותיהם ומעולם לא גרו ביחד. החל ממלחמת העולם הראשונה בטוח, מלפני המלחמה לא ידוע לי מה הלך שם אך מהיכרותי עם משפחתי אותו החרא רק בלי שרה. שרה היא אחת משלושת האחיות של סבתא רבתא שלי.
במשפחה של אבי הרוסי לא היה דורות לגור ביחד, להם הנטייה למות בגיל צעיר פרט לאמו והיא בכל מקרה הייתה בלתי נסבלת - עזבי לגור, לשבת איתה כל כוס משקה חם - בטמטומה גם לפני האלצהיימר. משפחתי לדורותיה הייתה דפוקה ומעוותת כל כך שמסורתית היה ניתן לשייך אותה אך ורק למגזר המאושפזים הקבועים במחלקות סגורות ( לזכותי יאמר שאיני נופלת מהם בקטע הזה
), ואת קרוביי לו היו בחיים ובמצב בריאותי סיעודי הייתי משגרת למחלקות כאלה כמו טיל בהתאם לטיב הטיפול שקיבלתי מהם כתינוקת, ילדה ונערה
. מסורות מעניינות את הביצה השמאלית המסורסת של
י גרשון, מעולם לא הבנתי איך אנשים מניחים למוסכמות לקבוע להם את החיים - משונה לי. אבל היות שרוב ההורים לכאורה כן משקיעים, אני מניחה שלטפל בהם בבית ולייצר להם אשליה של חיבור לחיים המודרניים זו בחירה מוסרית יותר. נשמע אכזרי ככל הנראה, אולם אני דווקא אשמח לשחק איתך דוראק בבית אבות כשזמננו יגיע. ולפלרטט עם אלעד ואור החתיכים הצעירים תמורת כלנית בידיהם הרועדות מפרקינסון. שאני איתקע בבית, אבשל ואנקה לנכדים שיצחקו עליי מאחורי גבי בגלל שלא אשלוט באי אלו מכשירים מתוחכמים, בסלנג ובמוזיקה המזעזעת של "כוכב נולד 80", למה מה קרה
? היו מתים בייסורים
. אני אמכר את כולכם למריחואנה רפואית, נירה בעוברים ושבים מרובה צבע ונבנה איש דייסה
. כשיבואו בתלונות נטען לאי שפיות פרמננטית. לא מוכנה להיות תלויה ומנותקת, ולא אאחל את זה לאחרים. לדעתי בגיל הזהב הכי מדליק בבתי אבות, מלא חבר'ה שאין להם כבר מה לאבד והמון זמן פנוי
. אה! לא הצלחתי להירדם הלילה, אני גמורה מעייפות וזאת ההודעה הכי חורנית שאי פעם פרסמתי באתר הזה
!

svety

New member
הרגת אותי מצחוק ../images/Emo6.gif

קודם כל, לגבי הדוראק בבית האבות - אני מעבירה את כל החברים שלי את הfront porch test מ'איך פגשתי את אמא'. אבל כן, אני לא רואה את עצמי גרה בגיל 80 עם הנכדים [שספק אם יהיו. בשביל נכדים צריך ילדים].

../images/Emo124.gif: חברים!

המנהלת מושתלת של ההפקה! היא מנסה למכר אותי לאיזה אגרויסע דרעק
! קומדיה רומנטית בפורום
!
.

svety

New member
ממש לא קומדיה רומנטית.

זו אחת הקומדיות הכי גאוניות שנוצרו בשנים האחרונות. אם לא ה-.

Thumpers

New member
../images/Emo45.gif

גם המפץ הגדול וגם איך פגשתי את אימא? עוד תגרמי לי לחבב את המקום הזה! ;)

למעלה