ובכן לחנונייתנו הנערצת
.

Thumpers

New member
לגמרי!

שלדון קופר - מהמפץ הגדול. חוץ ממני, אני בספק שיש מישהו שחושב שהוא סקסי! או... סטיבן ג'רארד - שחקן של ליברפול, שרוב הבנות חושבות שהוא מחוויר ליד רונאלדו (אגב, האחרון סתם נראה ערס בעיניי...) או מארק צוקרברג. או... כן... הוכחתי שסקסי זה אינדיבידואלי :p

svety

New member
וואי שלדון קופר לגמרי סקסי.

בדיוק אתמול ראיתי את הפרק האחרון בעונה... 2? 3? כשהאוורד וראג' רושמים אותו לאתר הכרויות... מארק צוקרברג דווקא לא סקסי בעיניי.

Thumpers

New member
אחת הסדרות הכי טובות בעולם.

באמת, אני לא מפסידה אף פרק. :)

StriX Starlight

New member
שלדון קופר?

שלדון קופר הוא תמונת האילוסטרציה של הערך "א-מיניות" בויקיפידיה. (ואם זה לא ככה, צריך לתקן את זה). אם כבר המפץ הגדול, הווארד. בלי להתלבט אפילו.

StriX Starlight

New member
כל כך הווארד.

ואפילו.. תקשיבי לזה... במכנסי הדיסקו הסגלגלים שלו מהעונה השניה!! העיקר לא שלדון. איכס.

Thumpers

New member
לאלאלאלא!

איכס. המנטל אימג'ז שיש לי עכשיו בראש - לא יצאו לעולם! *הולכת לקרצף את המוח עם סבון* תראי - בשלדון יש משהו כל כך... גרררר!

StriX Starlight

New member
איכשהוא, אני לא חושבת ששלדון בקטע של בדסמ.

למרות שלכי תדעי, מים שקטים חודרים עמוק..

xcalibur

New member
אם היית אומרת האוורד עוד הייתי יכול לקבל את

זה כי הוא מצחיק אש. שלדון באמת שסתם מרגיז :p

xcalibur

New member
הוא קרציה מהלכת

בתוכנית זה אולי מצחיק אבל לכי תצאי עם בן אדם שלכול מקום שהוא ניכנס הוא מתחיל לעשות קולות רק כדי לבחון איפה האקוסטיקה הכי טובה בחדר...

Thumpers

New member
אתה צודק לחלוטין!

הוא מקסים בתור דמות, אבל סביר להניח שהיה גורם לי לטפס על הקירות - אם הייתי יוצאת איתו...

svety

New member
לול, זה לגמרי התיאור של האקסים שלי.

מתוקים, מקסימים בתור ידידים, אבל לצאת איתם?! טיפסתי על הקירות

Thumpers

New member
באסה :\

אני, לצערי, יצאתי עם גברים חסרי חוש הומור. ופשוט נפרדתי מהם בטענה שגבר שלא גורם לי לצחוק - אין לי מה לעשות איתו. (אני עוד מחכה לגבר שיגרום לי לצחוק :( )

למעלה