כמה אני אוהב קונספירציות , הן מוכיחות שבני

כמה אני אוהב קונספירציות , הן מוכיחות שבני

אדם הם יצורים עליונים ותבונתם מרקיעה שחקים . לאחר כדור הארץ השטוח וה 5G יש לנו עוד משהוא שקשור יותר לקורונה . המסיכות שאנו מחוייבים לעטות מזיקות לריאות כי אנו נושמים חנקן. המגדילים בטימטום אומרים שזה כמו להיות במוסך סגור עם מכונית שמנועה עובד . היה אפילו אחד שאמר שחברה שלי שחלתה בקורונה עקב זה שהיא אחות במחלקת קורונה ויש לה נזק של 20 אחוז בריאות , הנזק לא מהקורונה אלא מהמסיכה שהיא שמה הרבה שעות ביום . אז כרגיל אני לא צריך מחקר מדעי שיוכיח אחרת ההגיון שלי אמר שזה מופרך במסיכה שהיא די צמודה לפנים לא נשאר מספיק חנקן בכדי להרעיל זו כמות קטנה , מה עוד שלא כל מה שאנו נושפים זה חנקן יש גם חמצן . בתכנית של גיא לרר הראו אנשים ששמו מכשיר מדידה בתוך המסיכה והוא הראה ערכים גבוהים . אכן כך מה העוקץ ? שזה מכשיר שלא מתאים בכלל למדידה הזו הוא משמש לוחמי אש במדידת חנקן בחללים גדולים . המכשיר הנכון הוא המכשיר ששמים על האצבע בכדי למדוד חמצן בגוף , ואכן המכשיר הראה 99 אחוז גם כאשר עוטים מסיכה . אז אם אתם נתקלים בחכמים הללו , תוכלו ליישר אותם מיד .

the annonymous

New member
גם ככה רוב האויר זה חנקן.

אני בעד שכל מפתחי התיאוריות האלה יפסיקו לנשום אויר כי יש בו הרבה חנקן.

enigo

New member
מה שמכונית פולטת זה תחמוצות חנקן - NOx

שנוצר בתהליך הבעירה. למיטב ידיעתי, לא נוצרות תחמוצות חנקן בתהליך הנשימה, ולכן זה לא רלוונטי.

ראיתי שכיסו עם שקית ניילון את הראש של מישהוא לכמה דקות

בצורה הרמטית , לא קרה לו כלום . שקית קצת יותר גדולה מהראש .

היכן כדאי ללמוד תיאוריה לרשיון C1 ( עד 15 טון ) ?

אתר או אפליקציה , מכללה אחת הציע לי קורס ב 3000 ש"ח נשמע לי מיותר .

למעלה