היו שלום ותודה על הדגים?

karpe

New member
באמת דיברת עכשיו על ממשיק מעיק?...

&nbsp כאילו ביחס לתפוז שזה הדבר הכי גרוע שקיים בערך? הממשק הישן שלהם היה מעולה, וממש בחודש האחרון החליפו את המערכת למערכת חדשה ומתקדמת בהרבה, וזה הרבה יותר טוב עכשיו. יש תמיכה (כמו קודם) באפליקצית TAPALK שהופכת את הגישה למאד נוחה מהנייד, אבל גם גירסת הדפדפן לנייד עכשיו היא מעולה. לגבי הניהול - דברים השתנו, זה לא כמו שהיה פעם, יש ניהול איכותי שמונע מהשיח להפוך לרמה נמוכה סטייל FXP, אבל לא מונעים מאף אחד להביע דעה שונה אם זה נעשה בצורה נורמלית. &nbsp

enigo

New member
אני לא סובל את הממשק של מנוע הפורומים שהם משתמשים בו

לצערי, זה המנוע הנפוץ בכולם... מעצבן אותי שאני צריך להיכנס לתוך כל שרשור בנפרד כדי לראות מה כתבו, ושמאוד לא אינטואיטיבי לראות מי הגיב למי (אלא אם מצטטים, ואז ההודעה מהר מאוד הופכת למפלצת). הרבה יותר נוח לי עם הממשק של תפוז, בדגש על תצוגת השרשורים. אפילו בנייד. לגבי הניהול - שמח לשמוע. בזמנו הניהול שם ממש הוציא לי את החשק. אבל אני מדבר על התקופה שעוד ההוא עם הקוקו ואנשי אוטו היו מנהלים שם קרבות.

karpe

New member
זה סתם כי אתה רגיל

&nbsp בפלטפורמה החדשה שלהם יש הרבה פיצ'רים מעולים, למשל אפשר לתייג עם @ משתמש שאתה עונה לו, ואז הוא גם מקבל התראה. גם בתפוז השיטה של התגובות המדורגות גורמת לבלגאן נורא בעיניים וקושי בהתמצאות כשהעץ נהיה גדול מדי.

enigo

New member
כן, כשהעץ ממש גדול זה כבר מבלבל

בעיקר על מסך קטן - מזל שזה לא קורה הרבה. לא נכנסתי ל-cf כבר די הרבה זמן, אם לא תהיה ברירה, אציץ. אבל זה לא עניין של הרגל - הייתי חבר בפורומים עם הממשק ההוא עוד לפני שהגעתי לתפוז, ואני עדיין פעיל בכמה. לא אוהב...

haimgds

Member
ממש לא, אניגו.

לטעמי הממשק הישן שלהם היה מאוד נוח והחדש (מלפני מספר חודשים) אפילו יותר טוב. ניהול אגרסיבי? יכול להיות. ומתבקש. הפורום כאן הוא ל"קהל הרחב" ואילו בקארספורום (למעט "יעוץ לרכישת רכב") המשתתפים הם חובבי רכב ברמה זו או אחרת (ולא מעט טכניים, תסתכל ב"טכני, אחזקה וטיפולים"...) כך שאין שם מקום להודעות/תגובות בסגנון "אחי, עונדה זה מטוס!1", "לא קונים צרפתי" וכו' כן, גם אני קיבלתי אזהרה אחת או שתיים בעקבות שפה שלא נראתה למנהלים אבל אני יכול לחיות עם זה. במקרים (הבודדים) שרציתי להתלונן על משתמש אחר כבר לא הייתי צריך את זה, הוא הועף במיידי. (ואל תגיד לי שלא הייתה רוצה שמטריד אחד או שניים יעלמו מכאן
) ד"א, יתרון נוסף שאני מוצא בתצורת הפורום שם הוא הצגת מספר ההודעות של כל משתתף בדיון. עם הניהול הקפדני שם קשקשנים לא ישרדו הרבה זמן ואני יכול לסמוך יותר על תגובה של מישהו עם אלפי הודעות. עריכה: הקדימו אותי

enigo

New member
האם כמות באמת שווה לאיכות?

תחשוב על הפורום כאן, למשל, האם היית סומך יותר על מה שאומר הנמלה או חן, נגיד? ולגבי הניהול - יכול להיות ברמת שהשתנה. מקווה שזה באמת המצב. כי כאמור, בזמנו הם לא הזהירו/חסמו רק על שפה או סגנון, אלא גם על דעות. תחשוב משהו בסגנון של יאיר נתניהו מנהל פורום פוליטיקה...

karpe

New member
לא תמיד

&nbsp אבל בגלל שיש שם הרבה יוזרים איכותיים ופעילים, ברגע שצץ מישהו שמקשקש שטויות מיד יהיה מי שיתקן אותו. ואם הוא ימשיך לקשקש שטויות גם יחסמו אותו.. הכוונה לא על דעות, אלא אם מישהו נותן ייעוץ שגוי באופן מובהק (כמו - "אחי, אם יש לך תת היגוי תן פול גז, זה יפתור לך את הבעיה!")

enigo

New member
נשמע שהשתפר שם, אז אם לא תהיה ברירה

אציץ. מה שכן, הקהילה שם כוללת לא מעט חבר'ה טובים, ממה שאני זוכר.

haimgds

Member
karpe גנב לי את המקשים מהמקלדת
ובנוסף...

פורמט תפוז נוח יותר לשימושים מסויימים ולא לאחרים. &nbsp 1. בתפוז: היכולת לייצר תת-שירשורים ע"י משתמש מאפשרת לפצל (בערך) שירשור כללי כלשהו לתת-שירשורים ספציפיים. מה שמהווה יתרון למשתמש ספציפי אבל מקשה על התמצאות בשירשור כשהוא נהפך להיות גדול יתר על המידה. 2. בCF: שירשורים ישנים קופצים למעלה כאשר מעדכנים אותם. אני מוצא שזו שיטה נהדרת לתיעוד ארוך טווח של נושאים או דיון "על אש קטנה" הנמשך לאורך תקופה ארוכה. משתמשים רבים מתעדים עלות תחזוקה שנתית למשך שנים+תקלות ותיקונן למשך אורך כל חיי הרכב, מה שמהווה מאגר מידע גדול מאוד העוזר לפני החלטה לרכישת/מכירת רכב משומש. בנוסף, שירשור "על אש קטנה" הנמשך לאורך זמן מגלה לפעמים דברים מפתיעים (לדוגמה, השירשור על הרכב של אגסי שהתחיל הרבה לפני שהרכב הראשון עלה על הכביש והסתיים לפני שנה...) &nbsp חוצמזה, אם תפוז נעלם אז אין תחליף אחר בעברית

© DrorZi

New member
פיכס! אנחנו לא תומכים במתחרים!

&nbsp כן, זו כנראה האופציה שתישאר לנו, אני מקווה שהמונופול לא יעלה להם לראש

למעלה