היו שלום ותודה על הדגים?

audi2008S3

New member
פחחחח איזה ישמרו, זו מסיבת סיום, אין יותר תפוז או פורום רכב

יאלללללללה בלאגן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! &nbsp

boriska1

Member
כפי שאני מבין, הפורום הזה, יש לו סיכוי לשרוד, שכן הוא פעיל.

הפייסבוק תחליף לא טוב לפורום, שכן אין בו אנונימיות. היה לי פייסבוק, רציתי להשאר אנונימי ואז התחלתי לקבל המלצות לחברות. התנתקתי.

boriska1

Member
ואוסיף, יכו להיות שמישהו צריך לתפוס יוזמה, לאסוף נתונים

ולפתוח קבוצה סגורה בפייסבוק. יכול להיות שחבר בקבוצה סגורה בלבד לא מקבל פניות לחברות.

הפייסבוק לא טוב כי הפורמט שם לא מתאים לפורום

להשאר אנונימי ? למה, אתה מוכר משהוא לא חוקי ? ולא הבנת עוד דבר , חברים בפייסבוק זה לא חברים אמיתיים . לי יש 2300 וחוץ מבערך 20 אני לא מכיר אף אחד . זה פשוט עושה את הפיד שלך ליותר מגוון ומעניין .

© DrorZi

New member
אין לי שום מידע שיתמוך בזה ואני מתנהל כאילו

אלה ימיו האחרונים של הפורום

יש פורומים שנסגרו מזמן, יש כאלו שיש להם הודעה אחת בכמה ימים

למשל פורום טבעונות שהיה ממלא 3 עמודים ביום, שומם, היום אי אפשר לקבל שם מענה לשאלות . הבעיות העיקריות הן : אי התאמה לסלולר ולרשתות חברתיות וניהול אגרסיבי מידי .

oscars

New member
Ynet סגרו את הקהילות לפני כמה שנים. גם קפה דה מארקר סוגרים

נראה שמסתיים עידן הקהילות החופשיות חבל

enigo

New member
קשה לטרגט פרסומות לאנשים אנונימיים

ובעולם של פרסום מטורגט, זה יוצר נתיב חד כיווני עבור הפורומים. זו מגמה בכלל העולם, כשרק מתי מעט, עם קהילות ענק מבוססות (כמו רדיט, למשל), ישרדו. כנראה.

זה קצת מטומטם , למשל קניתי מחשב מאייבורי Ivory

ומופיעות לי פרסומות של אייבורי , כבר קניתי טמבלים . חפשו קליינטים אחרים .

enigo

New member
אף אחד לא אמר שהפרסום המטורגט הוא הגרסה הממחושבת לאיינשטיין

אבל הוא יעיל יותר מאשר פרסום כללי. הם גם לא יודעים אם קנית - רק שחיפשת, ולכן מפנים אליך פרסומות. אגב, זה יכול לגרום למצבים מאוד לא נעימים - יש מקרה מוכר של אישה שעברה לידה שקטה, אבל הפרסום המטורגט המשיך להקפיץ לה מודעות על בגדי תינוקות, עריסות וכן הלאה. אנשים נוטים לחשוב על AI כעל מחשבים סופר חכמים, כנראה בהשפעת סרטים בסגנון שליחות קטלנית. מעשית, אלו אלגוריתמים די מטומטמים במונחים אנושיים, שבדרך כלל תוכננו עם יעוד מאוד ספציפי, ולכן מתעלמים מכל דבר מחוץ לאזור המטרה שלהם.

karpe

New member
יש חלופה מעולה למי שלא מכיר - קארספורום

&nbsp https://carsforum.co.il/ &nbsp מאפשר לשמור על אנונימיות, הכי גדול מקיף ומקצועי שיש בישראל.

enigo

New member
ועם ממשק מעיק...

שלא לדבר על ניהול אגרסיבי שחוסם אנשים עם דעה שונה משל המנהלים (לפחות זה היה המצב לפנו כמה שנים).

למעלה