התייעצות לגבי מכונית משפחתית קטנה אוטומטית

דג שמח

New member
התייעצות לגבי מכונית משפחתית קטנה אוטומטית

התקציב כחמישים אלף ש"ח. ראיתי שהאפשרויות הן פיג'ו 308, סקודה ראפיד, קיה ריאו. הבנתי שעדיף לא פיג'ו 301 וסוזוקי בלנו. חשובה נוחות הנסיעה ואמינות. פחות חשובה צריכת הדלק. אשמח לשמוע חוות דעת הן על המכוניות שציינתי והן על אופציות שלא חשבתי עליהן.

זה קיא ולא קיה = KIA . אז קיא ופיזו הן הבחירות

היותר טובות כאן , הראפיד טוב ואפילו יותר מטוב אבל כבר לא קיים , ירד מפס הייצור. כעת תלוי מה המצב של כל רכב בפני עצמו . אתה תבחר את הרכב שמצבו יותר טוב . אם הקיא במצב טוב לך עליו . יש אותו לבת שלי .

enigo

New member
מה הקשר לזה שהוא כבר לא מיוצר? הוא מדבר על מכונית בחמישים

אלף ש"ח, לא משהו חדש.

enigo

New member
רב המכוניות שהוא יקנה בחמישים אלף ש"ח כבר לא מיוצרות

בתצורה זהה, אלא עברו עדכון או הוחלפו. בקיצור, לא שמת לב שהוא מדבר על משומש, אבל כמובן שלא תודה בטעות אלא תנסה לתקוף. אתה כל כך צפוי...

enigo

New member
לא, לך...

קודם כל אני לא אמרתי כלום , רק שמתי את העובדה

שנית הוא לא הבין מה כתבתי בהתחלה ולא יבין בהמשך . וזה המנהג של אניגו לשים עובדות ללא שום הסבר . ראה וקדש אבל היות ושאלת אז כאשר הוא יבוא למכור רכב כזה בעוד כמה שנים תהייה לו קצת בעיה עקב הפסקת הייצור . גם כך לא קל למכור . ויש לו חלופות טובות אז כדאי לדלג על הראפיד . שהוא דומה מאוד לרכב שהיה לי של WV ויש לי דיעה טובה עליו .

enigo

New member
אתה ציינת שזה רלוונטי - ועכשיו אומר שרק

ציינת עובדה? קשקשן שאפילו לא מצליח לצאת מהבורות שחפרת לעצמך... רכב שהוא קונה היום בחמישים במילא לא יהיה שווה הרבה עוד שלוש שנים - ובכל מקרה הסחירות לא הוזכרה כשיקול. והרכב שהיה לך היה עם מנוע אחר ותיבה אחרת - אבל אל תטריד את עצמך בזוטות...

ומנוע אחר עושה את הרכב פחות טוב ?

אתה ממשיך לקשקש אני רק ציינתי שהייצור של הראפיד נגמר . בלי שום פרשנות לעובדה שהוא לא מיוצר יותר . זו עובדה ניצחת שאתה לא מבין כלום בכלום . " הראפיד טוב ואפילו יותר מטוב אבל כבר לא קיים , ירד מפס הייצור. "

enigo

New member
אז אתה סתם מציין עובדות באופן רנדומלי?

ואחרי זה עוד טוען שהן רלוונטיות? ומנוע אחר לא עושה רכב בהכרח טוב יותר או פחות - רק אחר,ולגן לא רלוונטי לדיון.

enigo

New member
כמובן... כמובן...

אין, אתה צריך תוכנית משלך, או לפחות פרסומת לסלקום!

דג שמח

New member
הסחירות אינה שיקול, הכוונה להחזיק

יותר לכיוון שש שבע שנים ואז ההבדל במכירה זניח.

עוד יותר גרוע , הקונה העתידי בוודאי ישים לב לזה

שהרכב לא קיים יותר . גם כך הם מפונקים אז כך גם אתה צרך להיות

דג שמח

New member
ממש לא

הקונה העתידי יהיה כזה שקונה מכונית ב 3000-5000 שח, ממש לא ישנה לו שהיא כבר לא מיוצרת.

enigo

New member
יש מעט מאוד מכוניות היום שמיוצרות כל כך הרבה שנים...

יש אומנם אי אלו בורים שחושבים שמה שחשוב זה שהשם של הדגם עדיין קיים, אבל אין מה לקחת אותם ברצינות.

the annonymous

New member
אבל כל רכב שתקנה ב 50 יהיה בן שנתיים שלוש

ועוד שנתיים שלוש המקסימום שישאר ממנו מבחינת היצרן זה השם.

למעלה