מצורף סרטון, לי היה מעניין.ויש לי שאלה: מה הם עושים?

מישהוא כאן זילזל בלמידה מיוטיוב , אז הנה התשובה

בנוסף לדברי " רשר "
תגובה לסירטון אחר דומה מאוד , הוא אפילו יודע איך נקרא מוט השוואת המתח
zappy stick

"נראה שהרבה אנשים שאולי לא יודעים בדיוק איך הבחורים האלה לא נשרפים עד פריכות. ישנם כמה דברים שקורים כאן שהם קריטיים למלא את העבודה הזו בבטחה. וכפי שאפשר לנחש, מקל זאפי משחק תפקיד עצום. בעיקרון מה שהם עושים הוא הטעינה של עצמם לאותו פוטנציאל כמו קווי המתח הגבוה. אם זה נשמע מטורף באופן חיובי (סליחה את משחק המלים), אתה צריך לזכור שחשמל רק מזיין אותך כאשר יש לאן ללכת, מכיוון שבדיוק כמו מים שזורמים מלחץ גבוה לנמוך, חשמל זורם מתח גבוה לנמוך. היא רוצה למצוא את הדרך הקלה ביותר אל האדמה, שאינה ניתנת. מים רוצים למצוא את הדרך הקלה ביותר ללחץ נמוך יותר, זה אותו דבר. זה כל כך המקרה שהסינים מכנים לפעמים לחץ מתח."
חלק מתוך התגובה המלאה בסירטון ( התגובה הראשונה בסירטון )
https://www.youtube.com/watch?v=DPNK7bc2qvM

סהר דוד

New member
למידה מיוטיוב ...

זה בערך כמו להוציא תואר מויקיפדיה.
אתה אולי מקצועני ביוטיוב, אבל עוד לא ראיתי מישהו שהצליח להטיס מסוק מצפיה ביוטיוב.
אחרי שתחזיק מסוק באויר שתי דקות - תבוא להתווכח איתי. על מסוק יש לי בערך 27,000 שעות טיסה, אז אני מרשה לעצמי לחשוב שאני יודע מה אני אומר.

boriska1

Member
ויקיפדיה, יוטיוב, גוגל טרנסליטר ודומיהם

ויקיפדיה ויוטיוב הם אתרים לא רעים לקבל מושג כלשהו על נושאים שאנך יודע עליהם דבר. ויקיפדיה טובה מאוד גם במתן מידע על ארועים היסטורים, באורי מושגם במדעים וכו".
במעט מאוד עניינים שיש לי בקיאות מסויימת בהם, כמובן אתרים אלה לא עוזרים.
לגבי גוגל טרנלייטר, נותן תרגום מצויין משפות גדולות לשפות גדולות , כגון מגרמנית לאנגלית. אבל כדי להשתמש בו, צריך לדעת גם את השפה ממנה מתרגמים , לפחות את המבנה שלה.

אי אפשר ללמוד להיות רופא ביוטיוב אבל אני למדתי לכרות עצים

לא היה לי מושג קודם , למדתי ביוטיוב , וכרתתי מצויין עצים, רק לנסיון
השארתי אותם ביער , אפילו נפלו לכוון שרציתי .
כמו כן לכרות זהב , כלומר להפעיל את המכרה עצמו וקצת כללים היכן למצוא את הזהב . כי הם לא אומרים הכל וצריך ללמוד גיאולוגיה .
תוכל ללמוד כיצד פועלת אניה לכריית יהלומים .
כיצד מגדלים צדפות
יש גם מקצועות שרוב החומר נלמד דרך האינטרנט , אשתי למדה כך 6 שנים עריכת דין . רק הייתה הולכת למבחנים באוניברסיטה .
בבניה יש הרבה מאוד ידע ודרכים לייעל את העבודה .
למשל Crown molding שזה קרניז ששמים בין הקיר לתקרה
אף פעם לא התעסקתי עם זה , בישראל זה לא נפוץ אז למדתי ביוטיוב
איך חותכים את הפינות , למרות שהתוצאה נראית כ 45 מעלות החיתוך לא .

boriska1

Member
אשתך לא למדה עריכת דין מיוטיוב.ברוסיה יש מערכת מצויינת

של למידה מרחוק. לא מזמן עשיתי קורס באוניברסיטה שם. קורס שמוכר בכל אוניברסיטה ברוסיה כקור חובה לדוקטרנטים. לא ניגשתי לבחינה, כי אין להם ב". ואף פעם לא עשיתי בחינה ברוסית, אין לי מקלדת רוסית.לא רציתי להתפדח, אפילו לא וירטואלית

נכון לא מיוטיוב , במשך 3 שנים שהייתי איתה לקחתי אותה רק

3 פעמים לאוניברסיטה , פעם אחת בכדי לשלם 2 בכדי להיבחן .
היא התחילה לפני .
כאשר אני צריך טקסט ברוסית אני כותב בעברית, גוגל מתרגם לאנגלית
אני מתקן את גוגל באנגלית ורק אז מתרגם לרוסית
רק כך זה עובד , ישירות מעברית לרוסית לא עובד , לפעמים תרגום מילים שונה לגמרי לפעמים כל התרגום לא מובן .
גם באנגלית לא חסר בעיות , למשל "לוג" ( בול עץ גדול ) הוא מתרגם ל"יומן" ,

למעלה