עזרה בקניה של רכב חדש

אדי 285

New member
עזרה בקניה של רכב חדש

שלום לכם לפני כמה ימים הרכב סיאט טולדו שהיה לי הושבת לצערי בתאונה ואני אמור לקבל סכום מהביטוח בגלל המצב הלא קל אין לי הרבה כסף להוסיף אז מחפש רכב עד 42000 אלף שקל
הראו לי כמה אופציות בסוכנות פיאט טיפו 2017 75 קילומטר מחיר 41 סקודה ראפיד 2016 110 קילומטר מחיר 40 סובראו אימפרזה 2016 95 קילומטר מחיר 42 שברולט אימפרזה 110 קילומטר מחיר 35 אלף אלא אם יש לכם עוד דברים שאפר להמליץ אליהם זה מה שמצאתי יחסית אם קילומטר לא גבוה אני מאוד ישמח לעזרה ממכם

enigo

New member
אם אתה לא חייב את הרכב עכשיו, כדאי לדעתי לחכות

חברות הרכב יכנסו ללחץ תזרימי ויצטרכו מזומנים - ואז תוכל ללחוץ אותם בקניה.
בדוק למשל בכמה מוכנים למכור שברולט קרוז 2017 - רכב טוב שסובל מתדמית גרועה בגלל הדור הקודם.

ANZ1

New member
איזה שברולט זה ?

שברולט אימפרזה עוד לא המציאו
אם מדובר בשברולט קרוז עם מנוע 1.4 טורבו, הוא כנראה הרכב הכי טוב כאן, גם הכי זול, כך שישאר לך 7000 שח אם יצטרכו תיקונים עתידים,
אם מדובר על שברולט סוניק או סדאן קטנה אחרת, אז הסובארו אימפרזה או הפיאט טיפו.

אבל, כמו שנאמר אם אתה יכול לחכות סביר שיהיו לך אחרי המגיפה הצעות הרבה יותר טובות,
וגם היום, אתה יכול בקלות להוריד 10 אחוז מהמחיר המבוקש, אז תברר ותשאל על רכבים עם מחיר מבוקש של 45-48 ואז תוריד מהם 10 אחוז, כולם יורידו עכשיו,
במיוחד שנראה שאתה קונה מחברה ליסינג / השכרה / מגרש, הם כולם חנוקים וחייבים מזומנים, הרכב לא שווה להם כלום אם הוא נשאר אצלהם.
גם אחד מהרכבים האלו, אתה צריך לדעת שאין למוכרים שום חוזק, ושום כח להתמקח, הם חייבים למכור, בכל מחיר, הציעו לך רכב עם מחיר אחרון כזה,
תגיד בסדר אני מוכר לקנות במחיר (10 אחוז פחות) או כלום, הם ימכרו.

מה הסיפור שלך עם פיאט ? מוטב שתגמל ממנו .

אתה צריך רכב כעת ? אם לא תמתין כמה שבועות .
אני אוהב את הראפיד , לסקודה יש שם טוב בשוק .
זה רכב דומה מאוד לפולו סדן שהיו לי 2 ממנו , רכב טוב .

enigo

New member
היה לו סיאט, לא פיאט, ובתקציב נמוך

לרכב עם נסועה גבוהה אני ממש לא בטוח שהייתי ממליץ על רכב עם מנוע טורבו ו-dsg, אפילו שהבעיות של דגמי 2012 כבר נפתרו.

לי לא היה פולו סדן טורבו ,נדמה לי שלא קיים , אני נרתע מזה ,

למרות שהבורה TDI הייתה מצויינת באופן יוצא מן הכלל .
ברשימת הקניות שלו יש פיאט .
כן גם לגבי הפולו הזהירו אותי מהגיר, לא דובים ולא יער .
רכב בוותק כזה כנראה שאין לו את הבעיה הזו .

כי הבעיות בגיר הן בולשיט, בטח ברכב משומש בשנתון הזה

בגלל כמה מאות מכוניות הכתימו את הכל .
ועדיין WV מוכרים כמו טויוטה .

enigo

New member
וואלה? בגלל כמה מאות מכוניות?

נסה עשרות אלפים. אפילו פולקסווגן הודתה, בחצי פה, שבדור הראשון של תיבת שבעת ההילוכים היתה בעיה שאין להם פתרון עבורה.
ותיבה דו - מצמדית הוכיחה עד היום אורך חיים קצר יותר משל תיבה אוטומטית, אין מה לעשות. אולי בעתיד ימצאו דרך. להאריך את חיי המצמדים - בינתיים לא מצאו.
הם חיים מספיק בשביל אירופאי ממוצע - לא בשביל ישראלי ממוצע שטוחן פקקים ומחזיק את הרכב הרבה אחרי מאה אלף קילומטרים.
ולא, אני לא אומר שכל התיבות הדו-מצמדיות יגמרו את המצמדים בנסועה נתונה (וההחלפה שלהם היא עניין יקר) אלא שהסיכוי שזה יקרה גדול יותר מהסיכוי לתקלה בתיבה פלנטרית טובה באותה נסועה.

enigo

New member
התקלה היא עולמית, לא רק בדגמים ישראליים.

וגם בארץ מדובר באלפי מכוניות, עם סיכוי סביר שהסך הגיע לשש ספרות.
הבעיה היתה רלוונטית לכמה דגמים פופולריים למדי - איביזה, פאביה, אוקטביה, גולף ועוד - במשך כמה שנים.

אפילו אנשים במקומות נידחים ברוסיה שמעו על כך

הבעיה קיימת אבל מנופחת , ובמודלים כאלו של רכב משומש שמדובר בהם
אם הייתה תקלה פתרו אותה , כי הרכב נוסע כבר שנים .
משתתף בצערם של הנפגעים , אבל לא לנפח .

enigo

New member
אף אחד לא מנפח. אין קשר בין ההמלצה שלי

לבין התקלה שהיתה בדור הקודם.
גם בדר הנוכחי מדובר בתיבה דו-מצמדית, מנגנון מכאני שהוכיח עד היום אופי מסוים - ובין תכונותיו המובנות (כנראה) אורך חיים מוגבל של המצמדים. נכון שזו שחיקה ולא תקלה, אבל עדיין עולה כמה אלפי שקלים לתקן את זה.
ברכב יוצא ליסינג שכבר עשה מאה אלף ק"מ, יש כבר סיכוי משמעותי שהבעלים הבא יצטרך להחליף מצמדים - וזה, כאמור, לא זול.

boriska1

Member
לא מבין הרבה במכוניות.אתה לא מסוגל לקנות רכב ללא סוכנות? אם

כן, תעשה מאמץ.
לדעתי אתה צריך לקנות רכב עם הרבה פחות קילומטרז", גם אם תצטרך לרדת בשנת ייצור.
רצוי מאוד יד ראשונה. לא מליסינג. חייב לבדוק כל הטיפולים שהרכב עבר.
כמו שהחכמים אומרים פה, והם יודעים דבר או שניים, עכשיו אתה לא צריך אוטו, אחר כך הם מצפים להצפת השוק.
לפני כ10 ימים, מישהו כתב שניתן לשכור רכב ב950 ש"ח.

אדי 285

New member
תודה אל העזרה שלכם

האמת הרבה חברים אמרו לי לחכות לאחרי פסח הבעיה שאני מחזיר את הרכב החלופי עוד שבוע לגבי העדפות ברור שאני מעדיף ראפיד אבל כמו שאמר eingo התותח פה לדעתי ממש לא שווה לקנות ראפיד ב50 אלף שקל אם קלימוטר גבוה מצאתי משהו האמת שנת 2017 אם קילומטר נמוך בסביבות ה54 השאלה אם זה שווה להוסיף כסף או באמת לחכות קצת

enigo

New member
בדוק כמה יעלה לך לשכור רכב עד אחרי

פסח. בתקווה אחרי פסח ישחררו קצת את הסגר ותוכל לעבור בין כמה סוכנויות ולהשוות מחירים.
ראיתי ביד2 מודעות על קרוז, למשל, במחיר שמתאים לתקציב שלך ונסועה נמוכה משמעותית מהדוגמאות שציינת - ובעלים פרטי.
ואם בכל זאת החלטת לקנות עכשיו - אם תספר למוכר שאתה חייב רכב דחוף. לך לכמה סוכנויות, תראה מה יש וכמה מבקשים, ותן הצעת מחיר נמוכה בעשרה אחוז לפחות ממה שהם מציעים. אל תשכח שכשהם אומרים לך שהם מוכרים את הרכב ב-30% מתחת למחירון, או כל ססמה אחרת, הם מתייחסים למחירון של רכב מיד פרטית עם נסועה נמוכה ובמצב מושלם. המכונית שהם מציעים לך - מליסינג עם נסועה גבוהה ומצב כללי בהתאם (כולל צמיגים סיניים וטיפולים עם חלקי חילוף הכי זולים שיש, ברוב ממקרים) - שווה, במחירון, בערך את מה שהם דורשים.
במצב הנוכחי, בו אין תיירים שישכרו רכב, ואלפי מפוטרים החזירו מכוניות לחברות הליסינג - הלחץ הוא עליהם להיפטר מהרכב.
תתמקח בקשיחות, ותבהיר להם שהם לא האופציה היחידה, ותראה מה קורה.

boriska1

Member
סבלנות והרבה.אם השכרת רכב עולה 950 ש"ח לחודש,וזה כולל פלגים,

פלטינות,שטנגה,שמן,פילטר ,טסט,ביטוח,ירידת ערך וכו", אז באמת אין לך לאן למהר. זה מקרה שלך זה עולה יותר.
כשאתה קונה רכב משומש, אתה גם צריך להשאיר קצת כסף רזרווה, כדי על ההתחלה להביא אותו למצב אידאלי ככל האפשר. זה יחסוך הרבה כסף בעתיד.
יש פה כמה אנשים שמבינים במכוניות. לי הם עזרו בקניית האוטו

אדי 285

New member
אחי איפה ראית השכרה לחודש 950

אני ישכיר באמת רכב כי אין לי ברירב אבל בדקתי בכמה אתרים לחצי חודש זה עולה 1500השכרה איפה יש ב950 אפילו ב1400 אני מוכן אבל אין

boriska1

Member
תרד למטה. הודעה ANZ1 מ20 למרץ.אני מניח שהוא לא כתב סתם

בהשכרת רכב תשים לב לכמה דברים,וזה מנסיוני האישי הדל, לרוב בחו"ל:
האם כל הביטוחים כלולים,כולל ביטול השתתפות עצמית.אל תשכור רכב ללא ביטוח מורחב הכולל ביטול השתתפות עצמית.
ומנסיוני עוד יותר דל בארץ: לפני כמה שנים פגע בי רכב מאחור,הייתי צריך להשאיר את האוטו במוסך יומים. קיבלתי רכב שכור, מחברת השכרה קטנה, זוכר ששם ההשכרה עלתה פחות מכל הביטוחים.

ANZ1

New member
השכרה

אני דיברתי עם באדגט ישראל
950 לחודש זה רכב קטן אוטומטי - קיה פקנטו
1500 זה טויוטה קורולה
אני לא בטוח ששווה לך להשכיר היום ולחכות
אלא ללכת ולהתווכח ולהתמקח עם חברות שמוכרות רכב,
הם כבר היום היסטריות ומבינות לאן הן הולכות.
יכול להיות שעוד חודש חודשיים הם יהיו בפשיטת רגל והמחירים יהיו יותר זולים,
מצד שני יכול להיות שעוד חודש ישראל העובדת תחזור לחיים, ואז עובדים יקחו חזרה מכוניות מליסינג.

למעלה