בחירת רכב חדש

נועה562

New member
בחירת רכב חדש

היי, אשמח לעזרה...מרוב עצים לא רואים את היער.. הלכתי כבר לאיבוד בחיפוש אחר הרכב הבא שלנו...
מחפשת המלצות על רכב משפחתי חשוב שיהיה חסכוני, אמין עם נוחות נסיעה גבוהה... התקציב הוא עד 65K, אנחנו 4 נפשות, איפה כדאי לבדוק?
תודה רבה לעוזרים!!

ANZ1

New member
הערה והמלצה

1. את מחפשת רכב משומש, במחיר של חצי ממחיר חדש,
ולכן כל העניין של חסכוני ואמין הוא חסר משמעות, כי הוא כבר מתומחר במחיר,
כשקונים רכב חדש אפשר לדרוש את אלו,
ברכב משומש, את יכולה לקנות רכב שנחשב לאמין וחסכוני אבל הוא יהיה ישן הרבה יותר, למשל טויטה קורולה או כל רכב יפני אחר אמין בשנים 2014-2015
או רכב שנחשב פחות, אבל יהיה חדש בשנתיים שלוש, לכן הוא יהיה יותר אמין בשנים הקרובות, יותר בטוח, ובכלל קניה יותר טובה כשהוא רכב יותר חדש.

2. ההמלצה שלי , היא לחפש בסכום הזה, רכב שיהיה כמה שיותר חדש, ובמצב כמה שיותר טוב,
הנה לדוגמא אופל אסטרה 1.4 טורבו, מסוף שנת 2018, הוא בעצם בן שנה וחצי בלבד, הוא כמעט רכב חדש,
במחיר מבוקש של 69 אלף שח (אני מניח שאם את תוסיפי 2000 שח על הסכום שאת מוכנה להוציא, הם יורידו 2000 שח מהמחיר המבוקש, תצליחו להיפגש)
וכן, אופל אסטרה 2018 יהיה הרבה יותר חסכוני, אמין , ובכלל קניה יותר טובה מטויוטה, מזדה או כל רכב יפני אחר מ 2015.

https://www.yad2.co.il/item/xsxq4m

גיא898

New member
אופל אסטרה רכב מעולה

מצטרף להמלצה על האופל אסטרה אכן רכב מעולה, גרמני, אמין מאוד ואיכותי. אני יודע שהשוק די מוצף בהם ויש שמורות יותר ושמורות פחות. מציע לבדוק במקומות מסודרים ולא מפרטיים ביד 2, כאלה שמתחייבים בבדיקה , שנותנים שקיפות מלאה על מצב הרכב ואחריות ולפי מה שאני מכיר שלמה סיקסט עושים זאת אז כדאי לבדוק מולם

ANZ1

New member
האסטרה רכב טוב, אבל לגמרי לא גרמני

הוא רכב אמריקאי מבית שברולט,
כל הרכיבים אמריקאים
והרכב מיוצר בפולין
ושלמה סיקסט לא נותנים אחריות או טיפולים, כי הם לא היבואן של אופל בישראל
אלא לובינסקי

Ronny1967

New member
ומה אתה אומר לגבי עלות טיפולים ותחזוקה שלו, באופן

השוואתי לסטיישנים דומים, פורד פוקוס, קיה סיד, סקודה אוקטביה...

enigo

New member
האמת שהוא נשמע קצת מטעם שלמה סיקסט

תכל'ס, רוב האסטרות בשוק נמצאות אצלם - כי הם היו הלקוח העיקרי של המותג שהם ייבאו, ובפער.
אני אישית, לאור ניסיון העבר שלי עם החברה, לא הייתי קונה מהם רכב משומש, לא משנה מאיזה דגם.

xfwind

New member
מכיר מישהו עם אסטרה כמו שלי - היתה אצלו בליסינג ואימץ אותה

אחרי שלוש שנים. מבסוט לאללה.

xfwind

New member
האסטרה המצויינת שלי מיד פרטית. והשוק ממש לא מוצף.

xfwind

New member

© DrorZi

New member
אולי יונדאי i30 תהיה בחירה טובה

אולי גם טויוטה קורולה (אבל היא תהיה ישנה יותר בתקציב הזה)
מה זה חסכוני? בדלק? כמה אתם נוסעים בשנה?
&nbsp
&nbsp

enigo

New member
תני עוד קצת פרטים על הצרכים

ארבע נפשות באילו גילאים/גדלים?
האם יש צורך בתא מטען גדול?
כמה נוסעים? בעיקר עירוני או הרבה בין עירוני? האם יש נסיעות ארוכות תכופות?

נועה562

New member
תודה על התגובות

היי תודה על התגובות...הכוונה לרכב חסכוני בדלק.. אנחנו נוסעים בערך 14,000 ק"מ בשנה עם נסיעות מהמרכז לצפון אחת לחודש...הילדים בני 3 ושנה..
לגבי יפניות הן גם אפשרות העניין הוא שאני בהתלבטות איפה לבדוק, עדיף בסוכנות? יד 2? אין לי ניסיון עם קנייה מאנשים פרטיים לכן קצת חוששת...

enigo

New member
עם ילדים קטנים ונסיעות ארוכות מדי פעם

כדאי באמת מכונית משפחתית או מיניוואן.
דווקא צריכת הדלק לא תתבטא אצלכם בהרבה דלק בשנה, כי אתם לא נוסעים הרבה. אז הייתי שם אותה נמוך יותר בסדר העדיפויות (אחרי גישה נוחה למושב האחורי, למשל, לטובת חגירת הילדים או תא מטען שנוח להכניס אליו עגלה).
האופל שהוצעה לכם, בהנחה שהמחיר שצויין הוא למכונית במצב סביר, היא אופציה לא רעה בכלל. מאותה חברה אפשר גם אופל מריבה (נדמה לי ששווקה עד 2015. אמורה להיות זולה יחסית). גם פיג'ו 3008 מודל 2016—2017 (לשים לב שזו גרסת ה-165 כ"ס ולא ה-156, שסבלה מבעיות אמינות) היא אופציה טובה.

oscars

New member
סקודה אוקטביה

יתאים לדרישותיכם.
חסכוני מאוד
מרווח מאוד
אמין
נוחות נסיעה.
סחירות טובה כמשומש.
לא הייתי מתקרב לאסטרה שהוצעה פה. זו מכונית שכמעט ולא נמכרה בארץ. נראה לי יש למישהו עניין מיוחד להציע אותה. היה לי רכב שלא נמכר כאן בכמויות והיתה לי בעיה קשה למכור אותו (פיאט טיפו. רכב מעולה לכשעצמו וגם יכול להתאים לשואלת)

enigo

New member
אוקטביה בת ארבע - לא סגור לגבי האמינות

בטח לאורך זמן. אני לא אומר שהאמינות גרועה, אבל גם לא הייתי מציין אמינות ברשימת היתרונות.
האסורה אולי לא סופר נפוצה כמו האוקטביה או קורולה, אבל נמכרה בכמויות סבירות, וכשקונים רכב משומש, לקנית רכב פחות מבוקש יש יתרונות.

ANZ1

New member
אופל אסטרה הוא אחד הרכבים הכי נמכרים בגרמניה ובאירופה בכלל

בשנים האחרונות
בכלל אירופה האסטרה הוא הדגם העשירי הכי נמכר,
ובגרמניה הוא הדגם השמיני הכי נמכר,
באירופה כולל כל מדינות מזרח אירופה העניות שקונות הרבה סקודה המקומית, המספר היה די דומה ב2017 - 204 אלף אסטרות מול 214 אוקאביות
וב 2018 המכירות היו 158 אלף אסטרות מול 216 אלף אוקטביה.
בישראל המכירות תלויות הרבה ביבואן הספציפי, וזה לא אומר כלום על הרכב.
דווקא פיאט טיפו זה רכב גרוע בכל פרמטר שלא מומלץ לאף אחד.

למעלה